• Nino Bule
    13.4k
    Ima emreli jaku plaču, nece je nitko preuzet i jos placat odstetu, da mi njega uspijemo poklonit bez da njemu ista isplacujemo je za mene uspjeh, realno i nismo ga ništa platili (pustila ga legia besplatno nama jer su nam bili duzni za kastratija).
  • Yovitssa
    624
    Sve jasno, ali dojma sam da samo mi plaćamo igrače jbt (okej, RPG iznimka).
    Ono, baš sam se nadao da ćemo za Emrelija nekaj upiknuti (nedavno je i zabio gol za repku), kad ono, i njega poklanjamo...
    S druge strane, ovaj Cordoba (ako nije izmišljotina), idealna meta pošto je u posljednjoj godini ugovora, a kad ono klub traži 5 puta više nego kaj igrač vrijedi po TM-u. Baš sam popizdio nakon te dvije situacije...
  • Yovitssa
    624
    pustila ga legia besplatno nama jer su nam bili duzni za kastratijaNino Bule

    ...kojega smo masno platili pa zamijenili za Emrelija! :sad:

    Nema frende besplatnog ručka! :wink:
  • Nino Bule
    13.4k
    Nismo ga zamjenili za emrelija, to koliko smo mi platili kastratija je nebitno kad smo ga prodavali nisu stajali u redu za njega, a legija nam je bila duzna neku ratu a ne cijeli transfer, ako bi razmisljali ko vi imali bi 100 igraca koji bi trunuli na tribinama i primali placu u dinamu jer eto ne smije se nekog dat besplatno
  • Jurki
    11.7k
    Rjesavamo se balasta, igraca koji samo gutaju Dinamove novce.
    Konacno da smo to doziveli da se ide stvarno u kresanje igrackog kadra koji je ogroman kvantitetom.
    Ako je procjena da se na nekog igraca ne racuna.. onda je definitivno bolje da ga se pusti i za dzaba.
    Samo nek idu i sretan im put.

    Definitivno bum pozdravil odlaske Emrelija, Moharramija, Perica, Bockaja i Jurica za 0 eura.

    I kad mi onda neki ljudi pocnu nabrajati uspjehe bivsih uprava dobim proljev.. kolko imamo balasta u ekipi.
  • Patrick1996
    61
    Bez 5 milji eura ne možeš dovest ozbiljnije pojačanje iskreno. Jednostavno su cijene na tržištu postale takve. RPG je čista iznimka jer je vrhunski bek a došao je besplatno. Očekivat da ćeš uspjet tako nešto ponoviti ili naći nekog za milijon eura tko će uopće konkurirati za sastav je suludo. Kao i u svakom poslu bez rizika teško možeš išta postići.
  • GOAT
    1.2k
    Trenutno našeg najboljeg napadaca lige i kapetana mozes dovesti za pola od te cifre. Cijena nikad nece garantirati kvalitetu kod ulaznih transfera
  • Droljo
    8k
    RPG je čista iznimka jer je vrhunski bek a došao je besplatno.Patrick1996

    Čekaj da prođe pripreme...
  • Patrick1996
    61
    Da ali i to se mjenja od 15.07.
  • Mališan
    1.8k
    Ova garnitura mladih u Loksi (Šotiček, Krivak, Goričan) je po meni najgora u dugo vremenačovjekjogurt

    Malog Canjugu nisi naveo, a mali za razliku od navedene trojice ima ono nešto.

    Jako me zanima kak će mali izgledati ove sezone kad mu se oslobodi minutaža ozljedom Krivaka i potencijalnim odlaskom Šotičeka.
  • DiddyGuela
    2k


    Meni se isto Canjuga najvise dopada. Ima nesto Majerovski u njemu. Bas me zanima kako ce se razvijati tokom naredne sezone. Nadam se da ce prije svega ostati zdrav.
  • Jurki
    11.7k
    Čekaj da prođe pripreme...Droljo

    Ne kuzim kaj hoces s ovim reci?
    Da i vise nego rezultatski uspjesno proljece stavimo po strani.
    Broj ozljeda na proljece nam govori da su igraci bili top pripremljeni.
  • Daliban
    1.6k
    Ovi Kolumbijci su pošteno našmrkani ako za Cordobu traže 5m.
  • hardek
    2.8k
    najveći izlazni transfer iz kolumbijske lige do sad je 6 milja eura, a samo su još 2 išla iznad 5.
  • Droljo
    8k

    Povijest me uči kako su mnogi fantastični strani igrači izgledali kao poluamateri nakon prvih priprema kod naših trenera.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions