• xavier
    12.1k
    Pa jebemu sunce, to je neki predviđeni broj godišnjih za koje misle da će ih prodati. Nije to beton (valjda). Dvije tribine uopće nisu predviđene za prodaju. Da postoji potražnja za 10000 godišnjih, misliš da ih ne bi prodali?The Undertaker

    To je broj godišnjih koje će biti dostupne. Koja bi bila logika da klub objavljuje "broj godišnjih za koje se nada da će biti prodane"?
  • Papastrumf
    12.5k
    Potraznje ce sigurno biti, ali je broj godisnjih ogranicen na otprilike razinu od prosle sezone.
  • The Undertaker
    5.5k
    Unaprijed sigurno nema logike. Ali ima logike da klub, ako vidi da potražnja značajno premašuje ponudu, otvori još koji dio tribine za godišnjake. 70% love odmah i sad je puno bolje od 100% love za 9 mjeseci, kada i ako.
  • superSantos
    2.8k
    Pa jebemu sunce iskomuniciran je tocan broj godisnjih i za zapad i sjever koje ce biti pusten, kakvih 20 000Nino Bule

    nije kolega ispratio, traume iz vremena juge mu ne dopuštaju da prati yutel, youtube, isti kurac
  • Filip 91
    804
    Koja je cijena godišnje za ložu?
  • Bosskovitz
    12.1k
    Možda bi se prodalo više godišnjih pa bi klub nešto više i zaradio.The Undertaker

    Ovo je argument koji će imati smisla jedino ako se ovako ne prodaju sve godišnje ulaznice koje su na raspolaganju. Teško da ćemo taj film gledati.

    Teoretski, stadion ima 20.000 mjesta za godišnje.The Undertaker

    Teoretski, da se vjerojatno ugurati na njega 50-ak tisuća ljudi.

    2. Klub bi pokazao da je otvoren za sve navijače a ne samo za članove,The Undertaker

    Klub i jest otvoren za sve. To što ti pogodnost za članove kluba smatraš zatvaranjem kluba prema nekome je isključivo stvar tvoje percepcije jer ja to gledam potpuno suprotno: za mene je to otvaranje prema svima i pozivanje da postanu dio kluba jer će imati još više pogodnosti. Cijelo vrijeme guraš narativ o članstvu kao da se radi o nekom elitnom, zatvorenom klubu ljudi koji nikoga ne puštaju u svoje redove, dok se u stvarnosti radi o više od 30.000 ljudi i aktivno se radi na tome da im se pridruži što više drugih navijača Dinama.
  • Nino Bule
    13.9k
    Pa jebemu sunce, to je neki predviđeni broj godišnjih za koje misle da će ih prodati. Nije to beton (valjda)The Undertaker

    Beton je i to je objasnjeno na konferenciji, uefa trati sve vise karata za sebe i sponzore pogotovo u daljim fazama natjecanja i zato dinamo ne moze preko 2850(bubam cifru) godisnjih na zapadu, dat je primjer viktorije plzen di su doslovno morali poništit godisnje nekim svojim navijacima i nedat im na osminu finala europe sto je naravno izazvalo ogroman cirkus
  • Ludovic IX
    7.3k
    ja jedino što bi zamjerio novim cjenama je cijena za maloljetne osobe. mislim da je trebala bit barem 50% manja od pune cijene. makar za tu svrhu dodali još 500 godišnjih ulaznica u ukupni kapacitet.

    i to što za obiteljsku trebaš tri ulaznice - koga da vučeš sa sobom ako imaš jednog sina samo.
  • M77
    472
    Pozdrav nisam u toku ali sam prije par dana vidio neki razgovor o sakupljanju bodova dolaskom na utakmice te kako će se ti bodovi moći trošiti. Moje pitanje je da li to kreće sigurno od ove sezone ili je bio samo prijedlog?
  • The Undertaker
    5.5k
    Što je sa ZG i SG tribinama? One nisu uopće u prodaji za godišnje? Imaju li one kakav potencijal, barem u teoriji? Maksimir trenutno ima kapacitet za barem 10 000 godišnjih, uz sva pravila UEFA i HNSa. Ali nema, barem nije imao, potražnje za toliko godišnjih. Kad i ako potražnje bude, biti će i novih mjesta. Ja da sam na mjestu Uprave, prodao bih svaku godišnju koju mogu, i članu i ne članu, čak i hajdukovcu koji misli proslavitii titulu u Maksimiru..
  • Marley
    1.8k
    napravis si jos jednog ili dva :rofl:
  • deda
    32.8k
    Jesmo uspjeli s učlanjenjem?
  • Captain America
    17.8k
    Čini mi se da je na pressici spominjan lakši ulaz na stadion od iduće sezone. Znači li to da kentauri odlaze u povijest i da ćemo imati moderne čitače poput onih u Areni Zagreb ili je neka druga ideja u planu?
  • Marley
    1.8k
    jesam jesam. Trebala su dva dana, ali sad sam i sluzbeno ponosni clan :party:
    Bas se veselim ko malo dijete, jedva cekam i veceras trening i 3.8. (ili 2.8. :chin: )

    E, jedno pitanje. Izabrala sam osobno preuzimanje iskaznice u fan shopu. Kakve sam srece, doci ce taman kad ja odem iz Zg :rofl: jel problem da me tamo ceka tjednima do preuzimanja? Da mi ju ne pogube :halo:
  • kibic
    1.1k
    Ako se kapacitet godišnjih karata bude povećaval, stavil bi novu kategoriju godišnjih kojima članovi dobe tipa ulaz na sve domaće tekme HNL-a, Kupa i Superkupa.

    Meni osobno, a i ziher sam puno drugih bi korisno bilo imat godišnju koja bi članu dala 1 europsku tekmu, i tipa 9 iz nacionalnih natjecanja.

    U tom slučaju bi imali tri kategorije godišnjih, koje bi išle u prodaju u različitom periodu i cjenovno bi se razlikovale.

    Dakle:

    • • navjerniji članovi imaju godišnju za sve tekme (najmanje ih stavit u prodaju i prve se prodaju)
    • • oni koji pohode domaće prvenstvo uzimaju si drugu kategoriju (malo veći broj u prodaju, druge po redu idu u prodaju)
    • • treća skupina je ona koja je neki presjek toga (najviše ih stavit u prodaju, i pustit ih u prodaju zadnje).

    Time bi se najviše ljudi zakačilo za treću kategoriju, i dolaskom na tekme htjelo prebacit u onu višeg ranga. Na taj način od redovitih navijača stvaraš sve vjernije navijače i nagrađuješ njegovu vjernost.

    Omjer broja takvih godišnjih klub treba odrediti, al nisam stava da mora bit 20k, već do financijski najisplativijeg omjera.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.