• Haza
    4.1k
    Ono što vam mogu reći, iako se ne slažem s količinom gnjeva koji imate prema Špikiću, jer je riječ o dobrom dečku, i solidnom igraču koji nije skup, ovaj prijelazni rok Špikić gotovo sigurno ide van. Kao što sam pisao, menadžer mu je Mario Mamić, on ga želi izvući iz kluba, i nekako sam dojma, iako nemam info provjerenu, da bi Špika mogao biti taj koji će za cca 3 mil eura preći u Italiju. Tamo Mario ima full jake konekcije, i vjerujem čak sa bi Špika za klubove iz donje tablice Italije mogao biti dobra priča.
  • Nogo
    3.6k


    Haza, ima li kakvih novosti o dolascima pogotovo Šotičeka, zadnjeg veznog nekog?
  • GOAT
    1.2k
    Neka njega dobrog tamo u italiji. To sto je on pristojan nama ne igra ulogu na terenu
  • Captain America
    17.6k
    Zona će svršit.

    Špika će biti novi Stojanović, igrač koji će nakon brutalne neopravdane pljuvačine početi faliti navijačima. Mark my words.
  • scooniepenn
    3.3k

    Za 3 milje Eura ja ću pomoći u prebacivanju u Italiju. On sigurno za klubove ranga Empolija i Udinesea može biti dobar izbor, za Dinamo nažalost on to nije. Problem je u tome da on za 1. krilo sigurno nije, a radije ću onda Šotičeka ili ovog mladog Kolumbijca razvijati kao 2. krilo, a za 1. opciju dovesti klasu kakvu objektivno nemamo od 1. sezone Hajrovića kad je brutalno dominirao.
  • MarK
    621
    sad će postati repstativac pošto Dal'ć cijeni igrača kad ode van iz Dinama
  • scooniepenn
    3.3k

    To će ponajviše ovisiti koga ćemo dovesti. Ako dođe novi Soudani ili Hajrović iz 1. sezone zaboravit će ga se kao lanjski snijeg.
  • javolimtebejako
    1.5k
    prodaja Sučića sad bi bila gora odluka nego prodaja Baturine, on sigurno nije, ne vidim razlog zašto bi on već htio ići i nije da nam tolko gori pod nogama što se tiče financija
  • Captain America
    17.6k
    Ako dođe novi Soudani ili Hajrović iz 1. sezone zaboravit će ga se kao lanjski snijeg.scooniepenn

    Ne vjerujem u takve kapitalce s obzirom da smo najozbiljnije zagrizli za dva 20godišnjaka.
  • Nogo
    3.6k


    Neka bude i drago bi mi bilo.
    Koliko igrača je otišlo negdje i super se snašlo, dok ima i drugih koji su se unazadili i vidjeli da ni to nije za njih.
    Ne znam šta je to Stojke toliko napravio da ga se spominje?!

    Više mi je žao Rrahmanija ili onog Gabriela kojeg smo mogli otkupit ali u tom trenutku je bio preskup.
  • Georg Koch
    4.5k
    nadam se da nije Sucic, dobio sam info prije par dana da je Dinamo dobio ponudu od 8m(s bonusima) za njega.
  • Klenx
    5.6k
    Prodaja Sučića ukoliko nemaš riješenu zamjenu (recimo u vidu AGČ) je direktno pucanje sebi u nogu.
    Pripreme su u tijeku, i sad da prodaš standardnog Sučića automatski si stvorio još jedan gorući problem (poziciju) koji pod hitno treba riješiti.

    Mi smo nikad bliže nikad bogatijoj Ligi Prvaka.
    Nikad prije, i vjerojatno dosta u budućnosti nećemo biti ovako blizu.
    Zadržat, zariskirati, napasti.
    Ako propustimo ovako dobru priliku za 2-3 godine bi se mogli tući po glavi.
  • Dinamosaur
    1.5k
    Ak fakat ide Špika, nadam se da je Šoticek vec sutra u Austriji s nama
  • Mr Anderson
    7.9k
    Ne znam zašto veselje oko eventualne prodaje Špikića kad u tom slučaju ostajemo bez ijednog desnog krila.
  • Laugreano
    2.5k
    Jer je to znak da desno krilo dolazi
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions