• Patrick1996
    61
    zakaj 2? Soticeka i jos jednog za prvih 11.
  • Jurki
    11.6k
    Šotiček i Kaneko.
  • Paggini
    19.6k
    Pazi, mi smo njemu poslali sasvim korektnu ponudu, on ju je odbio mislivši kako će vani imati mnogo izadšnije ponude, a kada je shvatio da nije toliko tražena roba on bi se ponovno krenuo kockati s nama.cibona

    Tako se radi u svakom normalnom klubu. Jedino što se ne događa u svakom normalnom klubu su ovi štakori od menadžera koji idu u medija s prvom preprekom u pregovorima.

    Nismo mi jebena zadruga pa se ljutimo i durimo, ako možemo ispregovarati i dovesti Šotičeka, to se treba raditi.
  • SjevernaStrana
    1.8k
    Out: Spikic 3m
    In: Soticek 1.5m i Kaneko 1.0m
    Dinaminjo

    Mislim da bih radije ostao na samom Špikiću
  • Patrick1996
    61
    Haza jel moguce da ta "klasa" bude Pasalic mozda? Recimo ako Rijeka ispadne u Europi, tj. ne kvalificira se pa da ga cekamo do kolovoza?
  • cibona
    2.9k
    U redu, ali ne smijemo odstupiti od naše prvotne ponude. Ni centa više. Inače ću pregovore smatrati neuspješnima. Ponuda je i više nego korektna.
  • CastAway1986
    1.4k
    Ako će doći samo Šotiček na kraju onda mogu samo reći ŠPIKIĆU OSTANI !!
  • Patrick1996
    61
    doc ce soticek svakako a ako stvarn netko ponudi 2-3 milijuna za spikica onda se njega treba prodat...
    A do kraja roka cekat onda na rasplet europe itd i onda jos dovest 1 desno krilo za prvih 11...
  • Joza
    455
    Ako jos par puta spomenes pasalica lako moguce da ti se stvori ispred ogledala.
  • Ivan0302
    464
    kako si naporan lik sa Pašalićem, znaš li drugo krilo reći osim Pašalića. Odkad si na zonu došao samo njega spominješ.
  • Dzgšb
    812
    Ne može šotiček sam ostati tu su i kačavenda i Stojković a moze i hoxha uletit sve u svemu vjerujte Matiću vidite da radi odlične poteze.
  • Haza
    4.1k

    Ja sam jedan od onih koji zagovara dolazak Pašalića u Dinamo. Ali prema zadnjim info, nisam siguran da je previše realno, nažalost previše je faktora negativnih oko Pašalića.
    Prvo, Rijeka treba novac jer nisu likvidni, drugo Dinamo nudi manji novac i igrače u dio priče, to Rijeci ne odgovara, a uz sve, menadžer igrača je Andy Bara.
    Po meni Pašalić može završiti u Dinamu samo ako se poklopi puno stvari, tipa da on nema nikakvu ozbiljnu ponudu, da Rijeka ispadne iz Europe, ili da Rijeka uspije dovesti nekoga na njegovu poziciju.
    Sve to nabrojano znači da u najboljem slučaju on može doći tek u kolovozu, a u Dinamu ga neće toliko čekati.
  • CastAway1986
    1.4k
    Bosko Šutalo i službeno napustio klub :party:
  • Orc123
    7.8k
    hvala Bogu i jedna dobra vijest .
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Isuse dragi Bože, daj nabavit ću ti broj pa ga pitaj da ti pusu pošalje
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions