• BBB Mataa998
    1.5k
    Kako bi se neki likovi lako rjesavali nasih glavnih igraca. Sta je s glavom decki?
  • emilperska
    4.7k
    Rekao vam je Haza jučer, ničeg konkretnog trenutno nema na vidiku (znači kroz 7-10 dana nema više dolazaka). Kad i bude, bit će netko izvan HNL-a..

    Ključan datum je 15.7 i Petkov novi ugovor. Za sve ostalo ćemo lako..
  • rioda
    3.9k
    Kako to da je Ćutuk otpao?
  • Nogo
    2.2k
    Naime, Dinamo je u petak poslao ponudu za mlado i potentno kolumbijsko krilo Juana Cordobu. Njemu je 21 godina, igra u Deportivu iz Calija, jako se svidio svima u Maksimiru i Dinamo ga želi. Ponuda Modrih je 1,5 milijuna eura, ima upita i ponuda iz Grčke i MLS-a, a uskoro bi, priča se, mogao dobiti i poziv u kolumbijsku reprezentaciju. Igra na desnom krilu i prvi je Dinamov 'pick' na toj poziciji. Neće Modri dugo čekati odgovor, za koji dan bi sve trebalo biti poznato, ako odgovor bude negativan okrenut će se drugim opcijama.

    Jel ovo znači da smo od Šotičeka odustali sigurno?
  • Orc123
    6.7k
    odavno se vec odustalo od njega, hvala Bogu!
  • Crni86
    2.1k
    nakon onog cijelog fijaska di je soticekova strana dala informacije o ponudi u javnost, se znalo da je odmah sve propalo. Svida mi se sta se ljudi iz kluba nedaju ucjenjivat.

    Znaci prema svim zadnjim info trazimo jos desno krilo i stopera. Ostale pozicije se bas i ne spominju, vjerojatno ce se popunjavat ukoliko neko otide. Da dovedemo stopera i krilo koji bi bili za udarnih 11 ja bi bio pre pre zadovoljan ovim transfer rokom i dao bi maricu cvsrtu i jako dobru cetvorku.
  • Time
    686
    https://youtu.be/6-L3CHbvKqw?si=FCqu_G6An1ad7Ba-

    Cini mi se pravo juzno americko krilo,treba nam u momcadi jedan takav.
  • austrijanac
    3.5k
    Iskreno, baš se veselim Cordobi.

    Možda nije ne znam kakva zvijezda, ili nešto čemu smo se nadali, ali začinit će našu ekipu sigurno.
  • Patrick1996
    61
    Jos jednog stopera i desno krilo za udarnih 11 (nemoze tu spikic igrat) treba obavezno dovest! Nadam se da ce to i bit prava pojacanja onda
  • plavi devet
    271
    Kako smo mi na zoni došli do toga da smo zainteresirani za baš ovog Kolumbijca? Previše je postova pa sam možda nešto propustio, ali bio je članak da smo zainteresirani za mladog Kolumbijca, neko sa zone je napisao da misli da se radi o njemu i tako se pokrenula rasprava. I sada novinari pišu o tome da smo mi poslali ponudu.

    Jel opet prepisuju sa zone ili je bila već prije neka vijest da se baš o ovom igrači radi?

    Ili sam ja nešto propustio.
  • Daliban
    739
    Radije bi da iskeširamo nešto više za onog Argentinca Riveru kojeg sam spominjao u par navrata, ali valjda će i ovaj Cordoba biti dobar ako dođe.
  • badjibadara
    2.2k
    Jel opet prepisuju sa zone ili je bila već prije neka vijest da se baš o ovom igrači radi?plavi devet

    Zona, kao i 90% clanaka.
  • GOAT
    559
    Daj mi tu jogu bonito pod blagoslovom Pabla. Travnjaci su nam skoro pa isti tako da ce se brzo prilagoditi
  • criticus
    1.7k
    Ako ovaj Cordoba igra u klubu iz Calija i dobro napuni džepove prije polaska, može se za njeg dat i 2 milje hladno...
  • GOAT
    559
    cim sleti u Zagreb ide direktno u kadu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions