• NitkoBitan
    17k
    Daj nam dojmove sa treninga. Rade li tamo nesto s obzirom na to da obicno disu na skrge iza 60te minute.
  • Majki2111
    3.1k
    Prvo su trčali u krug za zagrijavanje, pa ubrzanje uz otpor špage pa neka igra s čunjičima u boji, ko je zadnji 5 sklekova ima za odradir., pa ševa pa 11 na 11 na pol terena. Mišić mi je klasa, Bernauer isto, Kačavenda se bori dobro, Kule isto. RPG niko nemre preći. Od Španjolca nisam nešto posebno vidio. Trebat će mi vrrmena da vidim prednosti i nedostatke, al sam primjetio da definitivno nije okomit iz zadnje linije ko Bernauer. Bernauer je i za njega u distribuciji klasa iznad. Prvi dojam. Možda se varam.

    Trening je trajao sat vremena s pauzom za osvježenje na pola negdje. Za osvježenje imaju vodu i neki rozi sok s elektrolitima valjda. Potpise su došli dat Kačavenda, Vrbančić, Sučić i Bernauer.

    E da i sva krila koka imamo, idu u sredinu na jaču. Sve već viđeno. Niko od krila ne probija. Uvijek se čeka priključenje beka. Od Rukavine nebude ništa.
  • Juznjak
    3.8k
    Legendarne su mi dvije stvari:
    1. kako Haza na temi transferi i Majki na ovoj temi imaju skoro pa skroz suprotan opis Bernauera
    2. kako je Majki u opis treninga uvrstio da uz vodu imaju i rozi sok s elektrolitima
    Zona je čudo :heart:
  • veselko tenžera
    2.1k
    ako sam te dobro shvatio, Kačavenda normalno sudjeluje u radu?
  • NitkoBitan
    17k
    kako Haza na temi transferi i Majki na ovoj temi imaju skoro pa skroz suprotan opis BernaueraJuznjak

    Netko je tu lud. Nek se dogovore oni dvojica :joke:
  • Dinaminjo
    929
    plot twist, ista je osoba samo se ovako maskira
  • nemapredaje
    3.2k


    Hvala na iscrpnom izvještaju, ali mislim da je rano za zaključke o nekim igračima nakon što si vidio jedan trening
  • Crni86
    3.5k
    Kačavenda normalno sudjeluje u raduveselko tenžera

    Ne samo to, meni je dojam ko da je kacavenda danas isao 150%. Jedan od energicnijih danas. Ostao sam ugodno iznenaden.

    Moguce da ima veze i s njegovim nerijesenim statusom. Jel se zna kaj uopce o tome?
  • Marley
    1.6k
    RPG je takva zvijer da je to cudo, ko tenk je :strong: gust je gledat ga
  • NKDZ86
    1.4k
    Crna mamba.
  • Zagi
    7.6k
    Ma to je Kačavendin default. Zato i je bila pomama za njim prije ozljede.
  • veselko tenžera
    2.1k
    upravo to, kad je zdrav on je nabrijan 100%. Drago mi je da grize, to bi moglo biti fino pojačanje na nekoliko pozicija.
  • Zagi
    7.6k
    Meni je taj mali bio čudo kada je bio zdrav. Nadam se da se može vratiti na 100%. Dug je to bio period bez lopte.
  • ksapi
    2.8k
    Mene zanima hoce li biti nekog napretka u gastro ponudi na stadionu?

    S obzirom na postojece stanje, mislim da ima puno prostora za napredak, iako su odredeni koraci napravljeni po pitanju kvalitete i organizacije rada.

    Ono sto bih prvo predlozio kod pica je da se uvede gemist. Od pive osim tocene zuje moze se dodati i ona njihova IPA kao druga opcija, dosta ljudi to danas pije.

    Sto se hrane tice, kobase su dosta prakticne za jelo na tribini, ali kvaliteta je porazavajuca. Peciva su gotovo uvijek stara i jos se ni ne tostiraju, kobase su od loseg mesa (hrenovke je hrenovke ok, govorim o drugim kobasama), unutra idu samo najosnovniji umaci..

    Ima dovoljno mjesta na tribinama za napraviti ozbiljniji gastro stand, a sto se ponude tice moj prijedlog je:
    -da se na visu razinu dignu te kobase (sama kvaliteta mesa i peciva, ubaciti dodatke poput cipsa od luka i slicno)
    -da se u ponudu ubaci jos barem jedna vrsta hrane, npr. neki manji burgeri (slideri) koji nebi bili skupi i koje je lako pojesti s nogu

    Za hranu su mogucnosti strasno siroke, a mislim da bi klub tu dodatno dosta zaradio jer bi puno vise ljudi jelo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.