• deda
    32.6k
    S obzirom da se ovdje nitko ne žali, nećemo te banirat. Ali ne moraš psovat.
  • Paggini
    19.6k
    Godišnja u džepu, jedva čekam gledati iste njuške i ove sezone i legendarnu personu TPA kako jebe mater jakiru i govori mu da mu je ovo zadnja utakmica svaku utakmicu. :heart:
  • emilperska
    5.4k
    Jako puno ljudi me pitalo za godišnje, a da trenutno nema GK.
    Mislim da će prodaja bit bolja od prošle godine. Ovisno o tome koliko će klub pustit godišnjih u prodaju..

    Nisam ispratio cijelu temu, da li se zna maksimalan broj GK koje će se prodati?

    Mi danas idemo po obnovu svojih, eventualno sutra..
  • NitkoBitan
    17k
    Mislim da će prodaja bit bolja od prošle godine. Ovisno o tome koliko će klub pustit godišnjih u prodaju..

    Nisam ispratio cijelu temu, da li se zna maksimalan broj GK koje će se prodati?
    emilperska

    Zna se. Mislim da se radi o oko 2200 komada za sjever i 2400 za zapad. Nek me ispravi netko ako zna bolje...
  • OPZ
    2
    Koliko je trenutno ljudi u redu, koliko se otprilike čeka?
  • emilperska
    5.4k

    Šta nije da je prošle godine prodano oko 4500 godišnjih. Po ovom tvom ispada da ćemo manje pustit. Nije mi to realno :lol:

    Mislim moguće je i to. Ali ako uzmemo u obzir da će 90 do 95 posto pretplatnika obnovit svoje, onda dolazimo do tog da će sljedeći tjedan ostati jako mali broj..
  • Facke
    3.6k
    Svaka cast na ovomu potezu s Zajecem na prodaji godisnjih ulaznica. :up: Bas lepe za videti.
  • din
    442
    moguće je, smanjen je kapacitet godišnjih karata. Godišnjaci imaju ovaj tjedan da produže i ako ostane nešto će ići u slobodnu prodaju za članove, a to će biti vrlo vrlo malo karata..
  • deda
    32.6k
    Sjever 2.200 i zapad otprilike toliko je pušteno u prodaju. Plus lože.
  • deda
    32.6k
    Danas nam lijepo raste i broj članova uslijed početka prodaje godišnjih.

    GNK Dinamo 9. srpnja u 14.30 broji

    33.152 člana. :strong:
  • serbus
    4.1k
    Nevjerojatno za doživjeti da Zeko dolazi na sve događaje i druži se sa navijačima. Da nam je netko pričao prije 5god da ćemo imati predsjednika kluba koji se druži sa navijačima čak i na karatani vjerojatno bi ga stjerao u onu stvar da nebudem prost ipak je Fićo potrošio taj joker za danas :lol:
  • DrawTube
    4.7k
    Odlično je ovo novo pravilo s prepuštanjem godišnjih ako se ne dođe, to će taman biti prevaga između četveroznamenkastog i peteroznamenkastog broja ljudi na tekmama gdje se otvore samo donje tribine,

    Očekujem dolaznost godišnjaka 70+%, a kad se uhodamo moglo bi to biti i više
  • Paggini
    19.6k
    Hipotetski, ako ja prepustim svoju kartu za mjesto, uzmem kartu za sjever za tu tekmu, ne računa mi se to kao dolazak na kraju godišnjeg obračuna dolazaka? Ili za loyalty?
  • deda
    32.6k
    Puno se tu pitanja pojavljuje na koja ćemo vjerujem imati odgovor tek kad aplikacija zaživi. Naravno sugerirat ćee se pri izradi da se i ovakav slučaj uzme u obzir.
  • dzg717
    1k
    Ima li guzve?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.