• immerwieder
    1.4k
    ipak je toVAR
  • Markelo
    2.6k
    Prvo digli poruku protiv Var-a pa im Var dao 3 penala. Hahahaha. Dobro da je Var dosao u Hnl, jer sam poceo dobivat proljev od Indexovih anketa:"jel hajduk ostecen za jedanesterac", "jel trebao biti penal za hajduk". Valjda je i tome dosao vise kraj
  • SAS1987
    14.7k
    Valjda je i tome dosao vise krajMarkelo

    Nije. Samo da će sada kmecati oko kornera, nevaznog prekrsaja na centru itd.
  • Navijač Dinama
    8.3k
    Moj neki osvrt na to sve je hah pa i čudnovat je taj VAR nemam nista specijalno protiv njega,izvodi pravdu na vidjelo i to je dobrobit u nekim situacijama ima i drugih situacija kad ne valja i kad se ne koristi a trebao je i osim toga zna draž nogometa malo ugasit i tjt(dok dojava vsrs dođe).....
    E sad standardno objava nakon pobjede splitcana je i to objava milion(internet skoro eksplodirao) a onaj hajdukovac Berni J jedan od njih, i .objavio da je prije bilo Vara Hajduk bi davno bio šampion(sarkastasticna objava naravno on se šalio)
    Eh onda se krenuli ovi njegovi "uličari" članovi udruge NH palit shvacat ozbiljno i naravno po komentara palit kmecariju i standardni da je bilo Hajduk bi bio min. 5 puta prvak. Hahahahahah bi u k...
    70% derbia bih oni dobili da nije ....
    Stvarno puno bezmišljenjih mozgova,komentari u nekim situacijama jadniji od mojih a o uvredama i pljuvanjima svega ZG i Dinama i vezano za te dvije stvari ma milijon(bez obzira sto je nas Dinamo kad osvoji titulu u plusu bude uvjek min 7 bodova inace znalo je i biti po 25 27 bodova razlike) i sto bude situacija kad Hajduk bude treci/cetvrti ali opet režanje nepravda ovo nepravda ono

    Pa ja nešto kontam šaljivo naravno,ako po njihovom znaci Pobjeda u derbiu=Osvajanje prvensta

    Dinamo Atalanta 4-0
    Atalanta Milan 5-0
    Atalanta Juve 1 3
    Juve Inter 2 1

    Da li to znaci da bi Dinamo djelio "šamarelice po ustima" cijeloj talijanskoj ligi? ........(naravno da ne bih)

    Kakva oni imaju shvaćanja i neke zakljucke pa to nisu istine to svijet nije vidio .....

    A ja kažem ove godine uz njega i bez njega(VAR-a )opet osvajamo
    :heart:
  • vjerniero86
    82
    Da je Dinamo na njihovom mjestu i da nam se dosude 3 penala iz VAR-a na utakmici, prica bi im bila da je VAR tu samo da dodatno krade za nas. Ne znam zasto se uopce pise o tome, sto god da se dogodi oni ce nac "razlog" za pljuvat po Dinamu. U svakom slucaju kog boli k, rezultati ce sve pokazati.
  • reziser
    6.8k
    "U 54. minuti Torcida je istaknula poruku "Stop the VAR in Croatia", a pored nje su bile prekrižene slike Ante Kulušića, predsjednika Komisije nogometnih sudaca HNS-a i projekt-menadžera VAR-a za Hrvatsku, i Bruna Marića, nogometnog suca koji je započeo s instrukcijama oko uvođenja VAR-a pa se pod pritiskom iz Splita povukao tijekom pregovora Hajduka i HNS-a."

    Ak ja njih kužim, VAR im je donio pobjedu, 3 penala... i opet nezadovoljni ?! Jesu htjeli VAR da ih se ne krade? koji qrac je sad ovo?
  • Ero
    963
    Dečki su licemjerni, a slavili su iste golove koje im je VAR omogućio
  • Neki tip
    21.3k
    Zwolinski otišao iz Gorice u Lechiju Gdansk.
  • SAS1987
    14.7k
    Nista novo al zanimljivo za pročitati. Dobro je kazao o fiksnim prihodima, ali tu je sta je i sa time treba raditi. Jer nije realno da će se zarada ud ulaznica, tv prava i sponzora nesto bitno povečati u buducnosti.

    https://sportske.jutarnji.hr/nogomet/hnl/jedan-od-najvecih-gazdi-naseg-nogometa-progovorio-o-hrvatskom-prokletstvu-obisao-sam-london-svicarsku-sve-sam-stavio-na-stol/9939124/
  • SAS1987
    14.7k
    HNL godisnje od tv prava dobije 1.3 milijuna €.
  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    I koliko ja znam za prvo mjesto klubovi dobivaju nekih 800-900k eura, za kup doslovno neki sitniš isto (to čak i manje od 50k eura)

    definitivno da bi se podigao nogomet u Hrv na razinu npr. Nizozemske ili Belgije ne trebaju strani ulagači već prvo i osnovno povećanje "stalnih" prihoda na neki zajednički pool od barem 10-15 miliona eura koji bi se djelili klubovima (kao neki minimum minimuma)
  • Kwedi
    3.8k
    Moglo se kroz udrugu prvoligaša pregovarati za ozbiljnije pare oko TV prava,al ovako se dalo Savezu
  • SAS1987
    14.7k
    definitivno da bi se podigao nogomet u Hrv na razinu npr. Nizozemske ili BelgijeDragon1Warrior123

    Belgija i Nizozemska imaju svaka po 75 000 000€ godisnje od tv prava. Nema sanse da ih hnl ikad dostigne. Uz to imaju i jako dobru infrastrukturu, mladinske pogone, jacu ekonomiju itd.

    pregovarati za ozbiljnije pare oko TV pravaKwedi

    Vjerovatno, ali težko za neku puno bolju lovu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.