• mbzg
    18

    I to preprodaja, prvi za pau 300 000 eur pa za schalke 2.5 mil. Sredina 2 njemačke lige….
  • Orc123
    6k
    Top igrac i ne znam zasto ga se nije gledalo! Nikakav novac u igri a zo je igrac gola! Mocan igrac, spominjao sam ga na temi igraci koje bi zeljeli vidjeti u Dinamu. Isto kako nam je pobjegao Grull na zimu....
  • San Lorenzo
    12.6k
    Mariću požuri, Orc postaje nervozan. :grimace:
  • Droljo
    6.4k

    Dugo je i izduro. Svaka čast kolega!
  • Pesca90
    35
    Ne znam je li netko spomenuo,tu su ga neki priželjkivali,Hrvoje Smolcic na posudbi u Lask Linz.
  • IstinaZaDinamo
    1.6k

    Kako znas da ga se nije gledalo ili probalo dovesti? Najlakse je napisati trebali smo ga dovesti i slicno, nije to obavis jedan poziv ili par klikova misem i gotovo.
    Ista stvar za Grulla, meni je logicno da on ode u njemacku bundesligu prije nego dodje kod nas. Mi strancuma nudimo igranje europskih natjecanja (vecinom) i to je to, sve ostalo je na strani bilo kojeg kluba iz sredine, donjeg dijela ljestvice liga petice (pa cak i drugoligasa) - financije, stadion, liga...
  • Orc123
    6k
    nudimo im samo europu a? A osvajanje trofeja? Financije? Daj si prvo pogledaj kakve su place u klubovima lige 5 ako se makne Premier liga.....klubovi iz lige 5 sa sredine i kraja tablice placaju na razini Dinama, neki malo vise, neki malo manje, osim 2-3 igraca koji su igraci prevage ostali imaju manje od 1mil eura ali mi si uvijek možemo priustiti takvog igraca do 1mil eura extra kvalitete. Onak Kouhi kaj trebao iz Clermonta doci ti je imao 300tis tamo! Malo mi vec smijesni od podcjenjivanja Dinama i renomea kojeg mi imamo u Svijetu! Ne govorimo da Hocemo dovesti di lorenza ili shaqirija vec igrace srednje europske klase kao sto je npr. Gnezda Cerin ili onaj iz Bresta napadac koji btw. Eto tamo ima 800tis eura...sve su to realni dolasci....
  • hardek
    1.8k
    Miro, daj neku eksluzivu u ovim teškim vremenima...
  • Mihaljević
    8.7k
    fbl-fra-ligue1-brest-montpellier-8-scaled.webp
    Mariću nismo zaboravili Beninsku tamnoputu zvijer, ublaži nam muku :pray:
  • Sibirski plavac
    1.5k
    Taman sam se jučer sjetio ovog gospodina te sam se zapitao ima li više ičega u toj priči koja je nekako utihnula nakon onih par dana u kojima je bila aktualna. Očito je EURO preuzeo svakoga pa se nikome nije dalo pratiti transfer priče :rofl: Svakako bi nam bio top.
  • Žan
    144
    Ja sam ga prizeljkivao i uvjeren sam da bi nam dosao odlicno kao i mi njemu.
  • Yovitssa
    475
    Meni smrdi sve ovo za sad...
    Gledam na TM klubove otprilike našeg statusa i manje/više svi su već doveli barem 3-4 igrača. Mislim, ne mora to nikaj značiti, ali podsjeća na prošlo ljeto i flopove sa pojedinim pojačanjima (čitaj Titraoui, Kouhi...). Pa i taj Gnezda Čerin, ako je fakat dobar, kaj su mislili da bude nakon Eura došao s popustom od 50%...?
    Malo neozbiljno.

    Ipak, nadam se da je sve spremno i da 01.07. bude predstavljanje 5 igrača, a da mediji prije ne budu znali za to... :razz:
  • rioda
    3.5k
    Pa i taj Gnezda Čerin, ako je fakat dobar, kaj su mislili da bude nakon Eura došao s popustom od 50%...?Yovitssa

    Ti nisi baš čitao vijesti o njegovom transferu?
  • Yovitssa
    475


    Jesam. Ne znam na kaj misliš, ali znam da PAO traži 5 mil €.
  • emilperska
    4.4k
    Sad ce se stvorit šizofrenija na ovoj temi kad repke vise nema..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions