• bruno828
    5
    jebiga na neku ruku se i slazem s tobom. Po meni, nek nosi ko sta oce, dok je god hrvatski igrac iza sam ok ali kuzim isto taj argument. Na kraju krajeva rade bi nosio barem nekakve kockice nego nikakve. Osobno nisam i nebo nikad priso i nekom reko koji kurac ako nosi dres kluba ali jbg ljudi budu pijani po tim utakmicama a neda mi se raspravljat s takvom ekipom.
  • The Undertaker
    5.1k
    Bolje običnu majicu nego majicu klubova. Ni mjesto ni vrijeme. A majica sa "kockicama" možeš naći u svakoj trgovini.
  • Mali Zeus
    12.6k
    Jedno glupo pitanje, kad ste ispunjavati podatke u aplikaciji za ulaznice jeste li upisivati č, ć, š ili ž iz imena i prezimena?
  • flexXy
    2.3k

    Ja sam stavio dijakriticke znakove
  • Mali Zeus
    12.6k
    :up:

    Sutra se kreće, malo me puca reise fieber već puca.
  • rioda
    4.8k
    Češke autoceste nisu baš poznate po brzini, u vrijeme kad sam često vozio po češkim cestama (prije par godina), kod njih su stalno bile nekakve gužve, radovi...
  • Navijač Dinama
    8.3k
    Naravno, samo puno tovara se toga ne drži.Cosey

    U rotterdamu(ekipa njihova koja je bila) su bili u običnim majicama(alpha, terranova, adidas) i jednom dresu HR.. kao i naši koji su tada bili.


    Mislim da je oke da se nužno ne nosi grupna ili klupska roba, jer se ipak radi o reprezentaciji, a država kao i reprezentacija bi nam za takve stvari trebala svima biti iznad same pripadnosti i istodobnog isticanja kluba.

    a i ne moraju radi toga onda svi automatski se oblacit se u kockice i dresove reprezentacije.

    Dobro je Undertaker napisao.
  • din
    442
    Ekipa pomoć ako je netko imao slučaj. Jučer navečer nam booking (njima korisnička služba) otkazao rezervaciju hotela u Berlinu radi prebukiranosti, i to dan i pol prije nego smo trebali doći tamo, a nudio nam je zamjenski smještaj koji je duplo skuplji od tog.. pa me samo zanima da li je moguće dobiti od njih tu razliku u cijeni? Koštat će nas dobrih 300e sad više smještaj nego bi nas prije. Napisali su mi da će pokriti dio hotela koji smo prvo rezervali, makar smo taj smještaj imali već jako jako dugo..
  • Mrvica
    3.9k
    radim sa bookingom i imali smo takvih slučajeva nažalost gosti koji su došli iz drugih hotela baš zbog takve iste situacije nisu dobili razliku nego su trebali platiti iz vlastitih džepova. Samo kažem šta sam doživio, najbolje bi ti bilo pitat službu. Booking je počeo da oprostiš na izrazu u posljednje vrijeme jest govna što se tiče rezervacija, propusta u sigurnosti itd.
  • Papastrumf
    12.2k
    Mislim da je oke da se nužno ne nosi grupna ili klupska roba, jer se ipak radi o reprezentacijiNavijač Dinama

    Majice grupe nisu problem jer realno nosis i transparente grupe kojoj pripadas.
  • BW1986
    112
    Ima li slučajno još netko jednu kartu protiv Španjolske za prodati?
  • Neron53
    589

    Nisu dobili najvjernijih 1000 nego 500 onih koji najcesce uzimaju preko HNS-a ulaznice i oni su imali pravo prvootkupa za sebe i za jos jednoga (vecina) ili dvojicu ili cak trojicu "gostiju".
    Vec tu je bilo prostora za preprodaju vise od 500 ulaznica ili dati onima koji nikada nisu isli.
    To je zacarani krug u koji se tesko upada ali jos teze ispada. Ekipa kupuje ulaznice da ostanu unutar 500 i vecina ni neide na tekme osim na ovakve, atraktivne
    Recimo sad za Portugal, prodano je 800 ulaznica a niti 300 ljudi nije doslo u Lisabon..
    Dakle, mi koji smo tu 30+ godina a izbjegavamo uzimanje ulaznica preko HNS-a gdje se to moze, kupujemo u svercu ulaznice od ovih 500 najvjernijih, njih dizemo na tablici a mi se spustamo tj tonemo sve dublje.
    Naravno, ima medju tih 500 ljudi stvarno koji zasluzuju to mjesto....ali tu je bez ikakve kontrole i kriterija ubaceno barem pola.
  • BeckaSkola
    80
    Bas me zanima jel si dobio kartu...
  • gio
    145
    Ako netko prodaje kartu po nekoj normalnoj cjeni za bilo koju utakmicu nek mi se javi.
  • blue heart 72
    1.7k
    baš jučer dobili odbijenicu. Nas 12 izvisilo, ma to su ciganska posla. Da je manji interes, onda bi ziher dobili, ovako nama vratili lovu, a ulaznice prodaju po još većoj cijeni. Nikada više neću otvoriti tu stranicu. Sada se pokušavamo pojedinačno snaći, ako uspijemo dobro, ako ne onda birtije i fan zona.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.