• dzg717
    987
    sve dobro odrađeno, pohvala za novitete i loyaliti program...jao kad se sjetim da smo bili lutali 15ak godina a sad imamo ovo nešto što raste...joooj bolje da ne započinjem
  • bbb medimurje
    3k
    Palac gore posebno za popust za maloljetne osobe, za penzionere i za obiteljske
    Cijene fer i korektne
    Sve u svemu pljesak za taj segment kluba!
  • The Undertaker
    4.6k
    Konkretno što se tiče baš ove teme.Mali Zeus

    Pa napisao sam da je dobro, čak odlično. Što još treba?
  • Mali Zeus
    10.6k
    Pa napisao sam da je dobro, čak odlično. Što još treba?The Undertaker

    Mislio sam na upravu koja sluša bilo navijača itd.
  • Sajla
    4.3k
    ako sam dobro zbrojio, ušteda za člana koji ide na sve utakmice na zapad dolje je 250 eura ako uzme godišnju umjesto pojedinačnih.
    12 * 15 za HNL + 6 * 25 za HNL derbije + 40 play off LP + 4 * 60 skupine = 610 eura
  • Klenx
    4.6k
    Svaka čast Klubu i ljudima uključenima u proces godišnjih ulaznica.

    Cijena je korektna, pogotovo što potencijalno uključuje 4 utakmice grupne faze Lige Prvaka.
    Popusti za stare/mlade navijače, prepuštanje mjesta u slučaju nedolaska, obiteljske ulaznice, korektne cijene pojedinačnih ulaznica.

    Sve jasno iskomunicirano, sve se unaprijed zna, odličan video kampanje, odlično ime za kampanju. Pravo osvježenje u odnosu na ono što smo imali do sada.

    Ogroman minus samo je kapacitet godišnjih ulaznica što naravno nije do Kluba.
    Mislim da bi u ovom zanosu sa istokom na raspolaganju ta brojka išla blizu 10 000.
    Na nekom novom Maksimiru i 20 000.

    Korak po korak...
  • miro
    3.6k
    Ja sam izuzetno zadovoljan i moram priznat da se nisam nadao ovakvim cijenama i pogodnostima. VELIKI PLUS od mene :clap:
  • NitkoBitan
    13.7k
    Bas me zanima loyalty program za dolaske i prepustanje mjesta.
  • bluepower86
    856
    Jel i dalje vrijedi opcija za clanove 4ulaznice po sezoni?
  • The Undertaker
    4.6k
    Novo vodstvo (vjerovatno misliš na to a ne na Upravu) je tu tek 3-4 mjeseca. Prerano je davati neke generalne ocjene kad nisu još ni krenuli. U principu, ocjena se daje na isteku mandata odnosno pred nove izbore. Minimum je sačekati barem jednu godinu.
  • deda
    29.8k
    Sad sam malo razočaran. Pa nitko ne kuka, :cool:
  • Crusades1986
    10.4k
    Da. Za derbije i europske ne. Ak sam dobro cuo ovi kaj nisu iskoristili prosle sezone im se prenosi.
  • Juznjak
    3.4k

    Skoro pa ne postoji način da se ne dobiju neki bodovi. Za sezonu 25/26 treba bit rigorozan i uvest da oni koji ne dođu i ne prepuste mjesto gube bodove :rofl:
  • Papastrumf
    10.9k
    TRIBINA SJEVER DOLJE:

    HNL utakmice 7 eura za članove kluba / 12 eura za ostale

    HNL derbi utakmice 10 eura za članove kluba / 15 eura za ostale

    Play off LP / Europska liga 20 eura za članove kluba / 30 eura za ostale

    Skupina Lige prvaka 30 eura za članove kluba / 40 eura za ostale

    TRIBINA ZAPAD DOLJE:

    HNL utakmice 15 eura za članove kluba / 20 eura za ostale

    HNL derbi utakmice 25 eura za članove kluba / 30 eura za ostale

    Play off LP / Europska liga 40 eura za članove kluba / 50 eura za ostale

    Skupina Lige prvaka 60 eura za članove kluba / 70 eura za ostale
    Papastrumf

    I još jedna bitna stvar:

    Napominjemo kako članovi kluba do 12 godina imaju besplatne pojedinačne ulaznice za sve utakmice SuperSport HNL-a osim derbija (Hajduk, Rijeka, Osijek)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.