• Patak
    2.6k
    Ja ju ne podcjenjujemo samo kažem da je nerealno da ćemo tamo pored engleskih klubova pronaći kvalitetnog igrača za LP. I u našem budžetu.
  • don
    2.7k
    službeno Torrente novi igrač
  • Droljo
    6.5k
    pronaći kvalitetnog igrača za LP.Patak

    Mi igramo HNL a u lp šta bude bit će
  • scooniepenn
    2.4k

    S obzirom da imaš 24 kluba, ajmo reći kako svaki klub ima 15 igrača koji su core i nositelji. To ti je 360 igrača ukupno koji predstavljaju bazu kvalitete Championshipa. Ako izuzmeš 15 do 20 koji su materijal za Premiership i klubovi od tamo će ih pokupiti, i dalje imaš sigurno najmanje 10-ak igrača koji bi Dinamu donijeli kvalitetu na pozicijama na kojima trebamo pojačanja.
  • sport
    2.6k
    Hola Raul
  • CastAway1986
    1.1k
    čini se nerealno jer vjerojatno nismo nikad ni pokušali skautirati tu ligu..Zadnjih godina smo se bazirali samo na HNL i da se razumijemo meni nije problem što se kupuje u HNL-u nego je problem što preplacujemo neke igrače i što nas većina klubova ucjenjuje za velike novce...Pašalić ne vrijedi te milijune nego eventualno upola manje..
  • din
    266
    Nego, tko je sljedeći na listi za dolazak?
  • Sajla
    4.3k
    vidim da se u objavama i za Pjacu i Torrentea spominje višegodišnji ugovor. koliko je to točno - 2, 3, 4...?
    EDIT: index piše 4 godine ugovor za Torrentea
  • hardek
    1.9k
    Znači jedan stoper i jedno krilo riješeno. Očekujem još jednog stopera, jedno krilo, jednog veznog te napadača ukoliko Bruno digne sidro.

    Ostaje upitnik oko lijevog beka, da li će se ići sa rotacijom Ogi/Perković ili će se dovoditi još jedan pa će Mauro postati rotacija na stoperu? Ako je tako onda ne vidim baš puno minuta za Maura ove sezone sa 2 nova stopera, KTCom, te Maxom u rotaciji. Ostaje za vidjeti šta je i sa Živkovićem?
  • GOAT
    278
    Gnezda Cerin pretpostavljam nula bodova? Insajderi gdje ste
  • Daliban
    366
    S obzirom da imaš 24 kluba, ajmo reći kako svaki klub ima 15 igrača koji su core i nositelji. To ti je 360 igrača ukupno koji predstavljaju bazu kvalitete Championshipa. Ako izuzmeš 15 do 20 koji su materijal za Premiership i klubovi od tamo će ih pokupiti, i dalje imaš sigurno najmanje 10-ak igrača koji bi Dinamu donijeli kvalitetu na pozicijama na kojima trebamo pojačanja.scooniepenn

    Netko je spomenuo Olisea koji je u Palace prešao za 10m. Nemamo mi para za to, a igrači koje možemo priuštiti i pridobiti na dolazak u Hrvatsku su igrači upitnih glava i na silaznoj putanji. Dakle, mi tu pucamo na Championship igrače bez neke jasne perspektive.

    Mi se u Championshipu uopće ne možemo natjecati za taj bazen igrača koji si ti zacrtao. Da imamo svake godine praktički sigurnu LP i kvalitetan projekt pogonjen npr. privatnim kapitalom vjerojatno bismo dobar udio tih igrača i mogli pridobiti, ali ovako nema šanse. Championship im je odličan izlog, a ako su standout onda će očekivati transfere u lige petice ili u najmanju ruku Nizozemsku ili Belgiju.
  • Orc123
    6.2k
    Dobrodosao Raul..opravdano imam velika ocekivanja od njega, samo nek je zdravlja. Stasiti i jak stoper sa odlicnom tehnikom!
  • IstinaZaDinamo
    1.6k


    A nista, uvijek nam ostaje League 1 ili 2.
  • CastAway1986
    1.1k
    ja mislim da će pozicija lijevog beka doći zadnja na red ako se uopće i bude razmatrala..Ogi je tu, povremeno krpaju RPG i Perkovic..Eventualno netko mlađi kao backup da dođe kao onaj spominjani Oliveras!
  • DiddyGuela
    1.4k


    Jakir je izjavio da se trazi lijevi bek ali nisu sigurni hoce li se dovoditi kao "pojacanje" ili "backup"
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions