• Nogo
    3.6k


    Uvijek može Hoxha probati desno ili trenutno Kačavenda koji je na treninzima to i probavao dok se ne dovede novo krilo ili dva.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Jer je to znak da desno krilo dolaziLaugreano

    Dolazi Šotiček oko kojeg su ionako mišljenja podijeljena, jeli pojačanje ili samo ulaganje u perspektivu.
  • Patrick1996
    61
    konacno kombinacija Soticek+Pasalic
  • Dinaminjo
    929
    Out: Spikic 3m
    In: Soticek 1.5m i Kaneko 1.0m
  • scooniepenn
    3.3k

    Dva klinca nećemo sigurno dovesti. Nema nikakve logike da lijevo imamo 2 iskusna krila, a desno 2 klinca bez ijedne europske ili seniorske reprezentativne utakmice. Odbijam vjerovati da bismo se išli tako kockati.
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Kaneko je toliko dobar i potentan da ga je kupio Kotrjik
  • Paggini
    19.6k
    Špika će biti novi Stojanović, igrač koji će nakon brutalne neopravdane pljuvačine početi faliti navijačima. Mark my words.Captain America

    Želim svu sreću Špiki u karijeri jer ju je zaslužio svojim stavom i zalaganjem. Pljuvačina prema bilo kojem igraču Dinama osim onih koji su uvrijedili klub svojim akcijama nikad nije opravdana, ali Špikić nam stvarno neće faliti.

    Uvijek može Hoxha probati desno ili trenutno Kačavenda koji je na treninzima to i probavao dok se ne dovede novo krilo ili dva.Nogo

    Za iskušavanje sam obojice, pogotovo Kačavende desno. U Loksi je bio zvijer.
  • Patrick1996
    61
    Out: Spikic
    In: Soticek i Pasalic
  • Omake
    2.5k
    Out Špikić za tri, in Ruben Vargas za četiri
  • Orc123
    7.8k
    Vise me od prodaje Spikica brine zamjene koje bi mogle doci jer kaj najgore mogli bi rec u 9mj, mozda bolje da je Spika ostao. Toga se najvise bojim. Ako misle dovest za zamjenu Soticeka i i/ili preplatiti Pasalice onda neka nama Spike jos ovu sezonu!
  • cibona
    2.9k
    Meni ovi ponovni pregovori sa Šotičekom izgledaju kao dodatno srozavanje kluba.

    Pazi, mi smo njemu poslali sasvim korektnu ponudu, on ju je odbio mislivši kako će vani imati mnogo izadšnije ponude, a kada je shvatio da nije toliko tražena roba on bi se ponovno krenuo kockati s nama.

    Mi smo trebali otkantati i njega i njegove menadzerčiće koji mu pune glavu glupostima i okrenuti se novim opcijama.

    I zato se bojim da bi potencijalnim odlaskom Špikića on mogao biti prva opcija na krilu, a odgovorno tvrdim trenutno da nije ni u ćemu bolji od Špikića.
  • scooniepenn
    3.3k
    Kortrijk mu je klub taman po mjeri da ako se dokaže ide u klubove ranga Genka, Genta ili Antwerpa, a ako ne onda nije bio ni za Dinamo pa je odluka da ga se ne otkupi bila dobra.
  • Jurki
    11.6k
    prodas jednog Špikica, pa da bi onda kupio 2 Špikica.
  • Haza
    4.1k
    Ovo s Kolumbijcem, to je na tankom štapu, prije bi rekao da je to neki vid igrice sa Šotičekom, za kojeg sam prilično uvjeren da će na kraju doći, uz naglasak SD-a na predstavljanju da je bilo riječi o pokvarenom telefonu.
    Desno krilo nam je prioritet ovaj prijelazni rok, tu će doći klasa i igrač za razvijanje. Nema šanse da dođu Kolumbijac i Šotiček, ili jedan ili drugi, vrlo vjerojatno ipak na kraju Šotiček. Klasu na toj poziciji smo spremni čekati do kolovoza.
    Iskreno, ne želim niti pomisliti da ovaj prijelazni rok prodamo Sučića, to odbijam prihvatiti kao opciju, pa ne bi to niti komentirao.
    Naglasak da mi je ovaj post mišljenje temeljeno na ranijim informacijama. Nisam u ZG pa sam trenutno van dosega informacija;)
    Miro bude valjda rekao da nije Sučić;)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions