• Dinamosaur
    1.5k
    znal sam da ce se naci neki mrzitelji i reci da mu je sisa uvijek prije grba :rofl:
  • Crle
    540
    Meni općenito nije jasno zašto se kod tog monokromatskog grba pokušava imitirati dijelove gdje je plava i crvena boja kada u slučajevima da taj grb nije taman na svijetloj podlozi to izgleda loše, tj. kao da je u negativu i gubi funkciju. Jednostavnije bi bilo da je taj monokromatski grb samo linijski i da se onda koristi kada je to stvarno potrebno.

    Jer tehnička izvedba ovog na toj majici nema veze sa vezom.
  • st1pa
    18


    i ja jos cekam, fakat nema smisla narucivati ista sa webshopa, totalno su spori i nezainteresirani
  • austrijanac
    4.1k
    Volio bi da visoke cijene dresove (budimo realni, 90 eura plus natpis je dost), nadomjestimo jeftinijim ostalim asortimanom u vidu ovih trening hlaćica i ostalog.

    Mislim da ce šoping, nakon ovakve sezone, i sa svim članovima, krenut prema gore.
  • NitkoBitan
    17.7k
    Volio bi da visoke cijene dresove (budimo realni, 90 eura plus natpis je dost), nadomjestimo jeftinijim ostalim asortimanom u vidu ovih trening hlaćica i ostalog.austrijanac

    Kao prvo nije Dinamo H&M ili Zara da spada pod kategoriju "jeftina brza moda", a kao drugo 90eura za dres je korektna cijena za danasnje vrijeme.

    Treba postojat svijest da se klub financira i od tih segmenata, a ti segmenti bome cine razliku. Sto vise klub uprihoduje od ulaznica, robe i slicnoga to ce biti manje ovisan o prodaji igraca.
  • BBB Mataa998
    1.8k
    To sto je sponzor Castore,Erima,Macron ili nebitni tko ne znaci automatski da je odjeca jeftinija od Adidasa ili Nikea
  • austrijanac
    4.1k
    Kao prvo nije Dinamo H&M ili Zara da spada pod kategoriju "jeftina brza moda", a kao drugo 90eura za dres je korektna cijena za danasnje vrijeme.NitkoBitan

    Neki dan smo imalo cijelu raspravu da su cijene dresove otišle puno previše u nebesa i da englezi kompletno bojkotiraju (West Ham, 90 funti).
    Pogotovo jer kvaliteta nekih marki (ne kažem Castore), nije ništa bolja od Zare.

    Treba postojat svijest da se klub financiraNitkoBitan

    Slažem se, no treba imat i razumni dio asortimana. Prvi put valjda imamo ugovor koji je financijski donekle ok, može se priuštit i stvari s manjom maržom.


    Da se razmemo, ja cu i dalje biti prvi kupac svega. Prvi u ormaru imam zadnjih 6 godina kompleta trenirki gornji i donji dio, jer mi žena uredno to kupuje za rođendan. Dok si ja kupujem ostale stvari (na svadbi sam imo Dinamove gaće doslovno, iako im je kvaliteta ravna nuli), no očekujem ove godine pristupačnije stvari.




    To sto je sponzor Castore,Erima,Macron ili nebitni tko ne znaci automatski da je odjeca jeftinija od Adidasa ili NikeaBBB Mataa998

    Znači, napisao sam na temi ostali sportovi kako sam radio za naš jedan sportski savez, i znam koja je razlika bila u cijeni robe između Adidasa i Jome.


    A i zdravorazumski, mislim da čak ovo i ne moram objašnjavat. Uzmi primjer koji su auti skuplji, koja je tjestenina skuplja, ma što god hoćeš.
  • Tundra
    693
    nije Dinamo H&M ili ZaraNitkoBitan

    istina, al Castore nije Adidas...
  • Mali Zeus
    13.2k
    Volio bi da visoke cijene dresove (budimo realni, 90 eura plus natpis je dost), nadomjestimo jeftinijim ostalim asortimanom u vidu ovih trening hlaćica i ostalog.austrijanac

    Apsolutno. 90 eura je stvarno dosta, mora se naći neki balans.
  • NKDZ86
    1.6k
    Imate na popustu futsal dinamo dres za 40e, crni, plavi ili bijeli
  • Robi T
    243
    Može li se na novi dres staviti patch/oznaka lige,naravno uz nadoplatu?
    Prije to nije bilo moguće
  • Pavinho
    47
    eo jutros stiglo...
  • NKDZ86
    1.6k
    I meni haha
  • Mali Zeus
    13.2k
    Nakon 5 dana meni dovršena narudžba. Što paničarite ljudi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.