• Crusades1986
    11.9k
    je

    Tj ne znam za kreditne, ja mislim na debitnu
  • Paggini
    19.6k


    Frend mi je jučer imao neke jebade s dvije kartice, ne znam jesu visa pa je na kraju plaćao revolutom, pa čisto da znaš. Vjerojatno je do njega, ali čisto da računaš s potencijalnim komplikacijama.
  • reziser
    6.8k
    Ocelivao nikoga a u redu 30ak ljudi
  • Šteco
    680
    Nadam se da je tempo dobar, jer uskoro stižem s frendom u red.
  • reziser
    6.8k
    nije bas brzo...daleko od toga


    Birao najvwxu vrucinu,radni dan.
    Kak ljudi ne rade? :cool:
  • Šteco
    680
    Javi za koliko si bio gotov, možda odgodim za sutra, jer naravno da sam još nešto morao obavit još i tu je zapelo, a do 14:30 moram krenut na treću stranu... @reziser
  • reziser
    6.8k
    33 ljudi, Gotov za pola sata. Problem je 1 pos uredjaj..ljudima ne prolaze kartice i stvori su guzva.
    Hvala klubu na donesenoj vodi
  • Crusades1986
    11.9k
    Bio se Tomačić spustio do karatane kad sam ja bio.
  • NKDZ86
    1.4k
    dobro da nije pobrao vritnjak haha
  • criticus
    2.2k
    U ponedjeljak slobodna prodaja kreće u 11:00 ili? Mislim na online.
  • deda
    32.6k
    Istovremeno online i karatana.
  • criticus
    2.2k
    Istovremeno online i karatanadeda

    F5 F5 F5 F5 F5. Vježba vježba test test. Radi.
  • serbus
    4.1k


    Bili smo onda blizu u redu , voda je bila spas :)..
    Ali istina kad dođeš na red ako pripremiš staru godišnju ,člansku i imaš para na kartici gotov si za minutu .

    Bili su ispred mene njih 4 iz Đurđevca mislim da su tak rekli na blagajni ali za razgledavanje stadiona za mene sreća brzo sam napredovao u redu ali oni su imali problema sa kupnjom kartata za obilazak... Nisu mogli kupiti nego da moraju čekati 15 minuta prije 13h da budu u prodaji a stajali sat vtemena u redu i onda da opet čekaju nema mi baš smisla.

    Neznam možda treba pojasniti malo oko tura stadiona nisu mali put prošli a da ostanu onda vani.
  • din
    442
    to znači da će neki omjer karata biti online dostupne, a neke karantena?
  • reziser
    6.8k

    Ja sam bio gotov u minuti kad sam došao na red. Spremna godišnja članska,osobna,bankovna ..predao i gotovo...

    Kaj se nisi javio :cool:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.