• Ivanmtk
    1.1k
    Marco i cijela njegova obitelj su Dinamovci, isto ko i Franjo Ivanović. Ali to u poslu ništa ne znači.. Naravno.
  • kariola86
    69
    Za Franja neznam, ali Marcova obitelj nisu dinamovci, niti hajdukovci
  • dd29
    537
    marco bi nam sjeo samo tako, kako je orša ispaljivao projektile s lijeve strane, tako bi marco s desne
    špika i šotiček (ako dođe) mogu zabiti samo 1 na 1 s golmanom, a i to teško
  • San Lorenzo
    16k
    Meni je drago da tražimo ljevonogog šutera, hoće to biti Pašalić ili netko drugi, manje važno.
  • Orc123
    8.1k
    Marco nazalost tesko da ce obuci nas dres. Od samog menadzera, pa do Rijeke kao kluba. Odsteta je nerealna, mogucnost dogovora isto tako.....
  • kariola86
    69


    Da nažalost tako je trenutno. Možete biti sigurni da želi doći, ako se dogodi čudo. Htio je doći i prošle godine kad je Bišćan još bio naš trener.
  • Toni90d
    533


    Ovu informaciju je dobio ljetos u 8mj i nedavno nakon završetka prvenstva. Ali kao što je kolega Kariola napisao, nažalost, previše je prepreka da bi obukao naš dres.
  • Orc123
    8.1k
    Uvijek postoji opcija s Ojedom :lol:
    Its coming home! :heart:
  • mali M
    5.2k
    Ovak sa odmakom vremena bude baš grozno za vidjeti što su sve propustili u prošloj upravi. mogli smo imat 2-3 kapitalca bez razmišljanja.
  • Beky
    23
    Bio je Marco zimus u Nuštru i neki su ga pitali za koga navija,izjasnio se u stilu da je neutralan i da je ljetos nudjen i Dinamu i tovarima i da ga nisu htjeli
  • Juznjak
    3.8k

    Ta pitanja igraču za koga navija su možda i najbesmislenija. Sigurno će ti igrač Rijeke reći da navija za Dinamo/Hajduk... Pa Pjaca je jedva izustio nedavno da mu je Dinamo najdraži klub. Samo budale javno kažu za koga navijaju dok su u nekom drugom klubu.
    Osim toga, to su sve odrasli ljudi i čak ne vidim smisao ni da igrač DInama kaže da navija za Real/Liverpool/Bayern itd. Pogotovo zato što postoji skroz realna šansa da u jako bliskoj budućnosti igraš protiv tih klubova.
  • marcio amoroso
    36.6k
    Šutalo
    Bulat
    Halilović
    Kaneko
    Vidović
    Drmić

    Ovo je 6 igrača koji su nas napustili ili će nas ubrzo napustiti.

    Računam da će gotovo sigurno još otići Emreli i Moha.


    Ako računamo da smo riješili Torrentea koji će zauzeti mjesto Šutala u kadru, Pjacu koji će zauzeti mjesto Vidovića u kadru i da su nam se oporavili Rog i Stojković ja iskreno i ne vidim neku veliku potrebu za pojačanjima, posebno ne vidim potrebu za gomilanjem igrača.



    Nevistić, Filipović, Zagi
    Gabriel, Ristovski
    Theo, Bernauer, Torrente, Perković, Živković
    Ogiwara
    Mišić, Sučić, Rog, Ademi, Baturina, Vrbančić
    Stojković, Špikić
    Pjaca, Hoxha
    Petković, Kulenović, Brodić

    Ovo mi je skroz korektan kadar uz napomenu da bi rado vidio još jednog top stopera i neko klasno desno krilo.
  • Laugreano
    2.5k
    Mi se raspitivali, neckali, a Jakir zvao i rekao zelim te Marco.
  • Izet Hajrović
    2.1k
    Meni je drago da tražimo ljevonogog šuteraSan Lorenzo

    Ja se nadam da je to istina jer to znači da postoji jasan plan profila igrača kojeg se želi dovesti, a ne da se dovode igrači jer bi eto njih bilo logično dovesti. Npr. za Pjacu se znalo da dolazi nakon dobre sezone, ne treba tu biti previše pametan. Čavlina ista priča, logičan potez otkupa bez ikakve potrebe za skautingom. Pašalić je isto tako logična opcija koja se nameće nakon dobro odrađene sezone i kojeg bi većina navijača potpisala. Torrente je već druga priča, iako dolazi besplatno, čini se da iza njegovog transfera postoji plan s obzirom na profil igrača koji dolazi.
  • Laugreano
    2.5k
    Desno krilo, i ako Petko ode napadac. I to je to. Ostalo moze bit samo neki igrac koji odmah radi razliku.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions