• Šteco
    680
    Meni nije nešto, ali nije ni toliko loša. Nisam zagrizao... Eto, uzeo sam si dok čekam tekmu par minuta i dobio ovo:

    noc-za-pamcenje-V2.jpg

    Daleko je i ovo moje od nečeg ozbiljnog (posebno jer se nisam ni potrudio kak spada sve to rezat i skalirat, obradit fotografiju i prilagodit je malo majici, itd., ovo je čisto neka ideja koja mi je prva pala na pamet kad sam vidio majicu).

    Hoću reć, mislim da se moglo bolju majicu isfurat s tom slikom. Posebno neko kome je to primarna djelatnost. Ali, bitno je što više novih majici u shopu to bolje, više ljudi, više ukusa, više prodaje, tako da pozdravljam ovo.
  • Mrvica
    3.9k
    Možda fotka na prsa a grb na leđa kao što na dresovima piše nema predaje samo grb u toj veličini. Fora mi je majica i kupujem sigurno. Bilo kakav dizajn i novitet iz shopa je odlična stvar i ovim putem je odano priznanje navijaču kluba! Sve u svemu nek klub izbacuje svakakve stvari i nek nam uzimaju lovu!
  • Droljo
    8k
    , uzeo sam si dok čekam tekmu par minuta i dobio ovo:Šteco

    Koju tekmu?
  • Šteco
    680
    Koju tekmu?Droljo

    Šuti, kum me zajebal da idemo gledat polufinale eura, eto sad moram pit pivu i čitat forum :rofl:
  • Dinamosaur
    1.5k
    ajd sad dok ti nije dosla nova runda :lol: probaj ovak, digni cijelu sliku jos malo, 1-2cm
    Umanji cijelu ovakvu sliku za 1-2cm
    Povecaj font slova i onih crtica za duplo i umanji grb za duplo(na tom mjestu gdje je sad)

    Edit: sad kolege dale dobru ideju, napravi da je grb kao monokromatski, ali da se preljevaju ove boje baklji po grbu
  • badjibadara
    3.1k
    Za sve ljubitelje monokromatskog grba, imamo ga u nekoj zlatnoj nijansi na trening majici.
  • Crusades1986
    11.9k
    ako se ne varam, nijansa tog monokromatskog je iste boje kao i rezervni dres
  • Šteco
    680
    ajd sad dok ti nije dosla nova runda :lol: probaj ovak, digni cijelu sliku jos malo, 1-2cm
    Umanji cijelu ovakvu sliku za 1-2cm
    Povecaj font slova i onih crtica za duplo i umanji grb za duplo(na tom mjestu gdje je sad)
    Dinamosaur

    Treća je došla, tak da ništa danas od toga :cool: Potencijal je velik, može se to sredit da bude top, bar meni po guštu, ovo je bilo u 5 minuta, možda i složim nekaj ak ću ulovit vremena, pa bacim na forum.

    Svakako je dobro da se rade takve stvari i dodaju kao opcija kupnje. Veći izbor kupnje, veća prodaja. Svi zadovoljni...
  • Nolifer
    8.1k
    Mislim da ta boja nema nigdje veze. Nekak mi se ne uklapa u priču na trening majici, al dobro trening majica je to, pa nek se isprobava...
  • badjibadara
    3.1k
    ako se ne varam, nijansa tog monokromatskog je iste boje kao i rezervni dresCrusades1986

    450227525_1037268287767563_8699558450685437309_n.jpg?_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=833d8c&_nc_ohc=aMbk4kiAQEAQ7kNvgGikHBd&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=00_AYDzP-Zf6qiMBtdDkUUIdZo6_kiGOuArOSLRTSloUeL8dw&oe=6692313E
  • Mrvica
    3.9k
    Nestrpljivost na visokom nivou što se tiče Castoreovog asortimana. :love:
  • Benito
    823
    Jakiru treba Castore grudnjak
  • Pavinho
    37
    Koliko ste cekali na dostavu stvari sa webshopa...narucio sam neke stvari 27.06 ali jos nema pomaka
  • Noel
    5.9k

    Bome fine sisice je dobil..
  • Nolifer
    8.1k


    I to sa bojom od monokromatskog grba... :razz: :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.