• deda
    29.5k
    Mamića više nema ljudi.
  • Tongo Doumbia
    3k
    konačno da netko ovo napiše.

    Ekvivalent raspravi Tomašević i Bandić, a potonji već tri godine nije među živima.
  • scooniepenn
    2.2k
    Nekima to ocito nije bas najjasnije pa ocito nije naodmet ponoviti.
  • badjibadara
    2k
    Nekima to ocito nije bas najjasnije pa ocito nije naodmet ponoviti.scooniepenn

    Nije za zamjeriti, obzirom da žetončići svako malo podmeću klipove pod noge.
  • Robi T
    240
    Koliko znam neki i dalje zazivaju ZMa.
    Svom srećom nema ih previše a i nisu previše bitni.
    Samo vole lajati...i to je jedino kaj mogu...
  • The Undertaker
    4.5k
    Neki i dan danas zazivaju Tita a neki i Tuđmana. Sa jednakim rezultatom. Rat partizana i ustaša i dalje traje. Ljudi su čudo.
    S tim da uspoređivanje stanja kluba za vrijeme ZM odnosno Vlatke Peras i sadašnjeg stanja nije zazivanje nikog već normalna stvar. Moraš imati neko početno stanje za usporedbu da li rade dobro ili loše.
  • Neron53
    358
    Da netko van medija i dalje od navijaca pita igrace (pogotovo one koji su se fino prodali iz Dinama zadnjih 15ak godina) da li su radije za ovu upravu ili za vlatkicu/barisica/maminja....sta mislite sto bi odgovorilo vecina njih?
  • Jurki
    9.6k
    sta mislite sto bi odgovorilo vecina njih?Neron53

    Saki čovek gledi v svoj šetaflin čez svoj točijer..pa tak i oni..
    i odgovor je sasvim kristalno jasni.
  • ZgDLions
    25

    Mislim da je Petko svim srcem protiv Vlatke i Barišića
  • Pop corn
    6k
    Da netko van medija i dalje od navijaca pita igrace (pogotovo one koji su se fino prodali iz Dinama zadnjih 15ak godina) da li su radije za ovu upravu ili za vlatkicu/barisica/maminja....sta mislite sto bi odgovorilo vecina njih?Neron53

    Kaj nas briga... imamo legitimitet mandata i odgovornost gledati u budućnost i graditi. Promasena je tema u kojoj se na ovaj način vraća u prošlost
  • blubach
    21
    možda bi rekli da se ne sjećaju :)

    Šalu na stranu, uvjeren sam da ti od igrača 99% ne bi dalo odgovor nego bi svi rekli u stilu samo da je Dinamo posložen i uspješan, a ovo bi izbjegli...
  • deda
    29.5k
    Ja bi na njihovom mjestu rekao da sam igrao za Dinamo. Isto kao sto bi i sad rekao.
  • Bosskovitz
    8.5k


    Svaki igrač je za onu upravu koja mu isplacuje placu. Nemojmo se lagati da tu ima nešto puno više od toga, ali nemojmo ni to smatrati necim posebno losim. To je sasvim normalno.

    Ne očekujem ja od igrača da razumiju navijače, niti da se bune protiv svojih poslodavaca, pa im niti ne zamjeram kaj to ne rade. Zamjeram podržavanje kriminala i pljačke kluba na sudu od strane onih kojima kriminalci tada više nisu bili poslodavci.
  • Neron53
    358

    Mozda im.nisu vise poslodavci ali , ako se ne varam, "gradjanski" ugovori su im jos na snazi . 20ak posto onda redovito kapa u padje.
  • criticus
    1.6k
    Neki i dan danas zazivaju Tita a neki i TuđmanaThe Undertaker

    Haha ja ovo isto počeo pisat i izbrisa da ne posipam benzinom.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.