• Crni86
    1.6k
    ovakvom politikom filtriras one koji su tu zbog novca i koji radi toga nece uspjest od onih koji su tu radi strasti i koji radi toga imaju puno vece sanse uspjeti jer ce brojne prepreke u karijeri puno lakse prijevi od onih prvih koji ce pokleknuti radi prve vece prepreke. Upravo to je Maric i objasnio kada je predstavljao politiku oko stipendijskih ugovora.

    Inace za tvoju info u 2/3 kategroija smo prvaci drzave tako da ja ne vidim nikakve negativne posljedice na koje se aludira vec godinu dana. Skola je u zadnjih godinu poslzenija vise nego ikad u posljednih 5,6 godina. Za ovo prije treba zahvaliti ljudima koji su otisli u Barin klub.
  • Jurki
    9.7k
    Dijete od 15-16 godina ako se bavi nogometom.. mora misliti o nogometu.. a ne o jebenim parama.
    Ak mu budu jezerače v glavi nigdar od njega ne postenog igraca
  • IstinaZaDinamo
    1.6k
    S obzirom da zalizani uvijek govori istinu ja mu vjerujem sve iz clanka.

    A sad ozbiljno,

    • stan 1700 eura :rofl:
    • placanje troskova obitelji - pa nece mu to Dinamo valjda placati
    • placanje skole sestrama - isto kao iznad
    • 400 eura placa u brazilu kad je imao 10 godina :lol:

    400 eura mjesecno za dijete od 15!! godina sigurno nije malo. Ako netko misli da bi dijete trebalo placati sve u tim godinama onda smo svi otisli u krasni.
  • don
    2.6k
    na dobro vam došla Sveta nedjelja.


    IMG-0841.jpg
  • Captain America
    15.2k
    U tim godinama se nista ne moze garantirati da ce on to vratiti.Crni86

    Nema garancije, ali Belinho ima najveću šansu uspjeti u svojoj generaciji.

    Imamo brojne primjere od halilovica, murica, corica, brodica itd.Crni86

    Imaš i primjer ulaganja u Olma i Baturinu koji su/će to višestruko vratiti i od čijih transfera će klub živjeti.

    Odnosno da se bolje izrazim ne znam za sto bi dijete od 15,16 godina trebalo veci iznos ukoliko ima osiguran smjestaj i hranuCrni86

    Po današnjem intervjuu i nemaju dovoljno za stan i hranu.

    kako su onda zivjeli kada je mali igrao dole negdje prije dinama?Crni86

    https://www.index.hr/sport/clanak/menadzer-koji-je-u-dinamo-doveo-belinha-kad-sam-ga-prvi-put-vidio-nisam-vjerovao/2435742.aspx Nema potrebe da c/p cijeli tekst.
  • Smotanihaker
    630
    Meni je Barina matematika sasvim jasna. Mali može potpisati stipendijski ugovor na 3 godine. Neka mu Dinamo sve plača a onda kada napuni 18 i istekne mu ugovor onda Bara stupa na scenu i omasti brk tako što će ucjenjivati sve. A onda će te svi ovdje srati po SD kako je mogao to napraviti.
  • Infinity
    15.5k
    Popusit cemo svjetskog talenta zbog par tisuca eura ili nekog protivljenja Bari? Ako mali nije klasa onda mu pokazati izlazna vrata, a ako je klasa onda mu ponuditi ugovor kakav zasluzuje. Jest klinac, istina da danas mi nemamo skoro pa nikakve koristi od njega, ali bi u buducnosti mogli imati korist i tu korist vec sad treba platiti.

    On ako ode i pokaze se top igracom, struka koja je to dopustila se treba zapitati koliko je strucna.

    Dani Olmo je imao godinu vise od Belinha kad je dosao i imao je 250.000 eura. Da li nam se isplatio? Jebeno DA.
  • CastAway1986
    997
    Ja sam čuo da se taj mali jako slabo razvija i tko zna oce uopće biti ista od njega..A Baru treba odjebati za sva vremena ..
  • Daliban
    290
    U tim godinama se nista ne moze garantirati da ce on to vratiti.Crni86

    To je priroda posla.
  • Dudu9
    597
    Nemojte ko hajdukovici pisat da klinci za ljubav trebaju igrat za Dinamo, tako su izgubili Baturinu koji je nama sad najbolji igrač, i ima vrijednost od 20mil€, šta mislite da je Baturina došao za 400e mjesečno
  • Zagi
    5.9k
    Koji je industrijski standard za ta godišta? Koliko dobijaju klinci u RBSu?
  • immerwieder
    1.3k
    jedina kategorija u kojoj ove godine nismo bili prvaci,
    je kategorija u kojoj je taj mali
  • DiddyGuela
    1.4k
    Dobro ljudi koji je vama kurac. Malom nude 500€ za stipendijski ugovor, klinac od 15 god. bi trebao zarađivat nekoliko tisuca € mjesecno? To je suludo. Mozete sada bacat usporedbe s "top" klubovima do prekosutra ali to su gluposti.

    Mozete mislit kako je Modric brojao tisuce € u njegovim godinama, ili C.Ronaldo... na taj nacin mozes uzgajat kretene kojima se do 19. godine vise ne baca po blatu jer su puni ko brod pa ajmo se cudit Coricu,Halilu,Knezevicu,Muricu... prozivat ih i krivit jer su se decki osigurali i ne igra im se za ozbiljno.Tako se unistavaju mladi ljudi na ustrb nekog zamisljenog profita kad se mali proda dalje. I onda je samo lova,ugovor i prodaja na pameti svima. Trci se na prvu ponudu, agent reži ako mali nije prodan do 19. godine za 20+m €... ajde dokurca s tim glupostima vise.

    Mali ako je stvarno tako dobar, lova mu sigurno nece promaknuti kada zaigra za seniore kroz par godina. Ako nije, ako se pokaze da je to sve balon, za sta bi tocno mi trebali placati tisuce €? Za igraca u kadetskom uzrastu? How yes no.
  • Crni86
    1.6k
    Imaš i primjer ulaganja u OlmaCaptain America

    Imamo primjer Olma koji je doso iz Barcelone u Dinamo radi razvoja, a ne radi para i zbog tog karaktera je upravo i uspio.

    To je priroda posla.Daliban
    Upravo zato onda i u taj posao ulazis konzervativnije.

    A sad jedno pitanje za razmisljanje, ako je Belinho takav talent nad talentima kako to da u ovoj situaciji vec nije skocio jedan Salzburg, Leipzig, Ajax i sl. Nema mi smisla da je ovakva situacija kod njih prosla nezapazeno.
  • Kristijan992
    219
    Mislim da svakako treba sjest s malim, Barom ili kime god i naci najbolje rjesenje, ako je mali vanaerijski talent i procjeni se da vrijedi, podici ponudu ili naci neki model da mali ostane.

    S druge strane, AKO je istina ovo kaj veli Bara (da je ugovor samo poslan postom), to mi je malo neozbiljno od kluba kakav je Dinamo, ispadamo ko porezna koja salje porezna rjesenja. Puno toga se da rijesiti puno lakse boljom komunikacijom, samo da se kontaktira managera/igraca ili koga god i javi kakvi su planovi, posebno jer pricamo o najvecem talentu godista, ako je naravno sve to istina...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions