• Patrick1996
    61
    moguce da se prvo cekaju tekme.. tj. i danas se ceka.. vidit cemo kakvi ce bit rog, pjaca, torrente ....
  • Orc123
    7.8k
    prijateljska utakmica frende nije mjerilo nicega, tako da sigurno nece kupovati na osnovu tih utakmica. To bi bilo neozbiljno totalno....dobro se vec prostudiralo sto nam treba i Maric i ekipa rade na tome. Po takvom Hajduk izgubio od Radomlja, a odigrao nerjeseno protiv Shahtara, cak i bio bolji.....prijateljske sluze da se probaju uigrati neke takticke zamisli i da momci ulove podrazaj utakmica....
  • Chempers
    115


    Spaljena zemlja? Top 40 po koeficijentu i momčad koja još uvijek ima nekoliko top igrača, rekordni prihodi prošle godine. Objasni onda kako i zašto je platežna moć "pala".

    Organizacijski pali? Na koji način? Kada i tko je za to odgovoran?

    Da, sigurno ćemo okretanjem svakog centa doć do toga da kupimo Buksu za 5-6 mil eura. Kad budemo bili 2. u prvenstvu i ispali u 2 pretkolu KL, Buksa će vidit da smo napredovali u marketingu i da imamo puno forumasa koji zazivaju njegov dolazak i doći će igrati za 1 euro.
  • DiddyGuela
    2k


    Mislim da mozemo biti mirni po pitanju rada nove uprave. Kada bi bilo vise ljudi koji razmisljaju na tvoj nacin siguran sam da se ne bi histeriziralo svakih par sati.

    U svakom slucaju ne moramo se uspoređivati s njima. Njihov model sigurno ima nekih prednosti u usporedbi s Dinamovim modelom ali to je jednostavno ponekad determinirano okruzenjem u kojem se nalazimo.

    Na kraju price, oni uz sve to i dalje imaju puno toga za nauciti od nas. Budi siguran da je nasa skola nogometa mokri san svih klubova razine Midtjyllanda. To je nas Sveti gral.
  • Yovitssa
    624

    Ti očito od danas pratiš Dinamo pa ne znaš da je naslijeđe prošle uprave to da klince iz akademije plaćamo nekoliko stotuna tisuća eura godišnje, da rezerve plaćamo skoro pola milje eura godišnje, da je 12 mil € otišlo godišnje na "rikverc tarife", da je s Adidasom potpisan ugovor kojim nismo skoro ništa zarađivali, da je Lana Grupa bila na dresu "iz ljubavi" vlasnika Hanžela prema Dinamu, a Dinamo mu (valjda isto iz ljubavi tadašnje uprave) nije naplatio to sponzorstvo...
    Eto, ne da mi se ni posati dalje, nadam se da si shvatio zakaj nova uprava okreće svaki cent...
  • mrgud
    98
    Da li imamo kakav postotak od Šutala iz Ajaxa?
  • SjevernaStrana
    1.8k
    Da li imamo kakav postotak od Šutala iz Ajaxa?mrgud

    15% mislim
  • Papastrumf
    12.2k
    Meni je drago što taj Buksa nije došao nama. Drago mi je i što ne bacamo lovu na ocvale poljske napadače. Nije mi drago da nas se uopće povezuje s njima.Daliban

    Lens je za navedenog platio 9 milja €. Čovjek je prošle sezone zabio 16 golova u Turskoj na posudbi. Majstore, što ti misliš kakvog mi igrača možemo dovesti ako ne želiš da se s ovakvima povezujemo?
  • Dinaminjo
    929
    Franjic u Shaktaru ppsudba sa opcijom otkupa..

    /sigh
  • Jaro
    7.3k
    ak ce sutalo ic iz ajaxa ovo ljeto sigurno nece ajax zaraditi, tako da taj postotak ne znaci nista. Postotak od buduceg transfera gotovo u pravilu ide na zaradu, a ne na ukuonu cifru. Tak da se ne zaletavamo ko Tovari s Biukom koji su si upisali 800k eura, a kad ono nista...
  • Yovitssa
    624
    Majstore, što ti misliš kakvog mi igrača možemo dovesti ako ne želiš da se s ovakvima povezujemo?Papastrumf

    Na FM-u ima jedan mali iz Južne Amerike, Finishing, Heading, Shooting, Pace - sve na 20! :lol:
  • austrijanac
    4k

    what-is-going-on-with-regen-faces-v0-bzznabl2o1wb1.png?auto=webp&s=43ed3df84004981f4bea4ec47d16df2be103fee1

    Da ne izgleda mozda ovak?
  • GOAT
    1.2k
    Regenaldo sa 150 PA
  • Yovitssa
    624

    Točno tak! :wink:
  • Ivdzo11
    4.2k
    na iducu prodaju Franjica imamo 15%... Ali nisam nigdje vidio za koliko Shaktar ima pravo otkupa
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions