• Brusa
    1.5k
    Ako prodajes buduceg startera repke jer ti je ponuda nemoralnaemilperska

    Ako nam je 6+2 nemoralna ponuda, bolje da ugasimo svjetlo....
  • Jurki
    11.6k
    naravno da se nemre, ali ti taj plus daje mogucnost zaduzivanja dok ne legnu rate ili uefine pare.
    Prodat se stigne i krajem kolovoza da se napuni proracun.
    Sucicevih 6 milja na "50 godina otplate" nebu taj problem rijesilo.
    Prije 3 tjedna se konstantno provlacila teza.. dovodimo 6 pojacanja.. danas nemamo za biber.
  • sebenico
    552
    I naši pregovarači bi trebali malo na tečaj kod Miška da im objasni kako se pregovara i formira cijena. On bubne da ima ponudu od toliko i toliko i on toga trenutka je cijena tog igrača tolika, a ne se na prvu hvatati kao som na durdubak.
  • NitkoBitan
    17k
    Prodat se stigne i krajem kolovoza da se napuni proracun.Jurki

    Toga sam se dotaknuo kad sam editirao komentar.

    Mi smo sada na 13-15 milijuna eura od europskih natjecanja. Tko nam jamci da cemo uc u LP? Nece se proracun popunit sam od sebe ako nikog ne prodamo.

    Panicne prodaje krajem kolovoza... pisi kuci propalo. To podrazumijeva nizu cijenu za igraca jer klubovi znaju da smo u skripcu.
  • Daliban
    1.6k
    Zato smo ih preduhitrili pa po nižim cijenama prodajemo od početka srpnja.
  • Chempers
    115


    Pa ovo sve je već odavno najavljeno iz kluba. Jos je prošla uprava u svojoj zadnjoj sezoni koristila identične poštapalice, štednja, racionalizacija, smanjenje proračuna. Nema mjesta čuđenju, samo razočarenju.

    Jedino se ne slažem za Jakira. Taj prodavač magle je trebao izletiti već 50 puta a vjerojatno ima i ugovor koji može imati jedino u Dinamu.
  • NitkoBitan
    17k
    Da ne ispadne da sam Zidov i da promoviram metode stedljivosti... Vec sam prije govorio da klub treba potrosit 8-10 milijuna eura na pojacanja jer nam se inace ne pise dobro.

    I sad smo u situaciji da toliko otprilike mozemo dobit za jednog igraca koji za nas ima jednu seniorsku sezonu, 1 gol i 2 asistencije. Znaci kvalitetnom prodajom vec si sad pocetkom srpnja osiguras sredstva za pojacanja, kakvu takvu financijsku stabilnost i odgodis prodaju nekih drugih bitnijih karika (Baturina, mozda Perkovic...).

    Ako je Sucic toliki materijal onda ce se pokazat u Seriji A. Klauzula o postotku od sljedece prodaje i bok.
  • Crni86
    3.5k
    Kakav je ovdje rolerkoster. Prije dva dana takva pozitiva svi zadovoljni jer smo kupili Pjacu i doveli Torrentea. Prica se jos dve tri pozicije i top transfer rok. I danas nakon jedne vijesti za koju cemo tek vidjet oce li se uopce ostvarit tolko negativnosti, pljuvacine.

    Pa sutra kad Sucic ostane onda opet pozitiva i sve je top i sve je za pet….
  • Ijayi Atiemwen
    1.2k
    Što je na kraju s Cordobom?
  • sebenico
    552


    Nitko ne može jamčiti nikakav rezultat u sportu, ali trebaš učiniti sve što je u tvojoj moći da omogućiš da svoj cilj ostvariš. Prodaja Sučića je udar na ambicije kluba jer ostajemo bez pluća u veznom redu, a zamjenu njegove kavalitete dovesti nećemo.



