• Orc123
    7.8k
    da ponovim u zadnjih 10 godina dovedeno 17 stranaca za koje je placena odsteta u iznosu od 17mil eura, a zarađeno je 53, s druge strane dovedeno je 35 igraca iz hnl i nasih igraca iz vana koji su placeni 58mil eura a zarađeno je 98milja eura. Razlika je par milja eura, a dovedeno je duplo vise nasih igraca koji su placeni skoro 3 puta vise tako da je i sama mogucnost uspjeha veca. Isto tako pod dovođene igrace sam cak naveo i Broza i Pjacu iako se zna zasto su oni dati besplatno Loxi i onda vraceni kombinirano za skoro 5milja eura.
    Isto tako se zna da su neki stranci dovedeni i placeni samo da se opere lova na njima, a ne radi kvalitete.....opet gole cinjenice ....

    Najvise i najisplativije smo prosli naravno sa igracima iz vlastite skole i to trebamo njegovati i dalje.

    Najplaceniji stranac zadnje 4 godine je Lauritsen za 1,8 mil eura, sve ostalo su kikiriki odstete. Fun fact, s druge strane najvise se ocekuje od stranaca i oni su prvi na tapeti, a placali bi ih ko kikiriki. Plati vani 5milja eura krilo i rasturit ce ligu, ili dovedi stopera za 4 milje. Sve de bojim kako bi naslovnice vristale da je Bosko stranac i da smo popusili 4milje eura!?
  • mali M
    5.1k
    Zvone tu se slažem s tobom. Ne branim ja našu trenutnu transfer politiku bezrezervno, imaju oni još ohoho mjesta za napredak. Ali smatram da su za deset koplja profesionalniji nego što su bili svi ostali prije skupa. Hoće li biti propusta i krivih odluka, ne sumnjam, fulavaju u transferima i najveći klubovi sa najjačom scouting mrežom i sportskom politikom, naravno da ćemo i mi fulavati. Ali sam siguran da je trenutno cijeli pristup pojedinom igraču od interesa ove ekipe puno bolji nego prije. Mislim da bi se sa free transerima trebala baviti jedna osoba cijelu godinu u krug i pratiti to kako bi se na vrijeme reagiralo.
  • Zagi
    7.6k
    da ponovim u zadnjih 10 godina dovedeno 17 stranaca za koje je placena odsteta u iznosu od 17mil eura, a zarađeno je 53Orc123

    Daj tu listu.
  • IvanS
    162
    Trenutno isto u HNL-u nema pojačanja za Dinamo. To je tako. Činjenica da su ljudi u Hrvatskoj najbolje upoznati s HNL igračima ne znači da bi se automatski i struka trebala limitirati na plitak bazen u kojem nema igrača za Dinamo.Kaktus Car

    Mierez bi bio pojačanje. Selahi, Pašalić, iz južnijih krajeva neću nabrajati ali par igrača bi isto bili pojačanje.
    Hodža iz Rijeke? Imao je dobrih partija...
  • Omake
    2.5k
    Od free agents Alireza Jahanbakhsh bi mi bio prvi pik. 2+1g . Nije se previše naigrao zadnju godinu, vjerojatno radi ugovora. Ali je bio dobar u Feyernoordu, a u AZ je imao nevjerojatnu sezonu s 30+ G+A.
  • Crni86
    3.5k
    svi navedeni omjerom cijene i kvalitete nisu pojacanja, vec vi bili preplaceni transferi.

    Za tu lovu vani dobimo prava pojacanja koja sam uvjeren da su bolja 20,30% plus sigurno iskusnija i karakterno izgradena sto je jako vazno.
  • Paggini
    19.7k
    JahanbakhshOmake

    brate, neki još nisu naučili kako se hoxha piše, a kamoli ovaj još da nam dođe...
  • Orc123
    7.8k
    ne vjerujes ili zelis listu, pisao sam si na papir ali ako bas moram prepisat cu ti sve ovdje ili u inbox ti a istomtako mozes po TM provjeriti zadnjih 10 godina ulazno izlazne transfere.....
  • IvanS
    162
    ↪IvanS svi navedeni omjerom cijene i kvalitete nisu pojacanja, vec vi bili preplaceni transferi.

    Za tu lovu vani dobimo prava pojacanja koja sam uvjeren da su bolja 20,30% plus sigurno iskusnija i karakterno izgradena sto je jako vazno.
    Crni86

    Pa cijena nije kriterij da li je netko pojačanje ili nije.

    Malo smo se mi svi pogubili na ovoj temi što se tiče mogućih pojačanja, cijena, odšteta, prodaje i sl. da više ni sami nismo sigurni u neke stvari.

    Svima nam je zajedničko to što želimo jak Dinamo, da nam glavni igrači ostanu, da se dovedu pojačanja koja bi bila upgrade na prošlu sezonu i sl.

    Dok god ne završi prijelazni rok nećemo moći dati sud o tome da li smo igrački jači ili slabiji.

    Samo da se ne dogodi prošlogodišnji scenarij gdje smo prodali kičmu ekipe a nismo doveli adekvatne zamjene.
    Taj scenarij ne želim i ove godine. Vjerujem da se većina slaže. Stres na najjače!
  • Zagi
    7.6k
    Ne zvuči mi realno na prvu. Fotkaj papir ili nešto.
  • Orc123
    7.8k
    Ajde ispisat cu ti u inbox da ne zatrpavam sa biblijom od teksta ovdje
  • Crni86
    3.5k
    Pa cijena nije kriterij da li je netko pojačanje ili nije.IvanS

    S mog gledista, jednim djelom je. Jer za 5 milijuna eura meni pasalic nije pojacanje. Kvalitetom da, ali opet smo mogli za to dovest 2 pojacanja za drano krilo i ljevog beka.

    Krivo sam se izrazio, nije mozda najbolje pojacanje.
  • Laugreano
    2.5k
    Vec duze vrijeme neki forumasi ovdje spominju Caio Vidal i Rick kao pojacanja i kapitalca. Pa me zanima po cemu tocno bi oni nama bili pojacanje?
    I jedan i drugi imaju 24 godine i 20 golova u cijeloj karijeri u ligi slabijoj od nase.
  • Zagi
    7.6k
    Slobodno tu napiši. 17 imena i brojke nije spam.
    Siguran sam da bi i drugi voljeli vidjeti.
  • plavi devet
    303
    nema Despodova u Ludogorecu pa moraju nekog drugog naći
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions