• Tongo Doumbia
    4k
    Mali upit, za upućenije.

    Postoji li indicija, ili je već određeno, da će klub prije derbija i europskih utakmica, kao i do sada, rezervirati jedan dan za prvokup karata od strane članova, a nakon toga, ono što ostane, ostaviti u slobodnu prodaju svima ostalima?

    Tražio sam jel netko već pisao, ali je puno toga napisano nakon klupske objave o godišnjim ulaznicama, pa me zato zanima.
  • deda
    32.6k
    Sigurno.
  • Hnlovac
    1k
    S obzirom da bi mogli do idućeg derbija lagano i preći 35 000 članova, ne vidim razlog da za derbija protiv Hajduka stavimo opet onaj sistem da članovi mogu nabavit karte za 4 il koliko nečlanova.

    Maksimalno nek stavimo 1+1, to je 70 000 potencijalnih gledatelja a 20 000 prima domaći dio stadiona

    Nek nas bude i 12 000 ali da stoka ne dolazi na Zapad
  • ZgDLions
    395

    Ma riješio sam, otišao sam do shopa po neke majice za poklone, usput učlanio ženu iako njoj nije baš jasno čemu to, ali dala sliku i ispunila formular.
    Zauzvrat je vodio na ručak i u shoping i svi sretni.
    :smile:
    Teta prodavačica mi objasnila, odnesem papir kumu, on ga ispuni i da sliku, ja odnesem i platim.
    Nema na aktera bez podataka.
    Rekla mi i za loyalty program, sve sam savladao, sutra u max na prvi pogled na nove dresove, ak mi se svide nazad u shop u ponedjeljak.
    Plan i program su tu.
    Još da spavam sa blizankama i napravim Eiffelov toranj od šibica i to je to od mene za ovaj život.
  • Marley
    1.6k
    svaka cast dobar kompromis sa zenom :up:
    Mozda da probam i ja s muzem tako???
    Iako, mislim da ga ne bi privukla ideja da ga vodim u shopping :lol:

    Inace, clanska mi je gotova u manje od dva dana, bas iznenadjenje. Vec jutros su mi javili da ju mogu preuzeti :up:
  • ZgDLions
    395

    I nama su rekli da bu ovaj tjedan zbog godišnjih, inače se čekalo oko tri tjedna, a što se tiče žene nije ona tu problematična, rodjena je nedaleko stadiona, a i član familije je branio u Dinamu, pa je to prirodno.
    Samo Dimano
    :lol:
  • ShanKu
    734
    meni isto u roku 5 dana došla iskaznica, sad valjda manje ima zahtjeva pa onda brže to ide.
  • dinamo u srcu
    1.6k
    Pozdrav

    Hoće li se moći uzeti za frenda godišnju ako im pokažem sliku njegove godišnje i članske?
  • deda
    32.6k
    Da. Mislim da treba i osobna.
  • Paggini
    19.7k
    Mislim da treba i osobnadeda

    Isto može slika?
  • Gradinamo
    45
    Prošle godine uzimao za kolegu s njegovom članskom i godišnjom te osobnom na mobitelu
  • deda
    32.6k
    Da
  • Olmic
    3.6k
    Do kad vrijedi prvokup?
    Jel kolicina godisnjih zapad od prosle godine manja ili veca od ovogodisnjeg kapaciteta?
  • Papastrumf
    12.2k

    Prvokup je do 13.7.
    Količina godišnjih za zapad od prošle godine je manja za nekih 400 mjesta u odnosu na kapacitet za ovu godinu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.