• Zagi
    7.6k
    S tim da se ne slažem da je to moralo biti rješeno pod svaku cijenu ovo ljeto pa makar na ušrtb funkcioniranja kluba i kvalitete prve ekipe.vjeko1701
    Recimo da to na godišnjoj razini košta 2-3m eura. Toliko će koštati i u idućim sezonama.
    Onda će to svake sezone biti "nauštrb kvalitete prve ekipe" jer nećeš imati tih 2-3 m eura , taman za Despodova.

    Vidi, mogu ja prihvatiti (teška srca) da baš ove, prve sezone se u to nije išlo zbog ovoga i onoga.

    Možemo se onda dogovoriti da za iduću nema opravdanja?
  • Keyser Soze
    10k
    Dani nam je današnjim nastupom u kasu spremio 6,2 milijuna eura, Mariću taman 6m za Marca Pašalića i ostaje mu 200k da aktivira klauzulu Perišiću :wink:
  • vjeko1701
    8k
    Iskreno ne znam kaj da tu odgovorim. Ja uvijek ostavljam prostor za neke razumne razloge zašto nešto nije napravljeno.

    Definitivno bi iduće sezone puno manje toga "oprostio" ako se ne odradi jer je onda u pitanju godina i pol gdje bi od ljudi koji vode Dinamo očekivao da su sposobni tako nešto isplanirati i odraditi. Al dal mora biti gotovo po svaku cijenu, po meni ne.

    Neka traje i 2 ili 3 godine ako se odradi na način da sljedećih 10-15 godina imamo čistu situaciju na kvalitetno posloženim temeljima.

    Bolje to nego na silu odraditi odmah, pa da se sve skupa raspadne kroz sezonu-dvije.
  • Zagi
    7.6k
    Meni je 2-3 sezone predug period za nešto što si sam označio kao prioritet.
  • Patak
    2.9k
    Dali smo besplatno Boška Šutala, 24 g, u prvu belgijsku ligu, a kupili igrača iz druge španjolske lige kao zamjenu. I jedan i drugi skloni ozljedama, i to oba s koljenom...Torrnte osam mjeseci bio izvan terena 2022...kaj ja znam, nadam se da bude sve OK...
  • Crusades1986
    11.9k
    Nismo ga kupili, došao je besplatno kod nas.

    Šutalo je imao nekoliko manjih ozljeda, Torrente jednu ozbiljniju. I koliko znam, Šutalo je imao problema s gležnjem, ne koljenom.
  • plavi devet
    303
    i razlika u plaći nekih 500 tisuća eura. Šutalo desna noga, ovaj lijeva. Ima razlike.
  • Jurki
    11.7k
    Šutalo je imao nekoliko manjih ozljedaCrusades1986

    Aha lom noge je manja ozljeda..
    dobro je nauciti nekaj novoga.
    Od Šutala sam ocekival vise, smatral da imamo novu stopercinu.. al nazalost jebena oranica u Šibeniku je sve sjebala.
    Nakon povratka je psihicki zgorel i ovakav rasplet je najbolji za sve.
  • Crusades1986
    11.9k
    Aha lom noge je manja ozljedaJurki

    Pa u usporedbi s lomom koljena, lom gležnja je manja ozljeda.
  • Izet Hajrović
    2k
    Šutalo je potrgao križne ligamente na oranici u Šibeniku i nakon oporavka dolazi do još sitnijih ozljeda pa i te ozljede zgloba koju navodiš. Je li moguće da ne znaš za njegovu ozljedu koljena?
  • Crusades1986
    11.9k
    Moguće da sam zabrijao...

    Kaj nije u Šibeniku strgao gležanj?
  • Danko
    1k

    Gležanj je bio u pitanju u šibeniku

    "Boško Šutalo večeras je na utakmici protiv Šibenika zadobio tešku ozljedu noge. Radi se o teškoj ozljedi s frakturom kosti i rupturama ligamenata gležnja.Našeg igrača nažalost čeka operacija, rehabilitacija i dulje izbivanje s terena.", objavio je Dinamo odmah po završetku utakmice."
  • Eduardo
    20k
    A zašto je onda onako inzistirao na njemu u zimskom prijelaznom roku? Već tada se vidjelo da dečko nije za Dinamo.marcio amoroso

    Zato što je u tom trenutku imao samo dva zdrava stopera - KTC-a i Maxa. Iz tog razloga htio je dovesti još jednog ali su ti igrači koje su željeli bili preskupi ili su odabrali drugi klub tako da nije bilo drugog rješenja nego povući Živkovića s posudbe.

    To su riječi direkt iz Jakirovih usta. Rekao je da je čak i dobro krenuo unatoč onoj prvoj tekmi, ali je nakon reprezentativne stanke imao problema s trbušnim zidom i to ga je izbacilo iz ritma.
  • Ivdzo11
    4.2k
    Pisali smo već o interesu PAOK-a da vrati Josipa Mišića, svog “igrača desetljeća” s kojim je osvojio naslov prvaka Grčke 2019., a sad su iz grčkih izvora, poslovično nepouzdanih odmah da naglasimo, procurile konkretne brojke: 3 milijuna eura odštete Dinamu, a milijun eura neto po sezoni plaće 30-godišnjem hrvatskom veznjaku. Ne znamo zasad želi li se igrač Modirh “vratiti na staro”, a pitanje je tko bi ga u momčadi Sergeja Jakirovića mogao zamijeniti. Zasad sigurno nitko…
  • Orc123
    7.8k
    A sta je sa Boskom? Vidim da jos nista sluzbeno nije u Belgiji? Nadam se da ne rade detaljan lijecnicki pregled, da nam ga ne bi vratili!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions