• Mozart4
    131
    Glupost je da bi namjerno izgubili utakmicu, to si niti jedan pravi sportaš ne želi dopustiti. Jednostavno smo mrtvi umorni i takvi smo donosili loše odluke u napadu, a u obrani kasnili.

    Nije kraj svijeta, Grčku svakako moramo dobiti bilo u polufinalu ili finalu, ne treba raditi tragediju od ovog poraza iako vidim da su ljudi jedva dočekali okrenuti na pljuvačinu, a do prije 2 dana je valjda 500 ljudi u državi znalo da se igraju kvalifikacije...
  • Dinamosaur
    1.5k
    tebi glupost, meni ne
    A Grcku se moglo i izbjeci, svakako
    I da, ovdje je pobjednik samo onaj koji bude prvi, samo on ide na olimpijske
  • Đeki Ćen
    37
    Hrvatski sport je raspad sustava. Mene mogu samo iznenadit. Realno, u Parisu nemaju sto trazit, uspjeh je i kvalificirat se na velika prvenstva. Grci su veliki favoriti za odlazak u Paris.
  • Ludovic IX
    7.2k
    Pa vjerojatno ćemo je i izbjeći. Neće slovenci dobit ove 30 razlike.

    A sad grci neće kalkulirat pa će danas dobit.

    A možda opet na slovence u finalu..s istim rezultatom
  • Kreten
    114
    Meni ostaje žal kaj su jučer smanjili brzinu pred kraj tekme i dopustoli Sloveniji besplatnih 10 poena. Da nisu to napravili mogli su ovima danas pokloniti još 10 i zacementirati Sloveniju da se nemre kvalificirati. Sad ovak Slovencima za drugo mjesto i prolaz treba +13 kaj je realno dostižno.
  • Đeki Ćen
    37
    Prazan mit i nis drugo.
    Ne bi uzeli nikad Amere. Vidjeli smo cetri godine poslije u Atlanti. Je, tada nije bilo Drazena, ali svi drugi su bili tu, vecina igracki i bolji od Barcelone, uznapredovali.
  • Kreten
    114
    Također nadam se pobjedi Novog Zealanda sutra da kao drugi idemo na grke u polufinalu. Oni će u tom slučaju imati tri utakmice u tri dana a mi ćemo imati dan odmora i lakše finale.
  • Đeki Ćen
    37
    Grci imaju klupu. Ono sto mi i Slovenci nemamo. Treba nam ludjacka partija Sarica, Zupca i Hezonje da bi ih tukli u Ateni. Ostali ne mogu, nema kvalitete, ABA-ligaska razina.
  • Kreten
    114
    Pa opet bolje to neg u finalu onda. Zato kaj do finala ima dva dana tad se bude rekuperirala čitava postava grčke a ovak vrlo vjerojatno budu imali par igrača koji će pasti u trećoj utakmici u tri dana dok će se naši valjda stići oporaviti u dan i pol kaj je više manje pauza između utakmica u NBA rasporedu.
  • Đeki Ćen
    37
    Zbilja vjerujes da ce Grci past s nogu protiv Egipta i Dominikane i nece rotirat i razigravat cijelu momcad?
  • Zagreb1992
    1.7k
    Kao što jučer ide zasluga Sesaru oko pobjede ovo je danas njegov poraz ..Rotacija je danas bila potrebna ..Dario Drežnjak može odmoriti Šarića na 10 minuta bar ..Branković Zubca , Nakić Hezonju ..Smitha i Kapustu rotiraj na playu ...Šteta poraza al vidilo se pred kraj da igrači jednostavno fizički nisu bili na razini ..sad odmor i nadati se da neće rapsodija Slovenaca biti protiv Novog Zelanda
  • Zagreb1992
    1.7k


    Bez obzira na sve ...Grčka će svoju igru bazirati na Giannisu ..on je alfa i omega ove ekipe ..Walkup i Clathes su playevi kojima šut nije forte ..Papanikolau je igrač koji je solidan šuter
  • Kreten
    114
    Pa nebudu pali sa nogu al opet mislim da bi nam bilo lakše igrati protiv nekoga superiornijeg tko igra treću utakmicu u tri dana dok mi imamo dan odmora kolko je potrebno NBA igračima da se oporave, neg da oni imaju dva dana odmora do finala nakon polufinala.
  • Zagreb1992
    1.7k
    Pametno Spahija govori ...gledao danas snimku kasnije i vidio da igrači u nasavku jedva stajali
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.