    A po čemu je to Jakir prodavač magle? To što su mu prodali 3/4 najvažnija igrača prošle sezone pa je osvojio dvostruku krunu i dočekao proljeće u Europi.
  • IstokKa96
    671
    Ako mi prodajemo krajem prijelaznog roka i klubovi po tome zakljucuju da smo u škripcu, onda je sasvim logicno cekati i druge klubove/igrace koji su u škripcu...idealno bi bilo prodati sada ali ne po 'škripac cijenama' pa onda kupiti po istima na kraju prijelaznog roka...puno pitanja, malo odgovora, a znamo ni ide li Sučić ili ne, a pogotovo nista ne znamo o Špikiću...
  • BBB Mataa998
    1.7k
    Uzalud tucete stranice i stranice. Pustite par dana neka prodje pa cemo vidjeti odluku koju je donio sportski sektor. Ako do prodaje dodje ne sekirajte se uvijek ima likova sa foruma da nam objasne kako ne znamo u to nista i kako je to super potez. Ja tu nijedan benefit ne vidim ali evo ostavimo prostora da nam netko i to objasni
  • DiddyGuela
    2k


    Jel ti nas sve skupa dobro zajebavas ili si prespavao proteklih nekoliko tjedana? Elsnik je redovni starter za reprezentaciju Slovenije na Euru koja je igrala osminu finala.

    Bulat je veci dio ove godine prosjedio na klupi ili tribini zbog ozljede.

    I po tvom Elsnik ne vrijedi nista a Bulat najmanje 2M€. Svaka cast kako si dosao do tog izracuna.
  • NitkoBitan
    17k
    Ako mi prodajemo krajem prijelaznog roka i klubovi po tome zakljucuju da smo u škripcuIstokKa96

    Previse simplificiras stvar. Naravno da necemo bit u skripcu ako udemo u LP, ali ako ne udemo a nikog ne prodamo bome cemo bit. Nije sve stvar tajminga nego i okolnosti, a vise sam nego siguran da se one dobro znaju u nogometnom svijetu.

    idealno bi bilo prodati sada ali ne po 'škripac cijenama' pa onda kupiti po istima na kraju prijelaznog rokaIstokKa96

    Idealno bi bilo prodati sto ranije kao i kupiti, kako bi se sto bolje pripremilo za play-off i sto ranije znalo na cemu smo. Kraj prijelaznog roka ostavit za prilike za odlicnu kupnju po nizim cijenama, nadamo se punih dzepova od ulaska u LP.
  • Paggini
    19.6k
    I danas nakon jedne vijesti za koju cemo tek vidjet oce li se uopce ostvarit tolko negativnosti, pljuvacine.Crni86

    Ja sam prvi koji je ovdje rugao negativu i šizofreniju ekipe, ali ova vijest je fakat opravdan razlog za negativu jer ne radi se o tome da smo prodali Baturinu za 25 milijuna što se ne odbija, nije da Petković ide što se svi pripremamo cijelu sezonu, nije da će Špikić ostati prvo desno krilo što je već meme cijele teme nego iz ničega dođe vijest da je projekt kluba koji nikad nije bio ni u kakvim kombinacijama ni primislima za odlazak u planu za prodaju.

    Opet kažem, ako se to dogodi, jer nije potvrđeno naravno, ali ne mogu opravdati ovu prodaju, ali nikako i nikako. Nisu neki basnoslovni novci, a mi igrački gubimo nositelja veznog reda iduće dvije-tri godine, barem smo to svi očekivali nakon prošle sezone.

    Dovoljna činjenica koliko je mali dobar je da tovari nisu riječ negativnu rekli kad je dobio pretpoziv, nego sam čak i vidio par komentara da bi ga se trebalo voditi na Euro (uz naravno Sigura). Nije da mi je stalo do njihovog mišljenja, ali dečko je puno, puno više od 6-8 milijuna u jebeni Como.

    Dinamo je europski klub koji igra ozbiljnu ulogu u Europi već 6 godina, a prisutan je stalno vec 15ak. Como je došao iz Serie D u Serie A jer imaju neke pare.

    Opet, ako se dogodi, ovo je tip odluke koju sam mislio da smo ostavili iza sebe.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions