• Crle
    510
    Bilo je kobasica i utakmica za kunu. A sad je hotdog par eura i piva par eura. Kme.
  • sport
    3.3k
    Zašto nemaš cijene za sezonu 2023/24,možda zato što je cijenu odredila bivša uprava.Pa da te podsjetim.
    Tribina sjever dolje 150 eura (za članove kluba 120 eura)
    Tribina zapad dolje 350 eura (za članove kluba 300 eura)
  • ksapi
    2.8k


    Ima veze jer je njegova uprava davala godišnje i pojedinačne ulaznice u bescijenje. I sad je to referentna točka za nešto?
  • Ali
    2.1k

    Sjwver je navijačka tribina pod kontrolom ultras skupine i tamo vrijede neka pravila i tamo običan gledatelj i stariji navijač nema sto traziti
  • Ali
    2.1k


    Stavio sam cijene iz pred corone/potresa , prce post i ove aktualne. Bez ikakve druge aluzije
  • xavier
    12k
    Sjwver je navijačka tribina pod kontrolom ultras skupine i tamo vrijede neka pravila i tamo običan gledatelj i stariji navijač nema sto trazitiAli

    O majko mila. Na sjeveru ima male djece i starijih ljudi i svi nekim čudom prežive...
  • Ali
    2.1k

    Nije stvar prezivljavanja, evo na Zoni imas onako 150 upisa o ponasanju na sjeveru tijekom utakmice... i nepostivanju od strane "zalutalih" ...
  • Ludovic IX
    7.2k
    nemoj dolazit i svi sretni.. i ti jer si uštedio i mi jer ne moramo slušati ovakve gluposti
  • xavier
    12k


    Ma zapravo u pravu si, bolje nemoj ni probati. Jedna kriva riječ na sjeveru i ode glava. Što da kažem, ovo je baš urota protiv tebe.
  • emilperska
    5.4k
    Ocekivao sam vece poskupljenje. Odnosno ocekivao sam nizu cijenu od prosle godine i HNL paket.. tako da sam zadovoljan..

    Ono sto zelim naglasit da u ovakvoj ekonomskoj situaciji i ovakvom ruglu od stadiona, ovo je jako blizu plafona za vecinu zapadnjaka..
  • Crni86
    3.5k
    Cijenu formira potraznja, uvjeren sam da ce se sve godisnje rasprodat i samim time opravdat postavljenu cijenu. Prosle godine je bilo negodovanje oko cijena godisnjih i pojedinacnih karata pa je posjeta bila rekordna. Nije lako, ali kava manje, kutija cigara manje i nakupi se za voljeni klub.

    Razumijem da je situacija u drzavi takva kakva je, al sve ima svoju cijenu i nista nije besplatno. Na kraju krajeva dal je potrebno za to kriviti klub ili trenutacnu vlast i vlastitog poslodavca? Mislim da se sa tom temom pokucalo na kriva vrata.
  • The Undertaker
    5.1k
    Po svim realnim parametrima cijena Zapad dolje je dobra. Nije spektakularno dobra ali je u redu. Povećanje u odnosu na prošlu godinu je minimalno, u odnosu na Hajduk i Rijeku je povoljno, u odnosu na karte sličnih klubova je isto u redu. Realno, teško se može objektivno prigovoriti ovomu. Imaš pet europskih utakmica i ako uđemo u LP biti će bagatela.
    Da se razumijemo, ja sam za princip da karta bude jeftinija a članstvo skuplje ali to jednostavno nisu trendovi ni kod ostalih klubova.
  • Ali
    2.1k

    Ja nemam svoju upravu ! Nikada nisam tako gledao na klub.
    Prvi put sam bio na stadionu daleke '78 , i kroz godine mijenjao tribine. Od istoka stajanja '80, sjevera , juga, pa mozda najvise godina istoka gore ili tocnije istoka jer tada vise nije bilo dolje... pa do zapada dolje i zapada gore. Godisnje sam kupovao u novije doba tj. od kad su bile u prodaji (brzo prodju godine, mislim 2015 ili '16... a ovo prije kroz pojedinacne ulaznice...
    Sve do sezone 23/24 kada je skocila na 300€ stp mi je bilo previse za kucni budget jer sam uz svoje trebao kupiti i ocu i sinu... i od tada koristim 4 besplatnw kao clan i kupim pojedinacne ponwkad.
  • ksapi
    2.8k


    Dobro i kakve to tocno ima veze s onim sto si pisao?
    Ja mislim da 300e na 12 rata nije nikakav novac (25e mjsecno), cak i da kupujes za jedno dijete to je 50e mjesecno - za tu lovu danas ne mozes vise nego pojest rucak sa zenom vani i popit dvije pive.

    Cijene su apsolutno na mjestu.
  • blue heart 72
    1.7k
    Po meni odličan posao sa godišnjim ulaznicama. Jedno pitanje u vezi "prepuštanja ulaznica". Može li se ulaznica proslijediti nekom poznaniku (nebitno da li rodbina, frend sa faxa posla, susjed....) ili je samo mogućnost da se vraća klubu i ide u ponovnu prodaju? Inače kaj se mene tiče još dvojim uzeti ili ne pošto živim van HR i najvjerojatnije bi mogao doći na svega nekoliko tekmi godišnje, ali opet je lijepo imati u novčaniku godišnju kartu. Unatoč tim okolnostima, bliži sam stavu da je ipak uzmem. Pretpostavljam da vlasnici godišnjih imaju i prednost prvokupa za europska gostovanja.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.