• NitkoBitan
    17k
    Nekoliko desetaka ljudi u redu, prosao prije nekih pola sata.

    Bolje to obavite u iducim danima, pogotovo za sjever gdje mjesto nije bitno.
  • criticus
    2.2k
    Danas nam lijepo raste i broj članova uslijed početka prodaje godišnjih.

    GNK Dinamo 9. srpnja u 14.30 broji

    33.152 člana. :strong:
    deda

    Šta je ovo neka akcija na članstvo danas... 33236 u 16:15
  • Ludovic IX
    7.2k
    Pa rečeno je da će bit manje godišnjih jer godišnjaci ne poštuju svoju godišnju ulaznicu u zadovoljavajućem broju utakmica koje pohode. Kad godišnjaci budu na 80-90% utakmica onda nek povećaju kvotu. Ali ništa od toga do novog stadiona
  • Twisted1
    537
    Šta nije da je prošle godine prodano oko 4500 godišnjih. Po ovom tvom ispada da ćemo manje pustit. Nije mi to realno :lol:emilperska

    Upravo tako.

    S razlogom je pušten manji broj godišnjih nego prošle godine.
  • Dino
    2.6k
    Mozda koja blagajna vise ne bi bila na odmet
  • seljak86
    2.5k
    Kakvo je stanje?
  • Gradinamo
    45
    Upravo to, kao da se namjerno stvara privid gužve (a nema potrebe za tim), još par blagajni riješi sve za čas. Ovim tempom čisto sumnjam da ćemo svi stići uzeti godišnje do kraja radnoga vremena blagajni, što onda?! A velim, nema potrebe za tim jer nije tolika masa ljudi
  • miro
    4.4k
    Ja sam otišao nakon 15 minuta čekanja, jer tempom kak je krenulo čekao bih valjda 2h, a ispred mene jedno 50-60 ljudi
  • Cosey
    501
    Čeka se po sat vremena, dvije su blagajne.
    Uvijek je tak prvi dan prodaje.
  • Mikina lijeva kopačka
    26
    Ne znam kaj da vam velim, evo sjedim u birtiji nakon posla, frend šalje da je kupio godišnje, da mi je neko reko 2010 ili 2012 da ću s nervozom čekati jel kupljena godišnja reko bi da izmišlja. Sretan sam kaj pes. Lijepa vremena slijede braćo, svašta smo proživjeli sad je na nama da još jednom istupimo i pokažemo kakvi smo za nekaj kaj je napokon naše
  • kiba3011
    0
    Koliko godišnjih može kupiti jedna osoba?
  • NitkoBitan
    17k
    Koliko je godisnjih prodano/obnovljeno prvi dan?
  • Pop corn
    8.1k
    Koliko je godisnjih prodano/obnovljeno prvi dan?NitkoBitan

    Objavit će se na kraju dana....

    Ovim tempom čisto sumnjam da ćemo svi stići uzeti godišnje do kraja radnoga vremena blagajni, što onda?!Gradinamo

    Svi koji su do 19h došli i stali u red će moći kupiti kartu danas. Nema panike... :smile:
  • Sajla
    5.1k
    Upravo pokupio svoju godišnju malo iza 19h, pohvala @Pop corn koji je došao vidjeti ekipu u redu i odgovorio na par pitanja, npr. zašto samo 2 blagajne rade. Btw. Sljedeće godine možda objaviti i na zoni da se traži ljude za rad na blagajnama? Išlo bi malo brže, ali nije ni ovo bilo nešto strašno. Ako je bilo tu objavljeno, a promaklo mi, isprika!
  • Gradinamo
    45
    Sad sam, nakon zaslužene pive, prošao pored TP i još je par ljudi ostalo... Dakle, svi su došli na red koji su tu bili. Pohvale. Ali sljedećih dana pokušajte, barem zbog vrućine, malo sve ubrzati da ljudi ne čekaju toliko
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.