• SAS1987
    13.5k
    Poraz ko poraz, i ja sam ljut te nezadovoljan ali bez poraza pobjede nemaju sjaj. Zato, ohladite malo.
    Bjelica je nesto najbolje sto se dogodilo Dinamu poslednjih 10, 15 godina. Naravno da nije idealno ali nije ni smrak svijeta ako se ispadne iz kupa.
  • Jaki
    100
    Svaka cast pravim navijacima Dinama koji su uz Dinamo i kad se gubi ovo nisu pravi navijaci koji nakon jednog poraza ovo rade Dinamu i Bjelici toliko od mene i zapamtite ovo je najjaci Dinamo u povijesti i najbolji trener u povijesti nikada necemo biti jaci dok je Bjelica tu!
  • deda
    28k
    Jaki, vjerojatno je tako. Ali mi ćemo morati živjeti i nakon Bjelice. A ti prestani djeliti Dinamove navijače na ove i one, svi mi volimo Dinamo i želimo mu najbolje i zato ukazujemo na pogreške. Upravo guranje glave u pijesak je razlog zašto 50 godina nismo doživjeli proljeće u Europi.
  • xavier
    11.1k
    Zašto Bjelica nije ovakav, zašto nije onakav...znam da bi neki voljeli da je on trener koji češće zaigra na sve ili ništa i da promijeni pristup za neke utakmice, ali ne ide to tako.

    On je veoma konzervativan trener koji uvijek želi da su prvenstveno defanzive stvari posložene i upravo to nam je donijelo rezultate u Europi. No ne postoji prekidač kojim ćeš takav način razmišljanja prebaciti na napadački nogomet gdje ćemo zabijati 5-6 golova u Hrvatskoj.

    Najbolje je što svi to znamo i nikom to nije smetalo dok nismo ispali iz Europe nakon, ponovit ću, odlične sezone, ali sad bi neki da se Bjelica preko noći promijeni. E pa ne ide to tako.

    Nekom je draži ovakav trener, a nekom onaj koji razbija sve po redu u Hrvatskoj, a dobiva porcije u Europi. Svatko mora sam odlučiti što mu je draže. Ja osobno nemam dileme.
  • Jaki
    100
    Sorry deda al nisam ocekivao da dizete paniku zbog jednog poraza znaci sve se zaboravlja prije ucinjeno nije to zasluzio Bjelica realno.
  • Bosna86
    11.6k
    Legendo znaš li citati, napisao je svoje razloge zašto je za smjenu
  • deda
    28k
    Gle, ja sam taj jebeni lik koji mu je dao nadimak General na što me 99% ljudi pljuje i cijenim ga. Da, on je najbolje što nam se dogodilo posljednjih godina nakon odlaska psihopate na hodočašće. Nikad nisam rekao a protiv njega, nikad, uvijek sam ga branio, to znaju svi koji me poznaju. Neke stvari mi se zadnjih mjeseci nisu svidjele, a ovo danas mi je bila valjda ona zadnja kap da prepoznam da je on čovjek, trener, limitiran svojim kapacitetima. Da, moja je greška što sam ga nazvao generalom i dizao u svece, pogriješio sam. Sad je na njemu red da prizna svoje greške i da ih ispravi.
  • reziser
    6.4k
    svi smo mi limitirani.. Netko više netko manje :joke:
    Ne trebamo se sad međusobno prepucavat zbog jednog poraza...
    A trenerski ego.. Je vrlo zajeban
    Tesko je bilo kom treberu priznat da je pogriješio i da ima boljih. Vjeruj mi :wink:
  • deda
    28k
    Evo popio sam dva jegera da se malo smirim. :lol:
  • The Undertaker
    4.1k
    Olma, Ademija i Ivanušeca jednostavno ne možemo nadoknaditi tako lako. I sa njima smo imali problema kad se ekipe postave defanzivno. Bez njih smo jalovi do bola.
  • xavier
    11.1k
    Svi treneri su limitirani. Limitiran je i Ferguson i Pep i Mourinho, pa gdje neće biti Bjelica. Želim samo reći da je on defanzivni trener sa svim što ide uz to.

    Da, ofenzivni trener bi sigurno lakše razbijao bunkere u HNL-u i kupu, ali bi imao puno više problema u Europi.
  • reziser
    6.4k
    Naše pravo. Kao gledatelja.. Navijača.. Kibica je da kritiziramo. Komentiramo...trenere.. Suce.. Igrače
    Ali.. Moramo znati. Oni su treneri. Tko nama brani da budemo trener. Sudac. Igrač?
    Lakše nam je ovak kritizirat iz fotelja ili tribina.
    Naše pravo da kritiziramo. Trenrrovo pravo da stavi igrače koje on želi i složi taktiku koju želi. On je u toj piziciji. Mi smo u poziciji da Komentiramo :cool:
  • reziser
    6.4k
    Evo popio sam dva jegera da se malo smirim.deda

    kae do tog došlo? :smile:
    nek si se smirio, makar jegerom
    ipak je to samo sport ;)
  • Jaki
    100
    Decki ja mislim da bi trebalo potegnut u blagajnu i dovest pravu zamjenu za Olma makar je to tesko nac alo vidljivo je da Majer a posebno Gojak to nemogu sam Ivanusec je premalo.
  • Ero
    934
    dinamo je više od sporta, barem meni
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.