• Ivdzo11
    3.5k
    Po meni bi ovo bilo preplaćivanje Marca Pasalica

    Vjerojatno će iz Maksimira pokušati s rušenjem cijene na nekih 3 milijuna eura te Rijeku dodatno odobrovoljiti odricanjem od 50 posto narednog transfera Nike Jankovića koji Dinamu pripadaju te poklanjanjem Gabrijela Rukavine, ali primjer Matije Frigana im govori kako od takvih vratolomija neće biti ništa.

    Niko Jankovic na TM vrijedi 5M, ako smo nedavno mogli uzeti oko 2M za Rukavinu, kad sve zbrojis ovog masno pretplatis :gasp:
  • Laugreano
    1.9k
    Hrvatska je bila 2 i 3 na SP 2 puta zaredom. Logicno onda da treba samo iz Hrvatske kupovat
  • Ivdzo11
    3.5k
    Rijeka je blizu dovođenja već spomenutog 20-godišnjeg lijevog ‘krila’ Gabrijela Rukavine iz Dinama. Što, kako smo već podvukli, nema nikakve veze s Dinamovom željom da dovede Marca Pašalića.

    Rujevica je našla zajednički jezik s igračem koji bi uz Djouahru trebao konkurirati za lijevu stranu ‘bijelog’ napada, a sad je na igraču i ljudima koji ga zastupaju da – dogovore rastanak s Dinamom.
  • Daliban
    365
    Ne sviđa mi se davanje Rukavine, neka ugrade neki buy back.
  • scooniepenn
    2.4k

    Ako se i dalje misli dovoditi Šotičeka onda se samo nadam da Špika ima novi klub pa da će se ovaj razvijati uz novo bolje krilo. Kombinacija Šotiček-Špika je nastavak naše agonije s desnim krilima. Ovaj dio ne kužim, 90% da Petko odlazi, a jedino mu PAOK pristaje dati mu 2 milje neto. Dakle, pristao je otići u PAOK ili sam samo umoran? Ako mu je PAOK vizija iskoraka sretno mu bilo.
  • Captain America
    15.5k
    Bez 2 milijuna za Rukavinu nek se ne javljaju pa nek traže 5 za Pašalića i Frigana nakon svih ustupanja. Ili smo možda zaslužili takav odnos jer su samoinicijativno ugradili klauzule u ugovore Jakira i Pjace?
  • Direktor
    16
    Dobar sportski direktor sa kvalitetnom scout službom zlata vrijedi.

    Postoji more igrača i nema šanse da na tržištu ne postoji neka kvaliteta koju si Dinamo ne može priuštiti.

    Pa kak Mišković uvijek uspije izvuć nekog iz šešira?!

    Teško je nać novog Olma, ali mlade perspektivne igrače uvijek se može nać.

    Lijep grad, igramo i prolazimo europska natjecanja a Olmo i Gvardiol su nam referenca da možemo bit dobar klub za mlade igrače i perspektivne igrače.
  • E46
    241
    Glupa odluka ako ga samo tak daju bez nekog uvjeta za Pasalica, ne moze se Miskovic ponasat kao kauboj u medijima prema Dinamu a vamo da mu mi svake godinu ustupamo igrace. Moze Rukavina ako u kontra smjeru ide Pasalic za 2.5 milijuna eura bez ikakvih bonusa dodatnih.
  • scooniepenn
    2.4k

    Pa da Petko nema klauzulu i ne bi imali para. Staviš za obojicu odštetni zahtjev od 10 milja pa neka plate. Dosta mi je više tog potcjenjivanja samih sebe, a s druge strane nama svi bubaju cifre.
  • vjeko1701
    6.4k
    Rijeka je blizu dovođenja već spomenutog 20-godišnjeg lijevog ‘krila’ Gabrijela Rukavine iz Dinama. Što, kako smo već podvukli, nema nikakve veze s Dinamovom željom da dovede Marca Pašalića.

    Rujevica je našla zajednički jezik s igračem koji bi uz Djouahru trebao konkurirati za lijevu stranu ‘bijelog’ napada, a sad je na igraču i ljudima koji ga zastupaju da – dogovore rastanak s Dinamom.
    Ivdzo11

    Super, 2M€ na račun kluba. Maksimalno 2 rate kroz 12 mjeseci, ipak se mora platiti porez. Znači ili nešto više pa da pokrije postotak igraču ili nek se igrač/agent odreknu postotka.

    Mogu se oni ciganit u euro, možemo se mi. Hoćeš neki razumniji odnos, prestani glumit facu preko medija na svaki spomen Dinama.
  • dinon7
    576

    Bolje se poznajemo?
    I uz sve to za većinu igrača koje želimo shvatimo da smo samo alat za punjenje kasice i pumpanje cijene za vanjsko tržište?
    Ili ja možda nešto propuštam svo ovo vrijeme?
    Vjerujem da smo dovoljno razumni da ne miješamo kruške i jabuke. Pojačanje za ligu prvaka od 10 milijuna eura nitko ne očekuje. I svjesni smo toga da takvog igrača moramo sami stvoriti.
    No u drugu ruku, ako je došao Torrente, opet ću pitati zašto nebi još koji igrač toga kalibra pod sličnim uvijetima?
  • Droljo
    6.5k
    Rujevica je našla zajednički jezik s igračem koji bi uz Djouahru trebao konkurirati za lijevu stranu ‘bijelog’ napada, a sad je na igraču i ljudima koji ga zastupaju da – dogovore rastanak s DinamomIvdzo11
    A ne ne ne. Malo su se zajebali. Na rijeci je da pošalje ponudu u klub i na našima je da istu odmah odbiju i izvjese cijenu 5 mil za maloga. Jbte oni bi dogovarali rastanke a nama duplo traže za igrače kad pitamo. Jesam ja skroz poludio ili to stvarno nije normalno? Kakvo dogovaranje raskida!?
    Jesam se sad iznervirao u pm :rage:
  • Paggini
    11.2k
    a sad je na igraču i ljudima koji ga zastupaju da – dogovore rastanak s Dinamom.Ivdzo11

    Kao što smo mi s Pašalićem dogovorili? :)
  • Sajla
    4.3k
    pa naravno, ako je došao RPG, ako je došao Torrente, zašto ne bi još netko? imamo još 2 mjeseca do kraja roka, tko kaže da ih neće biti?

    a zašto su HNLovci više spominjani - pa zar očekuješ od novinara da iskopaju neko svježe ime iz npr. portugalske lige i pišu članke o tome? ne, naravno da će reciklirati poznata imena iz HNLa. a također je istina da ćeš lakše i dovesti takvog igrača - prije će doći exHNL Mišić i Ristovski koji nas znaju nego sličan igrač ali potpuni stranac iz portugalske ili grčke lige. valjda to ne treba dodatno pojašnjavati?
  • Blueshadow86
    1.3k
    Ne sviđa mi se što su Šotiček i Pašalić jedina 2 igrača koja su se spominjala za desno krilo. Ok, Pašalić je nekakav upgrade na Špikića, ali opet mi nekako nije to to, bojim se da je to tanko za Europu. O Šotičeku neću previše jer je nepotrebno, puno pure i mlijeka on još treba pojesti. Nadam se da se radi u tišini i da naši imaju nekoliko kvalitetnih imena koja nisu procurila van i da ćemo se ugodno iznenaditi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions