• NitkoBitan
    17k
    Serif teska legija stranaca, i to uglavnom tamnoputih. Pogledao sam manji dio prvog poluvremena, bome krkanski nogomet bez glave i repa. Ne znam kaj im se dogodilo od sudjelovanja u Ligi prvaka do ovog. Pretpostavljam da je u pitanju ambiciozan vlasnik koji je jedva docekao sve rasprodat.
  • Droljo
    8k
    Serif teska legija stranaca, i to uglavnom tamnoputihNitkoBitan

    Nije to nužno loše...
  • Mathiasovi Chageri
    2.5k
    Anthony Ujah, nekadašnji bundesligaški golgeter, koji je igrao za Koln, Werder, Mainz i Union Berlin prije dvije godine, a protekle dvije godine je igrao u Braunschweigu u 2. Bundesligi, sad zabija za ni manje ni više nego Botev Plovdiv u kvalifikacijama za Europsku ligu u svojoj 33. godini.

    Kako je on tamo završio je teška enigma.
  • Dzoni
    616
    Oteli ga romi
  • Infinity
    16.3k
    Ma imam neki osjecaj da ce im se konacno naplatiti svaki onaj zdrijeb kad su bili nositelji, a izvukli jakog nenositelja.

    Sad bi vrhunac bio da izvuku Ziru, mada ta Zira mora proci Elfsborga u drugom pretkolu, a to se vjerojatno nece dogoditi. Par Botev - Maribor mi djeluje kao najbolja opcija po njih.

    Imaju teoretsku sansu da budu nositelji i u play offu, ali je to gotovo nemoguce. Uz ispadanje Sheriffa u prvom pretkolu, u drugom bi od cetiri ekipe (Ajax, Braga, Molde i Rapid) trebale ispasti cak tri.

    Oni i kao nenositelji u play offu mogu izvuci npr. APOEL, a vjerujem da bi ih prosli. Partizan je u rasulu, mogli bi igrati s njima, a sigurno i da nekakav Molde nije neprolazan. Bit ce tu i iznenadjenja, ekipa koje su na papiru slabije, ali su ostvarile iznenadjenje, te su tako nositelji u play offu.

    Rijeka u ovom trenutku ima barem minimalnu sansu da zaigra Europa ligu, a ne igrati barem Konferencijsku ligu bi bilo razocarenje. Sve i da ispadnu u trecem pretkolu EL, bit ce nositelji u play offu KL, a tamo medju nenositeljima nema puno jacih ekipa.
  • austrijanac
    4k
    Moram dat osvrt na današnju utakmocu, s obzirom da sam iz te branše pa te stvari uvijek gledam.

    Smeća su danas uspjeli namjestit tekmu euro natjecanja i jedva cekam vidjet hoce li uefa nešto pokrenut.

    Do sad je uvijek okretala glavu na ovakve stvari u pretkolima, ali ovo je danas bila smijurija.

    Gospoda je uredno namjestila golove jer nitko od njih nema želju igrat to natjecanje pa hajde da se naplatimo
  • Peškaman
    4.2k

    Ja bih volio da ih Krvybas izvuče,ne igraju kući zbog već svima poznatog razloga, vrlo vjerojatno domaće igraju u Poljskoj/Mađarskoj.

    Njima je prvenstveno bitno da igraju grupe europskih natjecanja,i baš kao što si napisao prolaskom protiv Rumunja su u 3. pretkolu gdje uz malo sreće mogu izvući nekog lakšeg protivnika.
    A i da izvuku nekog težeg,imaju popravni u obliku play-offa KLe.


    današnju utakmocuaustrijanac

    Koja?
  • SjevernaStrana
    1.8k
    Ružomberok - Tobol? 7 komada palo
  • Sunja86
    1.2k
    Kako misliš, iz koje branše, koja tekma?
  • austrijanac
    4k


    Mađari i rumunji
    2 ili više gola prvo poluvrijeme

    Ma joj, bolje da ne iznosim.
  • BBBaranja
    2.5k

    Nek sam ja igrao jedinicu na Paks :rofl:
  • Infinity
    16.3k
    Prodje Sheriff i propadose sve nade Rijeke da ce biti nositelji u trecem pretkolu. S druge strane, samo Braga i Ajax djeluju neprolazno, a prolaz protiv svih ekipa, osim Rapida, bi im donio mjesto nositelja u play offu. E sad izvuci Sheriffa, dugo nisu bili ovako slabi, a prolaz dalje nosi lijepe bonuse.
  • Infinity
    16.3k
    Potencijalni protivnici Rijeke u trecem pretkolu Europske lige:
    Pobjednik Braga - Maccabi Petah-Tikva
    Pobjednik Sheriff - Elfsborg
    Plzen

    Kako surovo. U sva tri slucaja bi Rijeka imala status nositelja u play offu EL, ali protiv Brage nemaju realnu sansu za proci dalje. Izvuci par Sheriff - Elfsborg bi im bilo idealno. Tu mogu dalje, pogotovo ako protivnik bude Sheriff. Protiv Plzena sigurno ne bi bili autsajder, mogu proci, ali bi cesi bili favorit. Prolaz jednog od ovih pet potencijalnih protivnika bi im donio sigurne grupe ECL.
  • Vratite nam Istok
    232
    I Viktoria Plzen im je također potencijalni protivnik.
  • Infinity
    16.3k
    Promaklo mi je. Ispravljeno :grin:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.