• Debelko
    225
    i takvog igraca bi uzeli? I onda za 2-3 godine isto napravi kod nas. Ne hvala.
  • Majki2111
    2.9k


    HNL 23/24

    Pašalić
    pa-ali.png

    Špikić
    piki.png

    Hoxha
    Hoxha.png

    Pjaca
    pjaca.png
  • Olmic
    3.2k
    uzeli smo trenera takvog
  • Tried'nTested
    4
    nazvati ih propalitetima je grubo, oba su dokazani reprezentativci s time da nigerija prošle godine u ofenzivnom dijelu dobila gužvu, jedna lošija sezona je iza njih ali u puno boljim ligama, oni ne mogu očekivati ista primanja i zagarantirano igranje dok im mi možemo ponuditi jedno od toga plus možda postotak od buduće prodaje kao motivacija za dobru igru i obostrano dobro
  • Debelko
    225
    ako se ne varam imao je klauzulu u ugovoru, nije isto
  • Daliban
    374
    Meni su to žnj igrači na silaznoj putanji, da budem iskren. Ljudima se diže na njih samo zato što su igrali u velikim ligama i pričaju o njima kao da su Neymar. Uvijek ću radije uzeti nekog perspektivnog klinca nego davati lifeline ocvalim alibi igračima liga petice i još ih za tu privilegiju i masno plaćati. Gledao sam tog Kelechia još dok je kao klinac tek počeo dobivati šansu u Cityju i ne znam po čemu bi on trebao predstavljati ekstra klasu za Dinamo. Taj dečko u karijeri nije odigrao nešto posebno vrijedno pažnje.

    Drugo su naši hrvatski povratnici iz liga petice, ali i tu me zanimaju sami klase poput Modrića ili jednog dana Kove. Raznorazni Barišići, Brekala, Jakići i slični što dalje od Dinama ako im karijere zapnu.
  • Orc123
    6.2k
    smanji malo doživljaje s tim da se nekome dize na nesto i nemoj biti uvijek najpametniji. Treba postivati da svatko drugacije razmislja i gotovo. Nisi ti izmislio kotac ili struju.....svatko ima svoje favorite za dovođenje, svatko ima drugacije poglede,a na kraju ce odluciti oni koji i odlucuju.
  • Daliban
    374
    Ok, a ja sam izrazio svoje mišljenje.
  • GOAT
    279
    Igraci sa 50 golova u premier ligi su postali žnj ajme meni sta se ovdje sve piše
  • Mihaljević
    8.8k
    Taj što je zabio 15 G/A u Championshipu je sigurno bolji igrač od Pašalića, a troduplo je jeftiniji, Mišković nek' proda nekom za 5M€ igrača sa 5 golova u HNL-u, baš me zanima ko će tu priču popušit, 2.5M€ max take it or leave it.
  • CastAway1986
    1.1k
    Jedino ću komentirati da je presmijesno da neki podcjenjuju Championship!! Mogli bi cijelu momčad složiti iz te lige a ne desno krilo!
  • Nolifer
    7.1k
    Jos da drugi Marco dodje... I taman

    :cheer:
  • Droljo
    6.5k
    Jos da drugi Marco dodje... I tamanNolifer

    Marco Grull?
  • Efes Pilsen
    7.3k
    Kod izbora igraca ima dosta stvari na koje se mora obratit pozornost osim same statistike i ucinka.
    Imas KTCa i Tonela kao primjer igraca koji ae u karijeri nisu naosvajali trofeja, koji nemaju puno europskih utakmica iza sebe, ali su poznati kao veliki radnici, poslozeni ljudi i iskusni opcenito. Njih dvojica su uz to imali i sportski motiv igrati europu, uzet koji trofej, a donjeli su nam daleko vise od R. Kovaca, D. Simica i ostalih imena koji su dosli zakljucit karijeru.
    Mozda taj iz Championshipa ima bolju statistiku, al je meni upitan njegov motiv, karakter itd. Eno onaj Chair je u corki bio zbog toga sto je covjeku razbio glavu.
    Pasalic je na pocetku prave profesionalne karijere, ima zacrtan put, zeli nastavit u reprezentaciji i nas je. Po meni manji rizik od ganje ovih izvana, ALI naravno da ne vrijedi 5 milki
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions