• Orc123
    8.1k
    Zasto lukas prijavljen trenurno u Loxi?
  • SjevernaStrana
    1.9k


    Zato sto je posudba trajala do 18.1.
  • Orc123
    8.1k

    Taj mi dio jasan, nego mi nije jasno to kaj je receno da mu produzena posudba na jos jednu godinu....
  • SjevernaStrana
    1.9k
    tek sad vidim produzena do 20.6.... u Comet sustavu stoji danasnji datum registracije, a od sutra pravo nastupa tako da je nas
  • Orc123
    8.1k
    samo do 6mj...ima pravo nastupa samo nece do ljeta odigrat ni minute tako da ispada da mu sluzimo za placanje rehabilitacije....
  • Jaro
    7.4k
    samo do 6mj...ima pravo nastupa samo nece do ljeta odigrat ni minute tako da ispada da mu sluzimo za placanje rehabilitacije....Orc123

    dinamo njemu za placanje rehaba, a on dinamu i lokosima za pranje love...
  • Sunja86
    1.2k
    Kakva je situacija sa njim, hoće li uopće biti spreman za početak ljetnih priprema?
  • Nino Bule
    13.8k
    Iskomunicirano je davnih dana da ove sezone nece igrat i da ce se vratit za pripreme
  • mali M
    5.2k
    nisam neko vrijeme čitao ovaj topic i sad kad sam ga kliknuo vratilo me tri mjeseca u nazad u raspravu o razlozima dovođenja Kačavende. I vidim borbe sa legalnošću ovog poteza, sumnje u upravu i njezine motive.. i skužim da više nismo u toj priči.. i onaj osjećaj olakšanja i lagani smješak.. šta se sve promjeni za koji mjesec, a?
  • Nogo
    3.7k
    https://www.germanijak.hr/nogomet/vijesti/ciji-je-igrac-kacavenda-u-dinamu-je-na-probi-i-igra-s-posebnom-potvrdom/132039

    Kačavenda je igrač Lokomotive, a klub s Kajzerice dao je Dinamu posebno dopuštenje, potvrdu da Kačavenda može trenirati s momčadi Sergeja Jakirovića i igrati pripremne utakmice. A Dinamo mora do kraja prijelaznog roka odgovoriti što će dalje s njime. Formalno, znači, do kraja prijelaznog roka, početkom rujna, ali praktički do kraja srpnja. Jer, s tom potvrdom Kačavenda ne može za Dinamo igrati službene, natjecateljske utakmice. Kad počne sezona, 3. kolovoza, ne 'privede' li ga Dinamo pod svoje skute, unatoč toj potvrdi, Kačavenda će imati pravo igrati samo za Lokomotivu. Može se, teoretski, dogoditi i da za njega dođe neka ponuda dok je na pripremama s Dinamom u Austriji. U tom slučaju o njegovoj prodaji i dalje odlučuje Lokomotiva, Dinamo s tim nema ništa.
  • DiddyGuela
    2k
    On je u zadnjoj godini ugovora sa Loksom. Realno, koliko Loksa moze traziti za njega nakon sto je prakticki propustio zadnje dvije sezone? Rekao bi max. postotak od prodaje ali poznavajuci odnose u Hrv. nogometu, trazit ce se nemoguce pa ce uprava opet ispast kao da nemamo prebijenog centa.
  • austrijanac
    4.1k
    Jučer navodno odličan.

    Znam da je bilo priča da nije čist i da je nespreman, ali očito ide.
  • Nogo
    3.7k

    Ako ga zdravlje posluži mogao bi nam on biti najveće pojačanje! :strong:
  • Sajla
    5.1k
    https://sportske.jutarnji.hr/sn/nogomet/hnl/klubovi/dinamo/veliki-povratak-lukasa-kacavende-za-koji-mjesec-se-vidim-u-prvih-11-dinama-15481571

    Pitamo ga kako podnosi ove teške treninge u Bad Radkersburgu.

    - Dobro sam, koljeno je super. Treninzi su teški, ali tako treba biti u ovom razdoblju - kaže nam u uvodu Kačavenda.

    Ističe da je iznimno zadovoljan s onime što može napraviti na treninzima.

    - Čak sam iznenađen, mislio sam da ću biti u puno lošijoj formi kad se radi o trčanju i svemu ostalom.

    .......

    Imao sam svog kondicijskog trenera Stipu Marinu koji je uvijek bio uz mene, od 0 do 24, pomagao mi je oko svega. Na tome sam mu jako zahvalan. Govorio mi je da ću biti spremniji nego ikad te da će mi koljeno biti u redu. Tako i jest. Što je Stipe obećao, to je ispunio.


    Sretno mali! Baš se nadam da će ostati zdrav i odigrati dobru rolu u Dinamu.
  • Zagi
    7.7k
    A i fino se popunio mišićima . Ako ga to nije pretjerano usporilo, moglo bi to biti interesantno.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.