• rioda
    3.5k
    Ovo s Gattusom im je potencijalno veliki flop. Bolje da su doveli nekog dobrog domaćeg trenera koji poznaje ligu, ekipu itd., a za te novce doveli dva bolja pojačanja. Ali dobro, nek se oni samo muče na svoj način, mi smo u dobroj početnoj poziciji i na nama je da to iskoristimo
  • Keyser Soze
    8.6k
    Uzmite Sosu za primjer, znam da je nerealno da on sad dođe u Dinamo, al neki dan priča da je najbolja stvar kod Amsterdama što ima direktan let za Zagreb, a garantiram da se u Dinamo neće vratiti ukoliko će igrati u ligi petice. Nije da krivim takve igrače, al ako su ti puna usta Dinama onda dođi igrati u taj Dinamo koji toliko voliš.
  • Mali dioničar
    15.1k
    Kramarić je u pravu, Dinamo nije imao nikakve koristi od povrataka igrača osim Prosinečkog, a Prosinečki je ipak svjetska klasa.

    Europske klase tipa Marić, Bišćan, Šokota, Balaban srednja žalost po povratku.

    Šimić nula bodova.

    One teorije o mentoriranju mladjih igrača su mi isto upitne jer kak ćeš ga mentorirati ako mu uzimaš mjesto.

    Šokota u Dinamu u mandatu 2006-2009 zabio 6 golova u 20 utakmica.

    Za Dinamo bi bolje bilo da su tih 20 utakmica dali tada 16godišnjem Kramariću da igra nego što ih je dobio Šokota.

    Nije problem Dinama što se Kramarić ne vraća nego je problem što nemamo novog Kramarića u Hitrec Kacianu. Ili mu ne daju igrati ako je Košćević taj.
  • Mlađi referent
    11.4k
    Nije se ni tovarima vratio nitko u najboljim danima da kažemo da oni “svoje” lakše vrate.

    Njima se vraćaju igrači kad ih više nitko ne želi. Razlika je što kad naše igrače više nitko ne želi, ne želimo ih ni mi. Jer su standardi veći. Pa pogledajte Lovrena. Dole bi već gorilo i mirisalo da oni imaju takvu situaciju.

    Džeko nije naš ni njihov, ako nam je dobar, a on po otpisu u Feneru želi ostat u Europi i možda bit bliže BiH, ponudi mu neki bogat ugovor i možda ga mi dobijemo.
  • Laugreano
    1.7k
    Ma Simicu fali malo ulične inteligencije čini mi se. Samo jos fali da je rekao da bi bilo dobro za hrvatski nogomet da tovari osvoje.
  • GaijiZG
    827


    Krama je to nedavno vrlo direktno potvrdio

    Moš pojasnit? Nisam popratio njegove izjave.
  • NORTE
    9.8k
    Oni trenutno žive odnosno preživljavaju od transfera Vuškovića, od kojeg btw nije puno ostalo, a navodno su prodana i prava na Sigura.

    Oni svake godine moraju prodati igrače u vrijednosti 10-15 milijuna eura kako bi imali samo za plaće igračima (barem ovog aktualnog kadra), a gdje je sve ostalo.
    SjevernaStrana
    U 2023. prodali Vuškovića, klinca kojeg su morali stavit na klupu da si ne sroza cijenu kiksevima u Hnl-u.
    Od te prodaje su stvorili dobru momčad.

    dinamo istovremeno prodao Oršića, Livakovića, Ivanušeca i Šutala, a dvoji hoće li platiti Vidovića.
  • vjeko1701
    6.1k
    Kramarić je barem direktno rekao da se ne misli vraćati dok god osjeća da može igrati na visokoj razini a nakon toga neće biti za Dinamo. To respektiram više od onih koji misle da nakon kaj ne mogu nigdje vani i dalje mogu doći ovdje biti glavni u ekipi.

    Mi trebamo gledati povratke bivših igrača dok su oni još uvijek iznad realne razine igrača koje mi možemo dovesti i dok tu razinu mogu držati barem dvije sezone nakon dolaska. Od svih trenutnih mislim da bi to možda mogli biti Kovačić i Olmo. Možda za nekih 11-12 godina Gvardiol pošto je jako rano došao do najviše razine i zbilja je elitni igrač koji bi trebao igrati vrhunski nogomet do kasnih 30ih.

    Svima ostalima hvala na besplatnom marketingu kad spomenu Dinamo ali mi trebamo igrače kojima nismo zadnja stranica kad presuše druge ponude.
  • SjevernaStrana
    1.2k
    Ne razumijem što hoćeš reći... Da su oni sposobni, a mi ne? Ako misliš da je kod nas bajna situacija, nije, a Vidovića osobno ne bih otkupio

    Stvorili su skupu momčad, a očito ne dovoljno dobru
  • Paggini
    10.4k
    Od te prodaje su stvorili dobru momčad.

    dinamo istovremeno prodao Oršića, Livakovića, Ivanušeca i Šutala, a dvoji hoće li platiti Vidovića.
    NORTE

    Dosta tendenciozno postavljena teza.

    Prvo - od prodaje Vuškovića nisu stvorili dobru momčad, te su s tom prodajom jedva skoro na nuli za ovu godinu, što se tiče iduće godine, opet će morati prodavati lijevo i desno da se pokriju. A ne sjećam se ni da su keširali 3.5 milijuna za ijednog igrača, kao što je Vidović?

    Postavio si tezu kao da mi nemamo novaca za Vidovića. Jer imamo, samo ne mislimo da je on igrač koji NAMA vrijedi 3.5 milijuna eura. I uz to smo 5 milijuna eura u plusu, da se napomene, uz skoro duplo veće troškove održavanja kluba i momčadi od tovara.
  • masacusec
    3.2k
    čepinska mafija i dalje udara po osijeku
  • vjeko1701
    6.1k
    Od te prodaje su stvorili dobru momčad.NORTE

    Oni su stvorili skupinu dobrih imena. Dobra momčad ne doživljava onakav raspad kakav su oni doživjeli prošle sezone.

    I to je njihova zamka dovođenja imena iznad svoje razine kojima se prodaje priča i "igraju ua euro". Broj jedan, misle da su bogomdani i da će se pola HNLa samo pobjeđivati čim ih vide. Broj dva, sigurno u negdje u podsvjesti stoji stav da mogu biti sretni kaj su za njih potpisali pa si onda dopuštaju stvari koje si ne bi u nekom drugom klubu ili ligi - vidi padel.
  • Zagi
    5.8k
    Zadatak njihovog sportskog direktora je sknuti nas na jednu sezonu.
    Zadatak našeg je (za mene) osigurati kontinuirani napredak iz sezone u sezonu.

    Dva različita sporta.
  • NitkoBitan
    13.5k
    Jbg nesretni pokret i eto glupostiMiro Vugrinec

    Kako to da vecina igraca izbjegne trganje ligamenata? Nije da u 15tak godina profesionalnog nogometa i oni nemaju takve "nesretne" pokrete. Neki igraci imaju naprosto predispozicije za takve ozljede, pocevsi od genetike pa na dalje.
  • Facke
    2.7k
    Ide Hajduk po Dzeku sad po Rakitica...koga jos? :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.