• Liks90
    1.9k
    Jel
    Za sjever veći kapacitet godišnjih ili isto? @Papastrumf
  • deda
    32.6k
    Manji.
  • din
    442
    ali će svi godisnjaci imati pravo da uzmu i ove godine godišnju? Makar to bilo i više od predviđenog mjesta za ovu sezonu?
  • Joza
    455
    Svim proslogodisnjim godisnjacima je osigurano mjesto u prvokupu, kupio ti godisnju u srijedu ili subotu.
  • duksy
    292
    Ovo sam automatizmom dobio od marketinga na upit za sponzoriram klub.
    Nje baš odgovor kakav bi eventualni sponzori očekivali.
    Možda se može i po tom pitanju nešto popraviti.

    "Poštovani,

    zahvaljujemo na e-mailu koji ste poslali na adresu GNK Dinamo. Vaš e-mail je zaprimljen te će isti biti obrađen. S obzirom na to da klub dnevno zaprima više stotina zahtjeva ovim putem, ukoliko nam je Vaš upit ili prijedlog zanimljiv ili zahtijeva povratni odgovor javit ćemo Vam se u roku od 14 dana. Ukoliko unutar 14 dana niste dobili odgovor od strane kluba, nažalost nismo u mogućnosti udovoljiti Vašem zahtjevu poslanom putem e-maila.

    Hvala na razumijevanju.
    S poštovanjem,
    GNK Dinamo"
  • Papastrumf
    12.2k

    Ako na tu mail adresu dnevno stize desetine ili stotine mailova onda je ova automatska poruka jedina logicna. Kada netko otvori tvoj mail (u sumi ostalih) i kad vidi da se radi o ozbiljnoj stvari onda ce ti se povratno javiti.
  • InatiseSlavonijo
    517
    Postoji li rok za preuzimanje godišnje ulaznice? Tipa ako ju kupim sutra online mogu li ju podići na prvoj prvenstvenoj utakmici da ne gnjavim nikoga da mi podiže do tada?
  • Porculanka
    43
    Pitanje: hoće li sustav prodaje godišnjih ONLINE imati kartu slobodnih mjesta (kao npr. u Cinestaru) ili će mi random dodijeliti? Hvala unaprijed na odgovoru.
  • deda
    32.6k
    Ulaznicu možeš podići kad hoćeš na karatani.
  • bongo
    842
    Da preduhitrim @deda

    Dinamo broji preko 33 tisuće članova
  • Porculanka
    43
    Ako moje pitanje nije jasno, ja se ispričavam. Zar nitko ne zna odgovor na to? Kako izgleda sučelje prilikom kupovine (ne produžavanja) godišnje? Uzimam za zapad i teško mi je odlučiti ići na karatanu ili online? zbog privatne situacije mi više odgovara online.
  • deda
    32.6k
    Prvokup kupuješ isto mjesto, a za slobodnu prodaju ću provjerit.
  • Porculanka
    43
    hvala puno :strong: . slobodna prodaja.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.