• miro
    4.4k
    Čuj ova dva konja u studiju, ne znam tko je gori trener, jedan hvali Daltone, drugi se hvali kako je Olmo njegov izum valjda....
  • Lihtmašinac
    173
    Drago mi je da su Španjolci prošli u finale ne samo zbog politike zadnjih dana i Purgera Danija nego bome i zbog Marca Ćuke. Budale mu fućkale zato jer je čovjek ni kriv ni dužan prije par dana dobio napucanu loptu u ruku koju je htio maknuti iza leđa? :roll: Fućkali mu zbog odluke suca koja uz to niti nije bila pogrešna, nego upravo suprotno?! :roll: Ne samo torcabudalama slična nekorektnost nego i torcabudalama sličan idiotizam. Neka je on prošao dalje.
  • Lihtmašinac
    173
    Rolleye & hehe: Evo Danija hvale i na austrijskoj Servus TV. Jan Age Fjortoft u više navrata spomenuo ime zagrebacko. A onda i Dinamovo. Mamice nijednom.

    Zagreb i Dinamo neka svud odjekuje! :cool:
  • Slavonski Plavi
    40
    Ne možeš tako igrat kad protiv sebe imaš pametnu ekipu koja je od 5 minuta nadoknade držala posjed vjerojatno više od 4 minute.Juznjak


    Pa zašto ne probati? Očigledno da se ne moze ni ovako kako su probali Francuzi i ostaje ta opcija. Vjerujem kako je Marcus Thuram mogao ući i onda Francuzi igraju u nekakvom sistemu 4-2-4 i npr Barcola i Thuram se spuštaju po lopte dok u sredini imas Camavingu i Griezmanna. Probaju zabiti gol, u slučaju da zabiju i odu u produžetke imaju svakako još jednu zamjenu i tu mogu onda raditi kakve već zamisli ima Deschamps. Ne kažem da bi ova ideja bila uspješna ali to ti je ostalo jedino.
  • Nousername
    663
    Nije Cvita nist pogrijesio.Kod njega se tek skuzilo o kakvom se takentu radi iako ni tada nebi reko da ce dogurat do ovg sada
  • Danko
    1k

    Aj ne pričaj glupost, penal čist po svemu što smo gledali zadnjih godina.
  • Slavonski Plavi
    40
    Na kraju utakmice, tijekom slavlja se fotograf zaletio ka igračima Španjolske i “uklizao” Morati te je ovaj možda ozlijeđen javljaju mediji

    https://www.reddit.com/r/soccer/comments/1dzdexd/as_spain_are_celebrating_a_reporter_slips_and/
  • Infinity
    16.3k
    Jeste li svjesni da je Olmo u ovom trenutku Zlatna lopta ovog Eura? Po tri gola je dalo pet igraca. Samo Olmo od svih njih ima dvije asistencije, te je trenutno po UEFA pravilima vodeci strijelac prvenstva. Kakva bi to reklama za Dinamo mogla biti.
  • miro
    4.4k
    Mi malo isto malo pretjerujemo (s razlogom), nama je on najdraži i najbolji, ali ostalima je Dinamo samo zanimljiva crtica u njegovom CV-u

    Samo nek netko aktivira tu klauzulu čim prije, a on nek nas se sjeti tamo za 7-8 godina i dođe odigrat jednu, dvije oproštajne sezone
  • seljak86
    2.5k
    Može mu komotno otac biti.
  • Eduardo
    19.9k
    Svaki drugi scenarij osim onog u kojem Španjolska podiže trofej namijenjen prvaku bio bi poraz nogometa. Ljudi su demolirali Hrvatsku i Italiju, pobijedili Njemačku i poigrali se s Francuzima. Strašno, a još ih čeka Engleska ili Nizozemska. Brutalan put do naslova, teže ne može.
  • austrijanac
    4k
    Tomo "nisam političar i zato sam i dalje branio za Jugoslaviju" Ivković je sinoć još jednom pokazao kakva je to loša osoba.

    Ok, Cvitanović se isto gura, ali istina je da ga je vodio (i to čist uredu u Dinamo II) godinu dana.

    No ovaj stari šljam ide hvalit Mamiće, na javnom servisu. Gade mi se ljudi koji danas sjede u tom HRTu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.