• Mali Zeus
    12.7k
    Broj 2., 3., 4. i 5. - definicija tattićevaca. A ni broj 1. nije daleko - mene zanima samo nogomet ekipa.
  • Papastrumf
    12.3k

    Vidim da si okružen top ljudima.
    Mamićevac do mamićevca. Nemoj mi samo poceti o etiketiranju.
    Ovo mogu biti argumenti iskljucivo dupelizaca odbjeglog kriminalca.
  • Paggini
    20.1k
    1. Ne zanima ga upravljanje klubom.
    2. Ne želi biti dio sadašnje priče koja klub odvodi klub u propast.
    3. Ne želi se identificirati sa klubom koji vodi sadašnja vlast.
    4. Razočaran je ponašanjem ljudi u klubu prema dosadašnjoj upravi.
    5. Ulica vodi klub
    The Undertaker

    Naslušao sam se ja ovih argumenata, ali opet, nijedan mi nije relevantan i nijedna osoba koja mi je rekla itijedan od ovih argumenata, po meni, nije bila dinamovac, nego simpatizer dinama (u najboljem slučaju, a ljubitelj kriminala u većinskom slučaju).

    U principu, ljudi koji su se divili Dinamu jer prodaje igrače za zilijune i imamo milijune novaca ali sad nemamo za biber jel i propadamo.

    Hmmmmmmmmmmmmmmmmmmm....
  • The Undertaker
    5.3k
    Vidim da si okružen top ljudima.Papastrumf

    A opet sam izrastao u člana i pretplatnika. Može se.

    Kao što sam već rekao, u balonu ste.
  • Paggini
    20.1k
    u balonu ste.The Undertaker

    Nismo mi u balonu, itekako smo svjesni ljudi oko nas i "dinamovaca" koji navijaju za ovaj klub. Samo što oni svi s tim argumenatima mogu odjebat od Dinama i nadam se da će odjebat od Dinama.

    Jesu bili članovi kad klub nije išao u propast i kad su se slagali s tadašnjom upravom i smjerom u kojem smo išli? :)
  • Tradicija bunta
    6.4k
    Nismo mi u balonu nego si ti okruzen debilima.
    Brojke ce sve reci. Godisnje ce se rasprodat, postavit ce se rekord u broju clanova, a tih tvojih 20 budalasa sa zapada moze svirat onoj stvari.
  • Nolifer
    8.1k
    A opet sam izrastao u člana i pretplatnika. Može se.

    Kao što sam već rekao, u balonu ste
    The Undertaker

    Za mene je članstvo, moj identitet. Ono me opisuje kaj sam. Jesam li onda i ja u tom balonu?

    Neka, drago mi je da jesam, na strani onoga što mislim da je pozitivno, i gdje vlada zdrava atmosfera.

    A u kakvu močvaru si ti onda upao?
  • deda
    32.6k
    Bojim se Under da ti živiš u balonu :cool:

    Vrijeme će pokazat.
  • The Undertaker
    5.3k
    I to je lako moguće.
  • deda
    32.6k
    Ovaj balon trenutno broji 32.806 članova. Najviše od 82e. Velik je taj balon.
  • The Undertaker
    5.3k
    Ja veličinu tog balona računam po broju ljudi koji izađu na izbore.
  • Mali Zeus
    12.7k
    Ako zbog toga kaj sam član i podržavam sadašnje vodstvo živim u balonu onda je to jedan lijepi, sretni balon. Možemo se jedni drugima od sad obraćati kao Ekipa u balonu.
  • The Undertaker
    5.3k
    Nije to balon. Balon je da mislite da navijača Dinama koji drugačije (kako sam gore naveo) misle nema a ako i ima da su debili i neprijatelji kluba.
  • deda
    32.6k
    I ta izlaznost je bila veća nego je na bilo kojim državnim izborima.
  • deda
    32.6k
    Sad si počeo imputirati zločesto. To nitko ne kaže, pogotovo ne za nečlanove.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.