• NitkoBitan
    17.6k
    Moze netko opet poslat onu tablicu na kojoj su sanse za prolazak treceplasiranih ovisno o broju bodova i gol razlici?

    Pobjeda protiv Albanije i remi sa Italijom... nadajmo se.
  • NitkoBitan
    17.6k
    Skupit ta 4 boda kak znamo i umijemo. Nadajmo se da Albanija nece zakomplicirat situaciju u skupini.
  • San Lorenzo
    15.9k
    Hoxha na klupi.
  • Kruno
    330
    Dalic glavni krivac poluvreme a ti ne radis promjene. Nadam se da mu je ovo zadnje natjecanje. Nikad mi nije sjeo.
  • Paggini
    21.3k
    Italiju treba zvati na sva prvenstva samo da imamo privilegiju barem tri puta slusati tu himnu i njihovo urlanje
  • dZg1986
    520
    Bome komplicira se grupa
  • mlinchica
    1.8k
    Ne znam kak vama ali mene uvijek ponese zapjevat s talijanima :lol: nitko ne pjeva himnu kao oni
  • Nino Bule
    13.8k
    Krenula albanska euforija
  • don
    5.7k
    Bome komplicira se grupadZg1986

    zašto? :grin:

    osobno navijam ovdje za Albaniju jer moramo dobit i jedne i druge, i tu je 6 bodova. Albanija sigurno neće dobit i nas i Španjolsku (vjerovatno ni Italiju). Tako da cemo se vjerovatno sa Italijom borit za to 2. mjesto i svaki otkinut njihov bod je dobar.
  • Paggini
    21.3k
    Ovi siptari mi proizvode iste razine iritacije s ovih hukanjem i zvizdanjem ko i vuvuzele 2010.
  • Kruno
    330
    Talijani na brzinu preokrenuli.
  • dzis
    814
    Leti sve na sve strane..prespori smo mi za ovaj euro
  • jedan u nizu
    8.3k
    Zanimljivo:

    Hrvatska je izgubila od Španjolske (0:3) na otvaranju Europskog prvenstva, bila je to utakmica kakvu nismo očekivali, a jedan podatak otkriva nevjerojatan paradoks!

    Novinar Dermot Corrigan, koji piše za ugledni Athletic, je otkrio sljedeći podatak. Španjolska je, naime, završia niz od 136 natjecateljskih utakmica s većim posjedom lopte od svog suparnika, koji je krenuo, pazite sad, prije 16 godina! Odnosno, od finala Eura 2008
  • hardek
    2.8k
    U svojoj povijesti pobjedili smo puno utakmica gdje smo realno bili lošiji suparnik. Recimo Brazil nas je na svjetskom trebao dobit u hendikepu, ali prošli smo dalje.

    Onda ti dođe ovakva utakmica, gdje realno u kontekstu cijele utakmice ti nisi bio ni malo lošiji suparnik ali izgubio si 3:0. Govoriti sada ovaj ne valja ili ovaj treba igrat a ne ovaj po meni nema smisla. Danas ko god od naših da je bio na terenu ishod bi bio isti.

    Sad je na našima da skupe glave i riješe ovu smijuriju od Albanije, a nakon toga potuc se sa talijanima pa šta bude. Ako Albance ne možemo dobit, onda nam u top 16 na euru nije ni mjesto.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.