• Orc123
    7.8k
    sta je pjesnik zelio rec? Trolas ili si ozbiljan?
  • Ivanmtk
    1k
    Nemam ništa protiv odlaska Špikića ni Brodića jer nas neće kvalitativno oslabiti , ali generalno polako gubimo na širini..
  • Dragon1Warrior123
    3.2k
    Meni se ovo sve nekako čini da stajemo iza Jakira 100% i da se ide izgradit momčad po "njegovom guštu". Znači da budemo ove sezone vidjeli pravu sliku Jakirovog Dinama.

    Definitivno pozdravljam prodaje i Brodića, a definitivno Špikića jer znamo koji je njihov maksimum i jednostavno nisu dovoljno dobri. (više se referiram na Špikića)

    Ugl, sviđa mi se sve više direction u kojem mi se čini da idemo, samo se nadam da neće nikud ni Baturina, ni Sučić. Sve drugo možemo "zamjeniti".
  • Zagi
    7.6k
    Nije li Brodić došao na Jakirovu ideju? Meni se bar tako činilo...
  • IstokKa96
    671
    Imamo par opcija:
    A) 1. Petkovic, 2. Kulenovic, 3. Brodic
    B) 1. Petkovic, 2. Mierez, 3. Kulenovic
    C) 1. Mierez, 2. Kulenovic, 3. Brodic
    D) 1. Mierez, 2. Kulenovic, 3. ?
    E) 1. Tamnoputi Crnac, 2. Kulenovic, 3. ?

    Koja vam je opcija 'najbliza'?
  • rioda
    4.8k
    B :cool:
  • Paggini
    19.6k
    Imamo par opcija:
    B) 1. Petkovic, 2. Mierez, 3. Kulenović
    Koja vam je opcija 'najbliza'?
    IstokKa96

    Kak imamo par opcija a stavis samo jednu opciju?
  • Ruki93
    13
    Pogledao sam Samorodova protiv Sarajeva, vidi se da je najbolji igrac Aktobea, imao je i pogođenu stativu, ima dobru tehniku i vidi se da zna igrat al mislim da nam u ovom trenutku nije potreban, pogotovo zbog pozicije na kojoj smo popunjeni.
  • KristijanHR
    23
    ako ode Baturina, Delle Alli je slobodan
  • IstokKa96
    671
    @rioda ne znam koliko bi Mierez bio spreman prihvatiti ulogu 2. napadaca posebno kaj bi nas ukupno mogao dosta kostati...jedino pod 'uvjetom' da Petkovic ode na zimu ili po isteku ugovora pa da to bude tzv. period prilagodbe uz kombiniranu minutazu...
  • Patrick1996
    61
    dupla spica, petko i mierez ....
  • Orc123
    7.8k
    gledao i ja malo na preskokce. Daleko najbolji igrac Kazahstanaca koji su malo divlja momcad ali tako je i Astana....mislim da bi momka bilo dobro dovesti jer moze pokriti sve tri ofenzivne pozicije, jak na lopti i tehnicki jako dobar. Bilo bi dobro npr. Potpisati predugovor s njim i da na zimu dođe besplatno ili ga dovesti za neku siću ako sad ispadnu iz europe pa ga posuditi negdje ili imati u rotaciji. Bas se vidi da je klasa nasprem ostalih u ekipi. Definitivno ako se gleda njegova kvaliteta mislim da bi gotovo u svim klubovima hnl bio starter osim kod nas, Rijeke, Hajduka i Osijeka....cak bi sad u Rijeci mogao biti jer Pjaca otisao. Bas zanimljiv igrac....
    Mlad je relativno i bio bi buducnost.....i prednost mu sto je stvarno polivalentan....oba krila moze pokriti i 10ku...
  • Jaki991
    120
    Jos da se rijesit emrelija i moharamija i bome smo napravili jebenu cistku ovo ljeto, pogotovo ako uspijemo spiku utopit, popunit njihove pozicije talentiranim klincima koje hvala bogu imamo…

    plus bombu na desnom krilu, i uzet jos jedan potencijal na desnom krilu, i ako je ikako moguce miereza i skidam kapu Mariću i ekipi
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions