• Jurki
    11.7k
    nema neke filozofije..
    "Pravila" su vrlo jednostavna..
    prije tekme popijes par pivica za štimung, dođes na tribinu prije pocetka tekme, pospremis mobitel u dzep, slusas upute i slijedis navijanje sa štange i navijas..
    sigurno ti bu super.
  • M94
    1.2k
    Znači sad će svake godine jedno te isti imati godišnje za sjever, drugi neće imati priliku uzet godišnju 99%.
    Iako je bilo onih koji su sa pojedinačnima dolazili na sjever više nego neki godišnjaci.

    Nego, što se tiče kupovanja na rate, može malo detaljnije ko je prije tako uzimao... Koje kartice, ide premium visa gold?
  • xavier
    12k


    Kako je napisano, Erste i PBZ kartice kojima je moguće kupovati na rate.
  • TresnjevkaZG
    684
    Ja sam uzimao na Diners i moglo se uzeti na maksimalno 6 rata, ne znam kako ce biti ove godine
  • Boycie
    1.1k
    1 karta za Euro me kostala 200€.
    Godisnja za cijelu sezonu sa Europom bu me kostala 170€.
  • Ali
    2.1k


    Moj upis se odnosio na povecanje enormno u kratkom vremenskom periodu , dakle vise od 3x u 5 godina, u isto to vrijeme u premierligasima je skok bio rekao bih neznatan 15-30%
    A za "istu uslugu" tj. po pitanju u ulaganju u momcad nema znacajnije investicije, naprotiv imamo dezinvestiranje u istom periodu. A ulaganje u komfor stadiona je ravno nuli.

    Dakle prvi upis se odnosio na pomak cijena il idrasticni skok.
    Samo iznos 360€ je nekom nista, nekome podnosljivo kroz rate, nekome nedostizno i to je tako.
    Neznam zasto nema zapad gore po 150€ , jwr to bi bila realna cijena i kompenzacija za siroke mase u koje i ja spadam, dakle one koji se u zargonu zovu "bivsi godisnjaci sa istoka"
    Jer o njima nitko nakon potresa ne vodi brigu, a mislim da nisu malobrojni i da bi klub koji vodi nrigu o navijačima trebao voditi brigu ...
  • Ali
    2.1k


    Hvala,
    znam ja to ali sam prestar za to. Inace moja generacija ti ode na tekmu da nemora doma slusat naredbe " sa megafona", taman posla jos da i tamo moram nekog slusat... malo se zekam , ali shbatit ces za 20gosina po mojoj procjeni o cem ti pricam
  • Boycie
    1.1k
    Prirodniji slijed je sa istoka se presaltati na sjever. Osobno sam takodjer nakon sjevera bio dost godina istocnjak, do zatvaranja tribine. Jos se pozicioniras prema istoku zbog nostalgije. 20€ vise, neces pozalit ... tu i tamo kad je koreo samo poslusas i sjednes na stolicu ali ne pljesces... zakaj? Zato kaj drzis jebeni papir! Sa 4 banke se osjecam na sjeveru bolje neg ikad ;)
  • ksapi
    2.8k


    Ne razumijes ti nista sto ja tebi govorim.
    Da je cijena i ranije bila realna povecanje bi u 5 godina bilo slicno kao i kod Engleza (tipa 25%).
  • Navijač Dinama
    8.3k
    Imam pitanje za ove upućenije.. mislim da nitko nije pitao.. jel se razmišljalo možda da se preko internetskog bankarstva uvede ds se može na rate?

    Primjer mi koji nismo iz Zagreba i okolice, a uzeli bi ili smo razmišljali o uzimanju godišnje al nam je možda puno odjednom dat 170/330 eura??

    I preporuka jedna, da ljudi primjer koji ce imat godisnju za zapad, a imaju djecu od tek par godina, da makar djeca imaju slobodan ulaz ili nešto ako ih starac/stari planiraju vodit, ovako čovjek koji hoće na tekmu sa sinom/kćerkom( sasvim nebitno u kontektsu) morao bi ili djetetu kupovat ulaznicu podebno, mozda i izvisit ili odvojit nepunih 700 eura za dvije godišnje recimo, a ovi sa dvoje djece recimo i po 1000??!?!?

    Nije baš da svi imaju saborske ili Njemačke plate da to mogu tek tako osigurat i sebi priskrbit.
  • Boycie
    1.1k


    Mozda se moze koristiti i nova opcija Zabe za naknadno placanja iznosa na rate. Ali uz njihovu malu kamatu.
  • skener
    873

    Napominjemo kako članovi kluba do 12 godina imaju besplatne pojedinačne ulaznice za sve utakmice SuperSport HNL-a osim derbija (Hajduk, Rijeka, Osijek). 
  • Vratite nam Istok
    232
    Ovo i mene brinr, iskreno. Razumijem sto je Sanjin rekao vezano uz broj godisnjih i UEFAu, no ipak mi ostaje malo gorak okus ovih odluka jer vrlo vjerojatno iz sezone u sezonu neću imati ni prilike uzeti godišnju.
  • The Undertaker
    5.1k
    vjerojatno iz sezone u sezonu neću imati ni prilike uzeti godišnju.Vratite nam Istok

    Stanite u red i čekajte da mi stariji umremo. Još koja ovakva sezona i otvoriti će se slobodna mjesta.
  • Crni86
    3.5k
    nemam godisnju i razmisljam o kupovini iste ove godine. Po meni je sasvim uredu da klub nagraduje one koji su kroz silne ove godine bili tu kada dinamo nije bio u modi i time im prikaze zahvalnost. Bila bi mi veca nepravda da jedna od tih osoba ne moze kupiti svoju godisnju, nego neko od nas (koji do sada nismo).
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.