• Captain America
    17.6k
    Čemu prodaja Brodića za milijun eura? Trebamo 3 napadača. Novog napadača će opet trebati platiti (i ako je FA će tražiti veću plaću), a pitanje je kako će se uklopit.

    Imamo domaćeg dečka s odličnom statistikom kojem nije bio problem biti u drugom planu lani i sad se spominje prodaja takvog igrača...
  • Orc123
    7.8k
    Inace to je odlican stoper! Gledao ga u Frediju...jako dominantan i kvalitetan!
  • Daliban
    1.6k
    Otvaramo mjesto za Ivanovića. :grin:

    Šalu na stranu, mislim da je ovo idealno vrijeme za prodaju Brodića. Može se postići maksimalna cijena nakon dobrih brojki prošle sezone, a nikada u Dinamu neće biti više od povremene opcije s klupe. Ovisi koga bi doveli kao zamjenu, ali volio bih da bude neki klinac kojeg bismo razvijali. U pravu si da nema pretjeranog smisla prodavati Brodića da se dovede netko drugi u srednjim ili kasnim dvadesetima.
  • sport
    3.3k
    Bit će veselo ovih dana na forumu
  • Sajla
    5k
    Mmae je rođen u Belgiji, znači da bi trebao govoriti francuski, a dosta Marokanaca govori i španjolski - idealan za spojiti s Maxom, RPGom, KTCom ali i Torrenteom ;)
  • scooniepenn
    3.3k
    Ukoliko dođe Mmae, u kombinaciji s RPG-om to bi bila fizički najmoćnija desna strana obrane koju smo ikad imali.
  • Zagi
    7.6k
    Imaš Ćutuka doma, koji će ti vrag klinac kojeg ćeš razvijati?
    Tko će ti dati kalitetniji materijal od najboljeg napača godišta u Hrvatskoj?
    Kada je sve iz vana postalo bolje od domaćeg talenta?
  • Omake
    2.5k
    Znači mogli bi imati dva stopera koji bi Mierezu na tečnom španjolskom j sve po spisku.
  • Daliban
    1.6k
    Netko je napisao da Ćutuk nije ni na pripremama.
  • Patrick1996
    61
    uhh .. bilo bi brutalno dovest miereza
  • Zagi
    7.6k
    Nije, kaj će na pripremama uz Petka, Kuleta i Brodića?
    Nek odigra sezonu u juniorima pa ćemo ga razvijati nagodinu.
    Ne treba sve sada , odmah sada...
  • Daliban
    1.6k
    Stigne se dogodine prodati i Kulenovića ako Ćutuk bude spreman.
  • dinon7
    849
    S obzirom da je prodaja Emrelija propala jer se ozljedio na zadnjoj pripremnoj utakmici, po sastavu danas vjerujem da ćemo vidjeti koliko je prodaja bilo kojeg od navedenog igrača blizu. I Sučić i Spikic i Brodić
  • Paggini
    19.7k
    Jebemti, gotovo je, sad sam se nabrijao ful na Mmaea, samo da mi se opet srce ne slomi...

    Brodic moze ici van, nece nikad dobiti takvu cijenu ako ostane jer sumnjam da ce imati mjesta za njega pored kulena i...

    ...miereza hehehehe
  • Peškaman
    4.2k
    Dolaskom Marokanca na mjesto stopera,uz već postojeće KTCa,Bernauera, Torrentea,Perića pa i Perkovića popunjeni smo na stoperskim pozicijama.
    Zanima me što mislite o bekovskim pozicijama,na desnoj strani imamo RPGa,Rileta i Moharramia za kojeg ne znam u kojoj je fazi oporavka iako msm da se na njega više ne računa ozbiljno.
    Na lijevoj strani imamo Ogiwaru,Perkovića i RPGa koji može odigrati.
    Pitanje,što mislite hoćemo li ići u kupovinu lijevog beka?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions