• Crusades1986
    11.9k
    Javi se dedi, bilo je već par takvih slučajeva na Zoni
  • deda
    32.6k
    Može ime i prezima u inbox.
  • NitkoBitan
    17k
    Kako bi nam sad sjelo jedno kratko video javljanje Olma iz Njemacke, zahvala na podrsci i poziv na uclanjenje u Dinamo :grin:
  • Crle
    510
    Mora se priznati da marketing fino dere sa kratkim videima. Zanimljivo je za pogledati.

    TIŠINA! :grin:
  • Nolifer
    8.1k
    Screenshot-20240710-165828-Instagram.jpg

    Kapetanska traka top :love: :clap:

    Ako može u shop, to bi bilo odlično :up:

    :cheer:
  • Mrvica
    3.9k
    Kapetanska je pun pogodak, nadam se da neće dolazit do bilo kakvih izmjena!
  • Pop corn
    8.1k
    Kapetanska traka top :love: :clap:

    Ako može u shop, to bi bilo odlično :up:
    Nolifer

    Ići će u shop....

    Kapetanska je pun pogodak, nadam se da neće dolazit do bilo kakvih izmjena!Mrvica

    Neće
  • Stihl
    3k
    Opa, vratila se kapetanska onakva kakva treba bit :strong:
    Zadnji put je bila takva tam jos 2004, 2005.g ak se ne varam, al je još i bulldog bio na njoj. Narednih godina mi je stalno bila želja opet vidjet takvu kapetansku traku kao iz 2004.g, ta mi je bila najjača i evo dočekal sam je hehe
  • Brusa
    1.5k
    Previše dobrih stvari će bit u stopu, svu lovu ćemo potrošiti :joke:
  • Pop corn
    8.1k
    Idu nove dvije majice uskoro....
  • ZgDLions
    395
    Hudica je fora, meni bolja od adidasove koja mi je u neku ruku prevara.
    Frend ima istu ko ja samo na mojoj grb Dinama i kupljena u shopu, a njegova bez grba.
    Ko da su pobrali sa štendera iz Hervisa i samo grbove pokeljili.
    Još pitanje, došli pitati jel ženi gotova članska? Cura nam rekla da su im sve pouzimali i da odemo pod tribinu vidjeti, a tamo spuštene rolete.
    Kaj nije isto radno vrijeme?
  • serbus
    4.1k
    Razmišljam pošto sam danas platio parking kod stadiona može li se u nekom razgovoru sa gradom dogovoriti da uletiti da se parking od pimpeka do stadiona odvoji od prihoda grada? Iznos se vodi na posebnom računu i ovisno o skupljenom iznosu kod završenog novog stadiona utroši za klupski muzej, teren, nešto treće?

    Za grad nije neki izanos a za nas bi možda mogao biti ja znam da bi sigurno ponekad poslao sms makar i ne parkirao a vjerujem i dosta ljudi.
  • masacusec
    3.5k
    otkad je trener Dinama, ovaj jakirović sve je širi
  • tomi-pds
    80
    Vidim da je klub potpisal ugovor sa Franko's pizzeriom.
    Kaj znači to poslovno partnerstvo?
    Isprike ak sam fulal temu
  • PlavacZRima
    289
    Ovo ti je u sferi nemoguceg.
    1. Previse je tehnicki zahtjevno to izvest a da se ne mjenja papirologija,knjige,dozvole...
    2. Previse posla vjerovatno gradu za njima nebitnu stvar
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.