• Nogo
    3.6k
    Prvo nam je Špikić prvo desno krilo i nemamo zamjena, a onda Marco Pašalić, Šotiček, Stojković...
    Moramo stati malo na loptu!
  • Juznjak
    3.8k

    Briga njega za rezultate. Njemu je samo do novca i to je dokazao odbijanjem one ponude u kojoj ima puno bonusa. Tim činom je pokazao da ni on sam ne vjeruje da se može izborit za nastupe pored konkurencije.
  • sebenico
    553


    Po TM-u, koji daje koliko toliko relevantne podatke o vrijednosti igrača, Pašalić je procijenjen na 4 milijuna, a Janković na 5 milijuna. I sada bi mi trebali dati 3 milijuna u kešu, 50% transfera Jankovića na koji imamo pravo i još im dati zamjenu u vidu Rukavine... Hahahahahaha
    Pašalića će za mjesec i pol dana moći dovesti za manje od 2 milijuna eura. Mark my words... Samo treba biti strpljiv i pričekati da Rijeka ispadne iz Europe.
  • Paggini
    19.7k


    Odustani stari moj, neće Pašalić doći
  • Patrick1996
    61
    Tako sam citao - Ali nadajmo se.. i onda treba iskoristit to
  • CastAway1986
    1.4k
    Mislim da nitko ne kritizira novu upravu ovdje , dapače mislim da je većina nas zadovoljno kako je krenuo ovaj prijelazni rok , polako se dovodi ono što nam je potrebno i rješava se viškova !
    Ljudi kritiziraju preplacivanje igraca iz domaće lige jer smo toliko promašenih transfera imali iz HNL-A posljednjih godina od Jurica , Bockaja , Stefulja , Čabraje, Drmica još otprije Atiemwen Kastrati da ne nabrajam u nedogled.Stara uprava posljednjih sezona je radila upravo to nije vidjela dalje od domace lige i igraca iz iste .Svjesni smo koju ulogu u današnjem nogometu imaju krilni napadači najbolji primjer je i ovaj Euro i koliko igra pati ako nemaš dobro krilo..Lijevo smo rjesili dovođenjem Pjace a Hoxha će ja mislim tek najbolje pokazati..Na redu je desno i tu nam treba kapitalac a ne mladić s jednom dobrom sezonom u karijeri koji još nije dorastao Dinamu , ne tvrdim da neće u budućnosti..
  • Zagreb1992
    1.7k


    Naporan si s tim Pašalićem kao da si ili sam Bara ili kao da je u najmanju ruku riječo novom Messiju
  • rioda
    4.8k
    Po TM-u, koji daje koliko toliko relevantne podatke o vrijednosti igrača, Pašalić je procijenjen na 4 milijuna, a Janković na 5 milijunasebenico

    Kaj god tko rekao, Janković na pet milijuna je definitivno loša procjena vrijednosti, pogotovo ako se uspoređuje s Pašalićem.

    Ajde da je Pašalić na 4, a Janković 3, to bi imalo više smisla
  • mbzg
    96
    Radije bi doveo jednog Šotićeka nego Cordobu iz Kolumbije. Par razloga, s Šoticekom znaš kaj dobivaš, to je mladi Hr reprezentativac koji će sigurno napredovati i kojeg gledaš u HNL godinu dana. Što točno dobivaš s Kolumbijcem od 20 god? Tko ga je i kada skautirao? S 20 godina sigurno vise nije talent. Kako je Deda rekao sad se u transfer uključuje 8 vlasnika i suvlasnika koje sve moraš namiriti, i zadnje, imaš razdoblje prilagodbe. Podsjetio bi da mi nismo doveli stranog “talenta” od 20 godina koji je kod nas uspio. To su uglavnom bili klinci od 15,16 kao Dudu ili Olmo. Ovakvih smo imali kamione i nismo ništa napravili. S igračima iz Lokomotive mi skoro da nemamo pogreška. Nemojte sad spominjati Kastratija jer je i on doprinio s nekim važnim golovima.
  • Zagreb1992
    1.7k
    Pa kaj nije Šotićek dobio jaču ponudu izvana? ..Sad odjednom opet mu je želja Dinamo haha
  • Crni86
    3.5k
    Dinamo Zagreb might try to sign Marco Pašalić from Rijeka for 3 million euros, along with giving up 50% of the next transfer of Niko Janković, and gifting Gabrijel Rukavina.Patrick1996

    Obicno se lijepi link od kud si ovo pokupio
  • GOAT
    1.2k
    kao da je u najmanju ruku riječo novom MessijuZagreb1992

    Ronaldo>>

    Kako je Deda rekao sad se u transfer uključuje 8 vlasnika i suvlasnika koje sve moraš namiritimbzg

    To su pokupili od nasih managera
  • CastAway1986
    1.4k
    Germanijak piše da Kolumbijci za Cordobu traže 5M !!
    Da li je to razlog ponovnih pregovora sa Šotičekom :rofl:
  • Jurki
    11.7k
    Šoticek-Cordoba-Šoticek.. iz dva prezimena mogu štancati clanke 2 tjedna bez da mrdnu ikam.

    Novinarska profesija je cudo.
    Par razloga, s Šoticekom znaš kaj dobivaš, to je mladi Hr reprezentativacmbzg

    I kaj onda? Dati 3 milje za mlađu verziju Špikica?
    Špikic je za Šoticeka bil avion kad je dolazil u Dinamo.
    A veelika vecina foruma bi Špiku torpedirala u picku materinu iz Dinama..
    pa ajmo dopeljati jos goru varijantu Špike.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions