• marcio amoroso
    36.4k

    Misliš da zbog toga ne igra?
    I ja mislim da su mu mnogi zamjerili, ali ne vjerujem da je to razlog sto igra malo.
  • Dino
    2.6k

    Velim, mozda nije jedini razlog, al sigurno tu ima neceg. Sumnjam da nema dovoljnu kvalitetu, a i decko je po prirodi borbena osoba, vjerujem da bi si mogo nac mjesto u prvoj postavi.
    Bit ce mi jako zao ak se ovak nastavi. Definitivno smatram da zasluzuje vise.
  • marcio amoroso
    36.4k

    I meni je žao i mislim da može puno, puno bolje od ovoga trenutnog. Potencijala ima definitivno.
  • deda
    32.6k
    Ja sam ga gledao par puta, jednostavno se nije popeo stepenicu više, rekao bih.
  • Dudu
    2.6k


    Baš čudna situacija. Znam ovako podosta popratit Bundesligu i Brekala, uđe s klupe, napravi dar-mar.. Onda dobije sljedeće 2-3 utakmice šansu od prve minute, nema ga ni na mapi, najgori pojedinac na terenu i tako stalno neki taj ciklus se ponavlja. Odlične role kad uđe s klupe, katastrofa kad ide od prve minute...
  • Eduardo
    20.1k
    Za reprezentaciju u ovih par nastupa što je igrao redovito donese živost u igri. Vidi se ogroman talent i potencijal. Ne znam što se dogadja u klubu, ali sumnjam da je ta izjava uzrok manjka minutaže.

    Smatram da je takodjer prerano otišao, i da je ostao u Dinamu da bi trenutno njegov razvoj išao puno boljim putem nego što se to dogodilo odlaskom u Njemačku.
  • Guinness
    2.2k

    Jel nije ovaj bio kod nas ovu zimu?
  • Neki tip
    21.3k
    Jel nije ovaj bio kod nas ovu zimu?bk5b

    To je ona neka čudna priča po kojoj je on Osijekov igrač na posudbi u Dinamu kojeg mi posuđujemo Zrinjskom, pri čemu nismo zadovoljni njime i vraćamo ga Osijeku, ali ga onda vodimo na pripreme, damo mu minute i na koncu šaljemo u Zrinjski ne bi li se ondje dokazao i bio nam ipak od koristi.

    Tko tu koga, pojma nemam.
  • Navijač Dinama
    8.3k
    Zar nije i sam Brekalo prije tih situacija sa homićima,bio standardni prvotimac,pa čak i kaputen i njihov najbolji igrac u to vrijeme? Ili sam zbrljao negdje
  • Eduardo
    20.1k
    Soudaniju pukao križni ligament koljena i sezona je za njega završena... Druga takva ozljeda u posljednjih 18 mjeseci.
  • bbb medimurje
    3.2k
    Sunjic odigral 90 min za Birmingham, ocjena 6.9
    Vecinu utakmica pocinje od 1.min
  • deda
    32.6k
    Opa, Ben zabio za Bristol City
  • Neki tip
    21.3k
    Benković u 2. utakmici za Bristol (1. u početnoj) zabio gol u 44. min za 2-0 na poluvremenu.

    Sofacore statistika nakon 45 min:

    sc7ylnm3ip06h721.jpg
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.