• deda
    32.6k
    Vele dečki da ima već 150 ljudi, a da i za razgled ima 50 ljudi. :heart:
  • mokoxax468
    698
    Ima ljudi, samo je red oko (i iza) karatane, ne linijom prema pimpeku
  • nemapredaje
    3.2k
    Mislim da je 15€ eura dodatnih troškova za online narudžbu godišnje fakat pretjerano
  • dzis
    807
    Ako se kupuje online jel moguce da karta dode postom ili se mora podignuti fizicki?
  • Tom Hanks
    3k
    Ne ne,s tim novcima Dinamo neće morati toliko prodavati igrače :rofl:
  • deda
    32.6k
    To je trošak Dekoda. Nema veze s Dinamom.
  • nemapredaje
    3.2k


    Onda ih netko tko je zadužen za komunikaciju s njima pita u čemu je stvar, jer ničime ne mogu opravdati navedeni trošak. A ako nemaju valjani odgovor( a nemaju sigurno) i svejedno ne žele umanjiti trošak,onda se promjeni partner za online prodaju.

    Ovo je stvarno bezobrazbno i odgovor mi nemamo veze s time je neprihvatljiv.
  • flexXy
    2.3k
    Ne znam isplati li mi se cekat slobodno prodaju da povezem obiteljsku godisnju ili da uzmemo sebi pa malom naknadno. Pretpostavljam da je velika sansa da izvisimo ako cekam ponedjeljak?
  • jedan u nizu
    8.2k
    Ne znam isplati li mi se cekat slobodno prodaju da povezem obiteljsku godisnju ili da uzmemo sebi pa malom naknadno. Pretpostavljam da je velika sansa da izvisimo ako cekam ponedjeljak?flexXy

    Mozda postoji sansa da iz kluba jave u petak recimo kako je isla prodaja i koliko je otislo u prvokupu, pa da ljudi poput tebe mogu odvagnuti da li ici u subotu ili cekati sljedeci tjedan i slobodnu prodaju.
  • ZGWest
    565
    Klub surađuje s Dekodom, mogu valjda pregovarati o drugoj cifri?
    Ova cifra nije normalna.
  • Pero Vragec
    98
    slažem se, ovo nema veze sa mozgom i nabijem ga kome god sam sad dal 15€....
  • Crle
    510
    Čini mi se da ću se i ja sada koji dan prošetat do maksimira za 15 eura. Doboro je da smo sigurni do subote za prvootkup. :razz:
  • Svi na Sjever
    2.2k
    Mislim da je 15€ eura dodatnih troškova za online narudžbu godišnje fakat pretjeranonemapredaje

    auuu, znači bolje potegnut do karatane...
  • don
    5.6k
    dođeš sa blabla car iz pola gradova hrvatske za 15e do Zg :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.