• Patak
    2.9k
    Ne postoji logička pogreška nego postoje izuzeci. Postoji i slučajnost. Sjećam se da je i Soudanija netko preporučio od naših trenera koji su radili tamo.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Soudanija je Dzikic preporucio.. Kao i Tonela ako se ne varam. Opcenito se u proslosti radilo na preporuke odredenih menadzera vise nego na skauting
  • Patrick1996
    61
    ajmoooooo po pasu i miereza!
  • vjeko1701
    8k
    KTC, Tonel, Cufre, Fernandes, Pinto, Henriquez, Soudani, Koch. Solidan broj slučajnosti i iznimki.

    Ajde, nećemo računati Petkovića, Ristovskog, Mišića i takve slučajeve...ipak su bivši naši ili bivši HNLovci.
  • Paggini
    19.7k
    Kako stojimo s Petkom, šta kažu insideri? Ako je jedina konkretna ponuda došla od PAOKa, mislim da mu ni nema smisla da ide tamo, nije uopće skok u odnosu na Dinamo, a da ne pričam o statusu koji ovdje ima.

    Još 11 dana i onda stavljamo cijenu od 25 milijuna eura #JustBotoThings
  • scooniepenn
    3.3k

    Općenito je meni Đikić bio vrlo korektan i u medijskim istupima (za razliku od ovog što recentno vidimo), a bome je i velika većina igrača koji su došli bila kvalitetna. Ne znam zašto se više s njim ne radi.
  • Schpatz
    473
    dobro, kaj je vama s tim Pasalicem? Kaj ste se zaljubili u njega ili kaj? Ne kuzim, po cemu je frajer vrijedan te novce. Zbog toga kaj je bio u kadru reprezentacije za Euro? Ili zato jer je u prvenstvu u 30 utakmica zabio 6 golova i imao 2 asistencije i u kupu u 4 utakmice bez ikakvog ucinka?

    I vi svi koji sad jasite ovaj forum vec 20tak stranica za tog Marca iskrcali bi pa koliko vidim izmedu 3 i 5 milijuna eura... Ne vidim zasto?
    Kak je kolega Orc123 napisao, da vam netko da krilo iz naprimjer rumunjske lige sa ovom statistikom i da se kaze evo sjedio na klupi rumunjske reprezentacije na ovom Euru i zeli Dinamo dat za njega izmedu 3 i 5 milijuna eura, skakali bi na zadnje noge.

    Meni zbilja nije jasno ova opsjednutost s tim Pasalicem. Taj lik nit smrdi nit mirise. Nije apsolutno nista posebno pokazao da bi Dinamo isao u takav posao.
    Frajer kao krilo, zasad, u karijeri ima 76 utakmica uz ucinak od 23 gola i 3 asistencije. I to, pazite sad, u 3. Bundesligi i u HNL-u... I to je krilo koje vrijedi 5 milijuna eura? Taj vrijedi max 2 milijuna eura i to je kraj price, a posebno nije vrijedan da je bas tolika opsjednutost njime na ovom forumu.

    Covjek bi po nekim komentarima i opsjednutosti odredenih forumasa mislio da je covjek pojeo ligu prosle sezone i isporucio bolesne brojke.
  • Paggini
    19.7k
    I to je krilo koje vrijedi 5 milijuna eura? Taj vrijedi max 2 milijuna eura i to je kraj price, a posebno nije vrijedan da je bas tolika opsjednutost njime na ovom forumu.Schpatz

    5 milijuna vrijedi Miškoviću, mislim da nitko na ovom forumu ne bi potpisao 5 milijuna za njega. Svi se ovdje vrtimo oko 2-2.5 milijuna plus prava na Jankovića/Rukavinu.
  • dzis
    807
    Jesam li jedini koji bi vec jucer zamjenio petkovica za Miereza?

    Mislim da to treba i Bruni i nama.
  • San Lorenzo
    15.4k

    Sudeći po insajderima, Pašalić je naš prvi pick za tu poziciju...da su ovi iz championshipa ili L2 toliko dobri, onda bi valjda rješili nekog od njih i zatvorili to poglavlje.
  • Droljo
    8k
    Ima boljih i jeftinijih igrača od marca. Da smo ga prošle godine uzeli za đaba ok. Ovako ne. Posebno što ne želim da radimo sa miškovićem i barom ljigama. Za tih 2.5 mil (što spominjete kao odštetu rijeci) se može trogodišnji ugovor dati nekom krilu bez kluba...
  • Schpatz
    473


    Okej, meni je to razumno. I slazem se, posebice jer niti na Jankovica niti na Rukavinu ne racunamo.

    Ali covjece, danima se ovdje pise samo o tom Pasalicu i kak je to ne znam kak sjajan igrac.

    Samo za usporedbu, toliko osporavani i popljuvani Spikic, koji i realno nema mjesta u Dinamu, je u 28 utakmica zabio 4 gola i imao 3 asistencije. Znaci, skoro na razini Pasalica. S time da je Rijeka, slozit cemo se svi, bila dobar dio prvenstva kudi kamo dominantnija protiv slabijih protivnika od Dinama. Spikic je imao u sezoni 2022 / 2023 u 34 utakmice 7 golova i 3 asistencije, znaci, Pasalic je razina Spikica, jedino kaj Pasalic ima sut.

    To smo imali i u Bulatu, pa je vecina nas sretna da je otisao u Belgiju i da nam igraci samo za sut ili za slobodnjake ne trebaju.

    Ne znam, ali ja ne vidim da se trebamo gurat pod mus uzet Pasalica kak ga neki ovdje zazivaju
  • Patrick1996
    61
    ok, idemo onda bolje po nekog stranca, za kojeg ni bog nije nikad cuo i ne znamo kakav je
  • Patrick1996
    61
    i dobro sto nam je on prvi pick..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions