• Toni90d
    391


    Antoliću jesi to ti?
  • Olmic
    3.6k
    i ja isto pomislio. Jos odrastao u komunizmu, sve se slaze
  • Brusa
    1.5k
    E da i nisam nigdje vidio da je se netko osvrnuo tu na forumu kriticki na velika stampana slova boldana ktome na sluzbenoj stranici kluba da godisnje mogu kupiti samo clanovi kluba?Ali

    Pa vjerojatno jer se ekipa s foruma slaže s tim
    I meni je to isto ok.
    A ovi na koje se referiraju, kod njih karte za utakmicu općenito mogu kupiti samo članovi....tako da nije ista stvar
  • serbus
    4.1k
    I je samo to da moraš biti član nego bi i godišnje prodavao prvo samo članovima koji su to 10+ godina lako je sada biti član.
  • Mali Zeus
    12.6k
    I ja sam odrastao u komunizmu pa mi ne smeta da samo članovi mogu biti i godišnjaci, dapače.
  • The Undertaker
    5.1k
    Meni je žao svakoga tko bi htio ići redovno na utakmice a to si ne može priuštiti zbog cijene karata. Pogotovo se to odnosi na one koji su dugogodišnji pretplatnici i takvi bi trebali imati značajnije popuste jer tako loyalty programi i funkcioniraju. Dinamu nedostaje jedna tribina/pretplata cijenom između ZD i SD i to je objektivni manjak ovog modela godišnjih.
  • The Undertaker
    5.1k
    Članovi=godišnjaci je jedan od načina kako se želi " umjetno" povećati broj članova jer to klubu donosi neke benefite. Ja sam, generalno, protiv toga, jer bi članstvo u Dinamu trebalo biti osobni izbor i angažman a ne loyalty program ali razumijem zašto se to radi i u skladu je sa time što rade i ostali klubovi.
  • rioda
    4.8k
    Bilo bi nespretno uvesti različite cijene ulaznica za članove i nečlanove, a da pravo na godišnju imaju i nečlanovi
  • The Undertaker
    5.1k
    Zašto? Jedno je pravo na kupnju a drugo je cijena iste.
  • Cagica111
    57
    amen. Sve receno
    Samo sto pojedinci ne kuze da smo imali godisnje za 200 kuna pa se cude poskupljenju od 500%
    Ne znam kako objasnit ako to ne shvacaju, jbg
  • NKDZ86
    1.4k
    tako je, prije par godina godišnja za sjever konstantno je bila 200kn, danas preračunato cca 1250kn, pa nemojte bit smiješni. Sad će reći rasle su plaće, da jesu ali ne za toliko i također sve je poraslo, o čemu vi.
    Ja stvarno ne znam koliko će onda doći godišnja za sjever na novom Maksimiru jednog dana...
    Dinamo je opet oživio, ali nismo ovce za deranje. Razumijem sve, možemo se odreći svega, 170 zvuči malo, ali daj preračunaj u kn. Po meni previše trenutno uz stadion i ligu uspoređujući druge lige s nama i njihovim stadionima i plarežnoj moći.

    Da se razumijemo, može čovjek to platit,pa šparat, ali želim reći da je prenaglo došao skok od 600 posto! A što se poboljšalo, stadion, igrači?
  • Nino Bule
    13.4k
    Ta cjena od 200 kuna je bila smjesna, realnija cijena je 200 kuna za jednu utakmicu lige prvaka nego za godisnju, svaka usporedba godisnjih s tim cjenama nema nikakvog smisla
  • Mr Anderson
    7.9k
    Ja stvarno ne znam koliko će onda doći godišnja za sjever na novom Maksimiru jednog dana...
    Dinamo je opet oživio, ali nismo ovce za deranje. Razumijem sve, možemo se odreći svega, 170 zvuči malo, ali daj preračunaj u kn.
    NKDZ86

    Pa puno ti je ak dođeš na maksimalno 10-ak utakmica. Gledaj ako ideš stalno na utakmice, imaš nekih 23-24 zagarantirane utakmice, to ti je oko 7 € po tekmi, u 4. ligi ti je karta 5 €. Ne znam kaj bi htio?
    Ja ću opet kupiti za zapad, prošle godine sam bio na 25 od 29 i svakako mi se isplati. A da ne pričamo o komociji da se ne moraš zajebavat s kartama.
    Krivo gledaš na stvari.
  • Cagica111
    57
    nisam uopce na to mislio
    Mislio sam kako je 200 kuna smijesno..zapravo zalosno. Zato sada imamo taj skok od 600% kako ti kazes. Da je tih godina bila godisnja 600-700 kuna za sjever sada tih 1250 nebi uopce gadno zvucalo..zar ne?
  • Klenx
    5.6k
    tako je, prije par godina godišnja za sjever konstantno je bila 200kn,NKDZ86

    Znači tebi je realna cijena da za Dinamovu utakmicu plaćaš 7-8kn po utakmici?

    Ili da te drukčije pitam, koliko bi po tebi bilo realno platiti sjever na HNL utakmici, koliko na derbiju, a koliko na utakmici LP?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.