• db-izbjeglica
    15.3k
    Trica im je na preko 50% i tu je nastala razlika.
    Mora pasti... ja se bojim naše kratke klupe. Međutim, kako god završilo, na što je to ličilo prije nekog vremema, ovo je pjesma...
  • Time
    855

    Hezonja,Zubac,Šaric ce morati igrati skoro pa citavo poluvrijeme ako zelimo neku sansu
  • hardek
    2.8k
    Šteta za zadnjih 40tak sekundi. Ne smijemo si dopustat da niti Dario niti Mario nisu na terenu. Jedan od njih dvoje mora biti unutra uvijek
  • Zagreb1992
    1.7k
    Izaći koji put u blok i uvesti ih u nervozu kad im ne uđu par šuteva za 3 ...Sve u svemu jako zadovoljan sa igrom
  • Droljo
    8k
    Ma moš ih jebat. Ak im stane trica budu nas bušili pod košem ili sa slobodnih..
  • hardek
    2.8k
    Imali smo trenutaka kada smo mogli vodu okrenut na naš mlin ali svaki put smo promašili ili su oni pogodili neku divlju tricu. Nisam neki fanatik europske košarke, ali kad god sam ovog Calathesa gledao bacao je ciglu za ciglom. Eto danas u svojoj najboljoj Curry formi
  • Dinamosaur
    1.5k
    Mahh sve nesto po malo ide na njihov mlin. Smith zezne dva napada, pa ovi imaju slobodno i iz drugog bacanja jos uzmu i kos, odmah iz mogucih 52 55 ode na 50 58.. i tak stalno neke sitnice
  • 1986-Pl
    192
    Sta kruslin radi u reprezentaciji?
  • Jaro
    7.3k
    Obrambeno ne ovo cist OK utakmica, al naprijed jako jako slabo...
  • Droljo
    8k
    i tak stalno neke sitniceDinamosaur

    Te sitnice nas jebu već godinama. Grci mogu fulat 5 trica za redom i mi nebumo zabili niš pet napada. Čim zabijemo ulazi i njima trica sljedeći napad. Kao u rukometu...
  • hardek
    2.8k
    Raspad sistema totalni. Ne kužim odluku Sesara da igra bez Hezonje ovoliko dugo. Zubac nas nosi cijeli prvenstvo ali izgleda užasno iscrpljeno
  • Dinamosaur
    1.5k
    naprijed jako jako slaboJaro

    Kad bi barem mogli kupit nekog playa, iliti naturalizirat
  • Captain America
    17.6k
    Gledajte na ovo ipak kao uspjeh. Do nedavno smo igrali kvalifikacije da bi uopće mogli igrati prave kvalifikacije, a sada smo izgubili od jedne od najmoćnijih reprezentacija u finalu turnira.

    Na ovome sada treba nastaviti gradnju ekipe jer baza je dobra.
  • BBBaranja
    2.5k

    Potpisujem,nadam se da dolaze bolji dani za našu košarku..
  • Kreten
    114
    Po meni uopće nisu bili tolko bolji neg mi. Al greška na grešku i to gluposti koje su u 90% slučajvea mogle biti izbjegnute dovedu do ovoga.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.