• Filip 91
    579
    Kažem ti, riječ je o debilima...
  • jedan u nizu
    6.8k
    Decki jel itko vas nazvao debilima jer imate takvo misljenje? Nije!
    Netko se ne slaze sa vasim misljenjem i govorite da su ti ljudi debili.
    Kultura na nivou
  • austrijanac
    2.9k
    Čovjek uživa u Texas nogometu i to je to.


    Nemojte pravit heroja od njega.
  • Orc123
    5.9k
    Svatko ima pravo na svoje misljenje i treba ga respektirati. Meni je Hoxha uvijek bio dobar igrac i zagovarao sam njegov dolazak. To nije igrac tipa Orsic da ce rjesavati tekme ali je duplo korisniji u oba smijera od npr. Marina, Menala, pa cak i Spikica. Jak je u duelu, jako se dobro gradi, tehnika mu je solidna ne i odlicna, pregled igre slab, udarac malo divlji ali dobar, defanziva jako dobra, dkok igra dobra, brzina top i dribling stvarno dobar! Ako ga vec uspoređujemo s kastratijem, to je nezahvalno jer Kastrati je imao samo brzinu i solidan centarsut, a od tehnike mobitel kako ga je u Majer zezao u jednom intervjuu. Definitivno je Hoxha raznovrsniji i bolji igrac od Kastratija.

    Dal je on igrac za Europski Dinamo i dal ce raditi razliku u Europi, nece, ali bit ce jako zahvalan rotacijski igrac koji igra u oba smijera i koji ima i visinu, i skok, i defanzivu i jako dobru tranziciju. Definitivno za 1mil eura doveli smo dobrog rotacijskog igraca i sigurno nije promasaj. Kako ce se dalje razvijati vidjet cemo.

    Za danasnju tekmu zasluzuje samo komplimente jer je jednostavno probudio Albaniju a Juru izdominirao.
  • Mrvica
    3.6k
    Hoxha je danas unio živost kod Albanaca, a i protiv Italije se ne može reći da nije. Imao je svojih grijeha kad je došao u Dinamo, ali mislim da mu je tekma protiv Rijeke podigla samopouzdanje i mislim da nije Dinamov promašaj. Je da je igrao protiv nas i nanio nam štetu, ali mi je drago da dačku ide dobro, nadam se da ćemo gledat još boljeg Hoxhu kad se vrati u klub. Dečko ide 200% svaku utakmicu i od mene ima poštovanje.
  • emilperska
    4.3k
    Arbere igračino i ljudino, izgledao si kao Robben u primeu danas. Neka tebe kod nas što dulje :)
  • Captain America
    15.1k
    Vjerujem da nećemo više čitati izvedenice poput Xohxa...
  • Danko
    728
    Volim hrvatsku, naravno, ali dinamo mi je br1
    Zato mi je drago radi nešeg arbera ,:)
  • scooniepenn
    2.2k

    Hoxha i Kastrati ne stanu niti blizu u istu rečenicu. Hoxha ima neusporedivo bolji šut, bolji dribling, nije Majer, ali ima i bolju tehniku. Ono što je Hoxha napravio Juranoviću u 10 minuta, s izvrsnom povratnom loptom koja je prethodila golu Kastrati ne može u 20 situacija. Imam osjećaj da je bio potpuno u grču što nije ni čudno jer je ipak došao iz Belupa pa očekujem da će ove sezone u potpunosti opravdati zašto je doveden. S njim i Pjacom imamo raznolikost i dva potpuno drugačija krila, kombinacija s kojom sam zadovoljan.
  • Droljo
    6.2k
    I trener belupa je izjavio da je dinamo doveo naj bolje krilo HNL-a u nekoj emisiji. Ferenčina mislim.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.