• marcio amoroso
    36.4k
    onda u razumnim godinama povratak na novi Maksimir.vjeko1701

    Biti će dosta “razumne” godine godine dok se Maksimir izgradi. Zezam se, taman za 5 godina ima 31 i to je to.
  • vjeko1701
    8.1k
    Upravo moja računica :D
  • Baneki
    745
    S 31 godidom će vrijediti 100M eura, pa danas se igra do 40.
  • vjeko1701
    8.1k
    Moja optimistična računica je za dvije godine Kova i onda on izdrži dok ne dođe Olmo. :D
  • Nogo
    3.6k

    Naš Olmić :clap:
  • ShanKu
    737
    Moubandje bi u Dinamo :sweat: očito..
  • Šteco
    680
    20240708-075051.jpg

    Ne znam jel bilo ili nije, ali eto neka se nađe.
  • Droljo
    8k
    Moubandje bi u Dinamo :sweat: očito..ShanKu

    A?
    Neki bagi bagi se desio. Jednom sam stisnuo send časna riječ
  • masacusec
    3.5k
    Dani Olmo je igrač koji me impresionirao, kako na terenu, tako i izvan njega.
    Istovremeno, toliko pristojan, korektan, ponizan, fair play, a zna biti i „kurvin sin“, prgav, borben….Super lik, svjetska klasa! Uza sve, ponosno spominje ime kluba koji ga je stvorio.
  • Mali Zeus
    12.7k
    Olmo nas je nakon tekme sa Španjolskom duže pozdravljao nego naši igrači.
  • Laugreano
    2.5k
    Uvijek mi nekako bude zao sto nije dozivio skandiranje sjevera. Takva ljudina i igracina to zasluzuje. Ali bit ce prilike, ne sumnjam.
  • ShanKu
    737
    na Instagramu je objavio kako trenira u majici od Dinama :cool:
  • Ludovic IX
    7.3k
    pa dobar broj stranih igrača koji je igrao u dinamu je postao obiteljski vezna z Hrvatsku. većina se tu osjećala ko doma i oni više cijene zagreb ponekad nego oni koi tu zive cijelo vrijeme i onda odu u druge lige.

    druga stvar, navijači dinama su još uvijek old school navijači. bar većina. dušom i tijelom uz igrače dok traje utakmica, jebe im se za fejsbuke i instagrame već samo da dinamo pobijedi. a vani većina tih klubova ima te instagram navijače koji dodju da vide i budu vidjeni i nije im bitno izgube ili pobjede.. čast izuzecima.

    i onda olmo dođe tu ko klinac i vidi tu podrsku koju su mu davali i klub i navijači i kak da on nas ne zavoli.
  • ShanKu
    737
    Lijepo napisano, sve istina :clap:
    Čast mi je bit dio old school navijača..
  • Eduardo
    20.1k
    Kaneko potpisao za Kotrijk do lipnja 2027. godine.

bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.