• NORTE
    11.4k
    Za klub snage dinama priče o prodaji Sučića koji je tek pokazao kakav je talent su trenutno potpuno neprihvatljive.
    Mi moramo biti klub koji s ovakvim igračima želi nešto stvoriti, napraviti, a onda tek omogućiti prvenstveno sebi veliku zaradu na njima, a tim dečkima priliku života kad za to dođe vrijeme.

    Ove priče o prodaji za nekakvih 9 milijuna pa to je izdaja dinama.
    Posebno pred jednu stepenicu do Lige prvaka.
    Nije da smo u financijskoj banani pa da prodajemo svoje BLAGO.

    Do prve utakmice u grupi LP uopće ne bi smjelo biti priče o ičemu takvom.

    Ljudi moji pa mi pričamo o top talentu s europskim iskustvom knockout faze.
    On i štajaznam nekakav pukštas ne mogu u istu rečenicu, halo?!!
    Petar Sučić je doktor nogometa, a nije navršio ni 21 godinu.
    Igra nekakvu poziciju osmice i mislim da na toj poziciji nema puno takvih top talenata kao što je on.

    Njegova početna cijena trenutno bi morala biti 15 milijuna eura.

    Što se Baturine tiče svi se slažu da je 20 milijuna eura njegova cijena i da u obzir dolaze samo top klubovi sa zapada.

    Shvaćam da dinamo ima jako puno neprijatelja, više no ikad, baš zato želim da dinamo više nije i nikad ne bude klub koji postoji da bi prodavao razne jedvaje i lovrene nakon jedne polusezone.
  • Eduardo
    19.9k
    hoce bit gdje snimka danasnje konferencije, vise volim cuti nego da procitam ako se sta krivo preneseOlmic

  • Eduardo
    19.9k
    Ljudi moji pa mi pričamo o top talentu s europskim iskustvom knockout faze.NORTE

    Isticati europsko iskustvo u KO faze Konferencijske lige koje je doslovno tri odigrane tekme i nije baš neki argument.

    Njegova početna cijena trenutno bi morala biti 15 milijuna eura.NORTE

    Sve ok, razumijem navijačku subjektivnost ali realno gledano nemaš nikakvu osnovu za 15M€ potražnje kao za početnu točku pregovora - apsolutno nikakvu!
  • javolimtebejako
    1.5k
    što više gledam novi dres, to mi je bolji. meni osobno, puno bolji nego prošlogodišnji
  • scooniepenn
    3.3k

    Između 15 milja i 8 je jedan dosta velik abis. Uzmimo samo jedan recentan primjer. Da su se vodili našim primjerom, gdje smo se prošli prijelazni rok ozbiljno isprostituirali s Ivanušecom i Livijem misliš li da bi Shakhtar ikada vidio više od 30 milja za Mudryka. Ljudi su inače dobili 70. Zašto ovo uzimam kao primjer. Zato što će na temelju ovog transfera taj isti Shakhtar lupiti cifru od 60 milja za Sudakova i tako dalje i tako bliže. U nogometu se cijene izlaznih transfera formiraju na temelju recentnih transfera, a mi smo tu debelo u silaznoj putanji i to je glavni problem. Da bi se trendovi mijenjali moraš i u startu tražiti više nego što misliš da je realno, posebno što Dinamo nije neki trećerazredni klub iz bezvezne nogometne zemlje, s nepoznatom školom nogometa.
  • NORTE
    11.4k
    Isticati europsko iskustvo u KO faze Konferencijske lige koje je doslovno tri odigrane tekme i nije baš neki argument.

    Sve ok, razumijem navijačku subjektivnost ali realno gledano nemaš nikakvu osnovu za 15M€ potražnje kao za početnu točku pregovora - apsolutno nikakvu!
    Eduardo
    Apsolutno je bitno istaknuti njegovu europsku sekvencu jer znači da je igrao na visokoj europskoj razini, za razliku od mnogih drugih na sceni, čija je cijena tu negdje, a nisu ni blizu njegovoj kvaliteti.

    Prije svega, pričamo o ekstra talentu koji mijenja tijek utakmice jednim svojim potezom tj. prodorom, poput Baturine.
    To je duo veznjaka koji stvaraju igru kakvog rijetko koji klub uopće ima!
    Ne znam je li dinamo ikad imao takva dva mladca u prvih 11.

    Odavno nismo klub koji prodaje na prvu ponudu, kamoli ovakvu podcjenjivačku.
    Nalazimo se jedan korak od LP, a priča se o prodaji neviđenog talenta za nekakvih 9 milijuna.

    Apsolutne sam šokeran.

    Ajmo cijenit sebe, značaj našeg kluba i ekstra talent koji imamo u Sučiću.
    Osnovu za cijenu od 15 milijuna itekako imamo, jer mali je to dokazao, a mi smo ti koji diktiraju pravila prodaje, a ne klub kupac koji želi dragulja ispod cijene.

    Naravno da nisam stručnjak za procjenu svih nogometnih kvaliteta nekog igrača, već laik koji piše po onom što vidi i misli, ali smatram da je ovo o čemu se piše podcjenjivanje dinama i Sučića.
  • Vučko53
    210
    Ima itko neku info oko Koščevića?
  • petrinjskikokošinjac
    90
    Prica se o prodaji gdje? U medijima gdje se vec mjesecima prica bez ikakvog smisla razne budalastine. Nemojte se pecat na prvu na svaki novinarski clanak
  • Brusa
    1.5k
    nisu mediji ,nego je @Miro Vugrinec rekao prije medija, a on ima dobre info...
  • NKDZ86
    1.4k
    @Pop corn da li ture stadiona idu bez obzira koliko ljudi dođe ili? Mislim na vrijeme kad su zakazane, to je to?
  • Vratite nam Istok
    232
    Ako sam dobro shvatio, maksimalan broj ljudi po turi je 20.
  • Pop corn
    8.1k
    da li ture stadiona idu bez obzira koliko ljudi dođe ili? Mislim na vrijeme kad su zakazane, to je to?NKDZ86

    Iz tehničkih razloga ulazinice za razgledavanje stadiona kupuju se uoči samog razgledavanja, najranije 15 minuta uoči termina samog razgledavanja. Ulaznice se kupuju samo za predstojeći termin. Nije moguće unaprijed kupiti ulaznice za termin koji nije prvi nadolazeći.

    Hvala na razumijevanju obzirom da je ovo tek pilot projekt koji će, nadamo se zaživjeti i tijekom sezone.
  • Lihtmašinac
    173
    A kolika je navala na te ture? Ja bih rado bio siguran da ću i ući, ako se već mičem na skroz drugi dio grada. Mogu li barem rezervirati kartu telefonski ili putem maila, recimo do 20 minuta prije početka ture?

    I koliko traje jedan obilazak (ne nalazim podatak nigdje)?
  • NKDZ86
    1.4k
    Jutro, da li se može platiti karticom za stadionsku turu i da li ima u shopovima novu majicu? @Pop corn
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.